Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Dezercje mimo pełnych magazynów.

124»

Komentarz

• haha
    Raczej nie była to awaria serwerów (był komunikat o trwających pracach) a nieudolna poprawka mająca naprawić bug z zakupem rubinów w chrome.
    Takie bugi GGS naprawia zadziwiająco szybko :))
    Tylko jak zwykle coś nie wyszło
  • witam ataki poszły n ale nie wróciły mi  straciłem około 16 ty ataku problem utrzymaniem glowy
  • Andydel (PL1)Andydel (PL1) PL1 Posty: 8
    same demoniczne zniknęły nawet te które spokojnie stali na postach nie ma jak teraz grać
  • kolejna aktualizacja i 7000 wojaków znika z zamku
  • Ech no właśnie, warto by było coś z tym zrobić bo mi również wojsko poznikało :)
  • pisało o rekompensacie i znowu temat zniknął
    czy coś się dzieje z tym forum czy to u mnie w przeglądarce coś nawala?
    EnaMarlena @ pl 1
  • DrPaulus (PL1)DrPaulus (PL1) PL1 Posty: 13
    Był założony temat o rekompensacie, ale jak szybko się pojawił, tak szybko zniknął. Widocznie jeszcze nie wiedzą jak to ogarnąć
    NoE
  • ciekawe ile jeszcze mamy czekać na zwrot wojska i zabawek które były na składach w drodze, ciekawe też w jaki sposób zostaną wyrównane straty spowodowane brakiem możliwości ataków  
  • wow ale jest burdel, na innych serwerach rowniez te same problemy z brakujacym wojskiem, ale promki wyskakuja w ekspresowym tempie... z tym nigdy nie maja problemow
  • majczydlo (PL1)majczydlo (PL1) PL1 Posty: 10
    od 16 ma być dostępny prezent jako rekompensata
    majczydlo @ pl 1
  • Pietras (PL1)Pietras (PL1) PL1 Posty: 119
    No a niby nic nie robią ....  ;) 
    Pio19tras95 @ pl 1
  • Super, dostałam wojo. Jest czym latać. Ale u mnie jest jeszcze jeden problem. Poza atakami na obcych, zniknął mi też jeden atak na zmiennokształtnych. Teraz nie mogę puścić kolejnego ataku, bo GGS widzi, jakby było 5 ataków, a w wynikach mam tylko 4... Jak chcę puścić ten 5 atak to wyskakuje mi, że muszę kupić runy ataku... I tym oto sposobem nie mam szans, aby poprawić swój wczorajszy wynik.
  • witam, mi dzisiaj także zniknęło wojsko, ale nie off, tylko wyparował cały deff z postów i na zamkach na krainach (gwardia, inne obronne jednostki są). Miał tez tak ktoś ? oczywiście skarga do supportu poszła, czekam... Czy jakaś szansa na rekompensatę poniesionego woja jest ? orientuje się ktoś ??
    Jestem dzieckiem słońca
Sign In to comment.