Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Chcesz zmiany nagród w grze ?

2»

Komentarz

• Nie dajmy sie zwariowac, poprzeczka musi byc wysoko postawiona bo eventy powinny wygrywac tylko i wylacznie osoby inwestujace w gre realne pieniadze, dzieki nim utrzymuje sie ggs i oni zawsze beda najwazniejsi na mapie m.in dlatego tak wazna byla zmiana w kole fortuny zeby nie wygrywal jakis "ciulacz", ktory przez rok nie zakrecil ani razu kolem :P

1. Jakie nagrody nie są atrakcyjne dla Ciebie ?

Praktycznie 50 - 60 % nagród dostępnych w grze. Narzekam? No to już wyjaśniam
      Zacznę od nagród w turniejach szlachectwa - zielone ubranko ? Albo pospolicie występujące "narzędzia gospodarskie" - do budowy budynków praktycznie się nie przydają i zostają w ogromnych ilościach.

Do tego klejnoty 6 poziomu za top 100 czy 50 - śmiech na sali - i tak je potem sprzedajemy za oszałamiającą równowartość monet 500 sztuk
      To samo wojsko - 80 sztuk wojska za top 50 - nieproporcjonalne do tego co tracimy walcząc o jak najlepszą pozycję.

Dobra, to nagrody za eventy. Zwiększyliście poziom losów w kole fortuny, a w eventach wpada wciąż całych 5 losów. Świetny pomysł ! 6 edycji wydarzenia i będę mógł sobie raz zakręcić kółkiem :smile::smile:
      - Kolejna sprawa : wszystkie drewniane narzędzia które można zrobić w kuźni - po co to komu, skoro w większości eventów aby odnieść mniej strat trzeba ładować rublowe zabawki, których ciągle brakuje. Będę chciał dostać 100 drewnianych osłon? Odpalę sobie w warsztacie i w ciągu 2 godzin je dostanę
      - Wszystkie zielone, fioletowe i pomarańczowe elementy wyposażenia - na co to komu? I tak się ich nie wkłada w dowódców tylko sprzedaje. A im wpada ich więcej, tym częściej trzeba usuwać je z szafy
      - Zasoby.... Na co komu drewno i kamień w zasobach ? tak samo zasoby z krain -można je sobie poprzesyłać z innych światów bądź zdobyć w walce
      - 100 tabliczek chana czy samuraja - nawet nie ma ich na co wymienić i tylko zbierają się do kupy. Niepotrzebne zupełnie
      - Prezenty dla innych graczy - mogą zostać, ale trochę wstyd wysyłać komuś 10 osłon. Na ile to ma być ataków? 1/10 ?

- Gołębniki, ogrody zamkowe i inne badziewia które zaraz po otrzymaniu trzeba sprzedać za śmieszne pieniądze

Dobra starczy narzekania :)

2. Dlaczego nie są one atrakcyjne dla Ciebie ?

Wyjaśniłem wyżej

3. Jakie nagrody są dla Ciebie atrakcyjne i czekasz na nie ?

Wszystkie atrakcyjne nagrody skutecznie usunęliście z tej gry. Mowa o grosikach czy czasówkach 5 i 24h. Pomyślcie nad nowymi dekoracjami, powyżej 280 PP minimum

4. Jakie są Twoje sugestie dotyczące bardziej atrakcyjnych nagród ?

- Więcej dekoracji różnego rodzaju - ale tych powyżej 280 PP minimum
      - Może więcej boosterów na punkty czy tabliczki ? Nawet jeśli miałby być to booster na godzinę czy dwie
      - Nowe ubranka - owszem, ale tylko jeśli wreszcie powiększycie szafę na nie... za niedługo nie będzie co z nimi robić
      - Może więcej jedzenia w nagrodach? Bo często wpada nam nagle 200 czy 400 wojska w nocy, a jedzenie które zbierałoby się ponad stan magazynu by bardzo ułatwiło sprawę
      - Rublowe zabawki - ale takie warte zachodu

I jak tutaj kolega wyżej wspomniał - zmieńcie wreszcie nagrody na sztormie. Od 4 lat ciągle te same nagrody i nie ma po co tam wchodzić... A pamiętam jeszcze na samym początku jak sojusz motywował się wzajemnie i stawiał statki żeby zdobyć komplet ubranek....

