Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Sierpniowa część 1. - Dyskusja

124»

Komentarz

• Slawko74 (PL1)Slawko74 (PL1) PL1 Posty: 40
    paka33 (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie odnośnie zestawu gienka pod nazwą Fortuna pustynnych piasków.
    Jak widzimy w ogłoszeniu - w nadchodzącym miesięcznym zostanie wprowadzona modyfikacja parametrów owego zestawu.
    A co z dotychczas posiadanymi przez nas zestawami?
    Czy też ulegną modyfikacji? Czy będą występować dwie odmiany tego zestawu pod tą samą nazwą?
    Przyłączam się do tego pytania.
    Pozostawienie tych samych nazw i różnych parametrów może wprowadzić pewne zamieszanie w magazynach jeśli ktoś będzie posiadał części z obu zestawów.
  • BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Dowódca "Fortuna pustynnych piasków", który pojawi się w następnym wydarzeniu długoterminowym będzie mieć inne parametry niż dowódca, którego większość z Was już posiada.
    Będzie on wyróżniony nowo wprowadzonym znacznikiem - w prawym górnym rogu wyposażenia pojawi się stosowna liczba tak jak ma to miejsce w dowódcy "Artefakty Wojowniczki Feniksa" którego możecie zdobyć w Kole Fortuny. Tym samym ułatwi to odróżnienie nowego dowódcy od tego którego już posiadacie.

Pozdrawiam
    Keira

• Jakiej rzadkości i poziomu będzie ów set?
    Mógłby ktoś podać pełne statystyki nowej fortuny pustynnych piasków bez ulepszenia i po ulepszeniu na +20 ?
    :):blush:

• paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 169
    edytowano 20.08.2018
    Dotychczas jeszcze nie zostały oficjalnie zaprezentowane pełne statystyki nowego setu.
    Jednak gracze sami wyliczyli jak to będzie wyglądało:

Jeśli ktoś z moderatorów pozyska informacje na interesujący nasz temat - będziemy wdzięczni.
    paka33 @ 5
  • paka33 (PL1) powiedział(a):
    Dotychczas jeszcze nie zostały oficjalnie zaprezentywane pełne statystyki nowego setu.

Jeśli ktoś z moderatorów pozyska informacje na interesujący nasz temat - będziemy wdzięczni.
    dzięki :)
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 20.08.2018
    Dotychczas jeszcze nie zostały oficjalnie zaprezentowane pełne statystyki nowego setu.
    Są nieznaczne różnice niestety od podanych wartości, no i najważniejsza informacja, te parametry to głownie siła na NPC, nie sprawdza się na potencjalnym przeciwniku z mapy, no chyba, że atakujesz przeciwny sobie sojusz, uznając go za NPC :)

Ciesze się, że udaje Ci się odszukać na innych forach informacji, u nas mało kto już takie parametry wylicza.

Ja osobiście jak podawałem pod ogłoszeniami parametry, były one zawsze nieoficjalne, bo oficjalnie ich nie podajemy. Dlatego zarzuciłem temat, by się zbędnie nie tłumaczyć jeśli nagle by coś zmieniono.

Reasumując - ciesze się, ze myszkujesz tu i ówdzie, ode mnie nigdy takiego potwierdzenia nie otrzymasz, przykro mi :)

Jan
  • czas blokady ataku będzie działał na wszystkie cele czy tylko npc ?
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 169
    Czas blokady ataku będzie działał podobnie jak w Orzechowym - tylko na wieże baronów.
    Info pochodzi z oficjalnego ogłoszenia z forum niemieckiego. :)

Dzięki Panie Janie za odpowiedź.
    Ja osobiście uważam, że podawanie pełnych statów to akurat było bardzo dobre posunięcie.
    Mamy właśnie najlepszy dowód na to, że graczy interesuje ten temat.
    A tak to pozostanie miejsce na spekulacje, domysły i inne sensacje.
    paka33 @ 5

Info pochodzi z oficjalnego ogłoszenia z forum niemieckiego. :)

To krótko. Za kłamstwo i wprowadzanie graczy w błąd, daje od razu bana na forum. Chwilowo punkty karne za "myszkowanie" dla graczy co szukają newsów. Nie ma i nigdy nie było takich oficjalnych ogłoszeń, co napisałem wyżej.

Jan
  • Abracadabra (PL1)Abracadabra (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 20.08.2018
    Jan M powiedział(a):
    Są nieznaczne różnice niestety od podanych wartości, no i najważniejsza informacja, te parametry to głownie siła na NPC, nie sprawdza się na potencjalnym przeciwniku z mapy, no chyba, że atakujesz przeciwny sobie sojusz, uznając go za NPC :)

Ciesze się, że udaje Ci się odszukać na innych forach informacji, u nas mało kto już takie parametry wylicza.

