Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Dezercje mimo pełnych magazynów.

13

Komentarz

• Jak niby wojo jest jak nie ma i potega spadla i nie ma czym latac na obcych ----  co za brednie 
  • AgataN (PL1)AgataN (PL1) PL1 Posty: 4
    witam i tez informuje ze tez mi zginelo wojo i co atakowalem obcego i tez jak przenosilem na krainach pozdrawiam 
  • Karolcia31 (PL1) powiedział(a):
    Jak niby wojo jest jak nie ma i potega spadla i nie ma czym latac na obcych ----  co za brednie 
    napisane później że wszystko zniknęło, czekamy co dalej, oby to naprawili
    EnaMarlena @ pl 1
  • majster1 (PL1)majster1 (PL1) PL1 Posty: 6
    Jan M powiedział(a):
    majster1 (PL1) powiedział(a):
    znikające wojsko , znikające wątki na temat znikającego wojska....

Mistrzu ... jak chcesz utrudnić wszystkim nie tylko mnie uzyskanie informacji, nie twórz nowych wątków a pisz z łaski swojej w jednym, no chyba, ze będziesz uparty to zablokuje Ci możliwość nie tylko tworzenia nowych wątków. Proszę nie utrudniaj pracy ok ? Dziękuje

Tak się składa że zacytowana tu przez Ciebie moja wypowiedź była zawarta w istniejącym wątku. Żadnego wątku nie tworzyłam . Poza tym jest chyba tez jakiś problem z forum bo wcześniej ten wątek mi się nie wyświetlał a z poprzedniego przekierowało mnie na forum niemieckie. Tak więc nie rozumiem ataku na mnie.
  • Jan M powiedział(a):
    wiktoriada (PL1) powiedział(a):
    Znikły wszystkie składy co szły na obcych
    Nic nie zniknęło, QA przywróciło o 10 minut serwer więc co miałeś, masz nadal na zamku, mają nadal awarie i będzie jak wyżej komunikat
    To widać za mało została cofnięta gra bo niema tego woja i maszynek
    wiktoriada @ pl 1
  • mi również   znikło wojo  które stało na wsparciu  na wiezy królewskiej    oraz  czasówki które   rozbudowywałem  podziemia   ciekaw  jestem jak to  naprawią  ,   to ze to globalny   problem to wiemy taki sam wątek i wpisy graczy pojawił się na   forum Niemieckim 

jak  gracze maja pamiętać  ile woja im znikło  jak potęga spadła o 100 k czy 200  k :)  masakra   

Gregor_XXX @ 5
  • dzik5 (PL1)dzik5 (PL1) PL1 Posty: 20
    wszstke 10skladow poszlo które wyslalem na obcego razem z zabawkami  nawet odeslone wojsko na  wsparcie  zniknelo także wojo wyslane na krainach na wieze   i nawet na forty  zniknelo  
  • Mi wojo zarowno zniklo co szlo z atakiem jak rowniez nastapila dezercja 2 skladow , przy sytuacja gdy przed awaria mialem pelny magazyn. Jest to skandaliczne a Jan M moze zamrozil jedzenie u siebie ale nie u innych
  • pucek12 (PL1)pucek12 (PL1) PL1 Posty: 13
    jak zawsze wyszła wielka lipa

pucek12 @ pl 1
  • no mają poważny problem, ale muszą go rozwiązać, 
    pozostaje nam tylko czekać na info
    EnaMarlena @ pl 1
  • tina10 (PL1)tina10 (PL1) PL1 Posty: 2
    znikło mi ponad 3600 świetnego defa, którym obstawiałam jednego z graczy naszego soja. poszło w las jedzenie, które przed południem złupiłam na baronie i wierzach na krainach. jeszcze trochę weszłabym do gry i czytała, że zdezerterowało mi wiele tysi woja, choć wychodziłam z gry mając pełne magazyny :(
    o co chodzi?
  • PlayerAga17 (PL1)PlayerAga17 (PL1) PL1 Posty: 105
    Trzeba czekać .. u każdego tak  jest . Mam nadzieje ze rozwiążą ten problem i każdy  dostanie to co stracił.  
  • bankmen (PL1)bankmen (PL1) PL1 Posty: 114
    Jak ludziki kiedys uzywali botow to ggs nazywalo to oszustwem w grze ale jak przez ggs znikaja  z planszy zabawki i woja pare milionow to to sie wtedy nazywa globalna awaria serwerow dobre sobie.
    bankmen
  • bankmen (PL1)bankmen (PL1) PL1 Posty: 114
    a wiem co jest dzisiaj dzien Wojska Polskiego pewnie nasze wojo poszlo na defilade do Wawy
    bankmen
  • Mi zginęło wojsko z dwóch postow
    marta274 @ pl 1
  • u mnie zniknęło wojo stojące na wsparciu na wieży królewskiej. ponad 6k kompozytów weteranów. ciekawe jak te zniknięcia zostaną rozwiązane...
    PatrycjaB. @ pl 1
  • Może szanowni moderatorzy powiedzą wkońcu czy będą zwroty czy nie ? czy mam zgłaszać (chociaż cieżko jest powiedzieć jakie dokładnie wojsko znikneło i ilość dokładna +zabawki ) @Jan M  @BM_Keira
  • Днес след поддръжката са ми изчезнали всички копиеноски общо 65000 по земите и на зелено 
  • Panie Janie, 
    Jak i gdzie mam zgłosić roszczenia do Waszej awarii przez co zginęło mi wojsko ?
    Z grubsza licząć zniknęło mi ponad 10 tyś. wojska co szło w atakach na obcego.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    EXLIBRIS (PL1) powiedział(a):
    Panie Janie, 
    Jak i gdzie mam zgłosić roszczenia do Waszej awarii przez co zginęło mi wojsko ?
    Z grubsza licząć zniknęło mi ponad 10 tyś. wojska co szło w atakach na obcego.
    Bedzie komunikat, proszę o cierpliwość.
Sign In to comment.