Chcemy powrotu Alchemika!!
  • A mi to lotto i tak dacie takie nagrody jakie sie wam podobają temu śmieszy mnie ankieta typu jakie byście chcieli itd i tp a wiadomo jak zawsze bedzie wam sie musi kasa zgadzać hehehe

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    mało dla graczy aktywnych np lojalnościowe dodatkowe podwojenia rubinów
    mało  materiałów np pyłu , katalizatorów do fuzji dekorek

1  Jakie nagrody nie są atrakcyjne dla Ciebie ?

brak dla graczy aktywnych np lojalnościowe dodatkowe podwojenia rubinów
    bardzo mało materiałów np pyłu , katalizatorów do fuzji dekorek

2  Dlaczego nie są one atrakcyjne dla Ciebie ?

dużo dla graczy aktywnych np lojalnościowe dodatkowe podwojenia rubinów
    więcej  materiałów np pyłu , katalizatorów do fuzji dekorek

3  Jakie nagrody są dla Ciebie atrakcyjne i czekasz na nie ? 

dla stałego gracza powinny być bonusy za lojalność ,  zwłaszcza dodatkowe podwojenia rubinów

4  Jakie są Twoje sugestie dotyczące bardziej atrakcyjnych nagród ?

Sala legend , Wprowadza przepaść pomiędzy graczami zaczynającymi grę na legendarnych poziomach
    (. najlepsza opcja to jej likwidacja całkowita ) 

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Witajcie !!

Chciałem wszystkim podziękować za opinie, które zwróciły zespołowi uwagę na wiele kwestii. Czasem ciężko wyciągnąć z całego forum, wszystkie bolączki jakie mamy z grą stad mój pomysł, by na szybko zadać Wam kilka pytań. Będą one wzięte pod uwagę co mam nadzieje, zauważymy już wkrótce.

Postanowiłem nie dodawać 5 tyś czy trochę więcej rubinów do kont niektórych graczy. Uznałem, że Dekoracja Społeczności to coś bardziej wyjątkowego. Parę rubinów mówiąc kolokwialnie się rozejdzie, taka dekoracja widoczna na zamku, na długo pozostanie w naszej wspólnej pamięci. Nie można jej nabyć inaczej jak za naszym pośrednictwem, nie można jej ani kupić ani wygrać w evencie na grze.

Dlatego postanowiłem dopisać te wyjątkową dekoracje w podziękowaniu za pomoc trzem osobom:

Dekoracje są już w Waszych magazynach, można dołożyć do dowolnego punktu na koncie :)

Raz jeszcze dziękuje, chyba w imieniu całej społeczności za merytoryczne uwagi od Was.

Jan

• Gdyby miala choć 280pp to bym ja pewnie na miesiac poki lepszej nie dostane postawila.. lepsze by bylo te 5k rubli

Znowu zmieniliscie zasade takze nie warto się wysilac bo i tak nas olejecie- smutne ale prawdziwe..
    marta274 @ pl 1
  • mallakPL (PL1)mallakPL (PL1) PL1 Posty: 8
    Trochę się z martą zgadzam, ale tylko pod względem wyglądu tej dekoracji, jest taka ... nijaka ... postawisz pagode ogrodową koło tronu społeczności i jak to wygląda :)
    Niemniej jednak dziękuje za wyróżnienie i wygranie tej dekoracji :smile:
                                                                                                        Pozdrawiam

• meter18 (PL1)meter18 (PL1) PL1 Posty: 115
    również dzięki za wyróżnienie :)
Sign In to comment.