Ja osobiście jak podawałem pod ogłoszeniami parametry, były one zawsze nieoficjalne, bo oficjalnie ich nie podajemy. Dlatego zarzuciłem temat, by się zbędnie nie tłumaczyć jeśli nagle by coś zmieniono.

Reasumując - ciesze się, ze myszkujesz tu i ówdzie, ode mnie nigdy takiego potwierdzenia nie otrzymasz, przykro mi :)

Jan
    Nie żebym się czepiał, ale jak podawałeś w ogłoszeniach parametry dowódców czy też kasztelanów to znajdowały się one w dziale "Oficjalne Ogłoszenia". Chcę dodać również, że nie było tam dopisku, iż podane przez Ciebie parametry są nieoficjalne. 
    Abracadabra (PL1) powiedział(a):
    Nie żebym się czepiał, ale ....
    Ne czepiaj się :) Dokładnie mnie przeczytaj co napisałem wyżej. Oficjalnie nie powinniśmy podawać wielu informacji ale staramy się pomóc i proszę nie odpieraj tym wpisem nic naszemu zespołowi, bo jeszcze mi się koleżanki zamkną w sobie i będzie mi się ciężko samemu tu pisało ;)

Jeśli ktoś podaje, jak w wpadku @paka33 (PL1) informacje z innych for, musi zmienić serwer i tam chętnie poczytam co ma do powiedzenia. Ogłoszenie z wolnym wakatem na moderatorów aktualne, na gwiazdy forum ogłoszeń nie było. Ale ten gracz, nigdy nie wpisał się do żadnej dyskusji na żadnym forum zagranicznym poza naszym. Kopiowanie pracy innych na nasz Sewer albo chat sojuszu i czekanie na oklaski ... tu na forum przynajmniej może się skończyć banem co już miało miejsce w historii.

Ogłoszenia oficjalnie nie powinny się różnic, bo zasób informacji dla graczy musimy podawać wszyscy dla całej międzynarodowej społeczności, ten sam. Ale są wyjątki. Można napisać PW i zwrócić uwagę, dlaczego mamy pewne różnice. Przeważnie, kilka serwerów, lub  jeden ma inne komunikaty niż cala społeczność. To powoduje zamieszanie i czasem prostuje wiele informacji. Ale jeśli do tego zamieszania dopisuje się gracz z dopiskiem - "ale na Francuskim forum czytałem , że ..." cierpnie mi skóra ... bo najczęściej albo niedoczytane albo nie dla PL1.

Jan

• Jan M powiedział(a):
    Nie żebym się czepiał, ale ....
    Ne czepiaj się :) Dokładnie mnie przeczytaj co napisałem wyżej. Oficjalnie nie powinniśmy podawać wielu informacji ale staramy się pomóc i proszę nie odpieraj tym wpisem nic naszemu zespołowi, bo jeszcze mi się koleżanki zamkną w sobie i będzie mi się ciężko samemu tu pisało ;)
    Ok, rozumiem, że chcecie pomóc i chwała wam za to.
    Nie powinniście podawać, ale podajesz je w Oficjalnych Ogłoszeniach, a dla mnie oficjalne oznacza, że jest zatwierdzone i tylko o to mi się rozchodzi.
    Według mnie lepiej nie podawać nieoficjalnych ogłoszeń w Oficjalnych Ogłoszeniach, bo tym wprowadzacie graczy w błąd.
    Jan M powiedział(a):
    Ogłoszenie z wolnym wakatem na moderatorów aktualne
    Obiecuję, że w pierwszym kwartale złożę podanie na moderatora. :)

Według mnie lepiej nie podawać nieoficjalnych ogłoszeń w Oficjalnych Ogłoszeniach, bo tym wprowadzacie graczy w błąd.
    Jan M powiedział(a):
    Ogłoszenie z wolnym wakatem na moderatorów aktualne
    Obiecuję, że w pierwszym kwartale złożę podanie na moderatora. :)
    Co do pierwszego masz racje. @paka33 tym samym świadomie lub nie, w co nie wnikam, podkopał kolegę z Niemiec co w Teamie nie  będzie mu zapomniane. Gwiazdą wieczoru został, tego mu nie możesz odmówić :) Będziemy raz jeszcze sobie wyjaśniać, co być na forum w OO może a co nie. Nie zmienia to faktu raz jeszcze. Z życiowej zasady jestem szczególantem i znam swój zakres obowiązków i doskonale wiem, w jakich ramach mogę w tym miejscu się poruszać. Jeśli nie dostanę na piśmie zielonego światła od teamu, nie napisze na forum informacji którą posiadam, tyle i aż tyle na dziś i w temacie, jednak nie na temat :)

Co do drugiego ... bez komentarza :)

Jan
  • Czyżby było coś złego w tym, że chciałbym zostać moderatorem na forum?
    Czyżby było coś złego w tym, że chciałbym zostać moderatorem na forum?
    hehehe nieeeee, porostu się uśmiechałem jak napisałeś ... pierwszy kwartał :) tyle i aż tyle :)
Sign In to comment.