Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Sierpniowa część 1. - Dyskusja

24

Komentarz

• dla tych co nie biora udzialu w wojnach dobry dowodca ogranicza sie do tego zeby mial 60 chwaly i dziedziniec bo moga obcych lac....
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    bad-boy (PL1) powiedział(a):
    dla tych co nie biora udzialu w wojnach dobry dowodca ogranicza sie do tego zeby mial 60 chwaly i dziedziniec bo moga obcych lac....
    Nie ukrywam, że się z Tobą zgadzam. Często jak rozmawiam z graczami, pisząc na PW, czytając wpisy na rożnych forach Empire, generalnie jak piszesz, podają gracze parametry eventowe generała czyli jakiego by chcieli mieć do gry ale nie na wojnę. Tak wiem, za chwile podniesie się argument, ze GGS zrobił z tej gry, grę eventową, to stale podaje nam sety eventowe. Trochę w tym racji jest ale moim zdaniem Dowódców i Kasztelanów, które maja siłe barona czyli NPC jest za dużo, co sygnalizowałem podczas spotkań na naszym kanale z twórcami. Oczywiście nie był to do końca głupi pomysł przy tej ilości eventów, wprowadzać sety w których dużo skrótu NPC. Ale będąc graczem starej daty, wspominam czasy układania setu do ataku i obrony, set który musiał być stale modyfikowany, albo był modyfikowany na okoliczność odpowiedniego ataku lub obrony. Dlatego dziś, General z obcego, Kasztelan z eventu zimowego (tylko jako przykład), to dla mnie ciekawa baza do modyfikacji. Niestety lub stety, wcześniej jak wiemy Twórcy poblokowali pewne parametry, by podkręcanie setów przez graczy, rożnymi kamieniami, czy bohaterami, nie była możliwa dowolnie .

Jan

• łomotimaszineri (PL1)łomotimaszineri (PL1) PL1 Posty: 829
    edytowano 27.07.2018
    ** odpowiedz na moje pytanie .
    dlaczego nic nie robisz z faktem ze ggs ciagle SPAMUJE reklamami promocji na calym ekranie gry co utrodnia granie.?Skoro ja zminimalizuje okienko reklamowe premium zeby nie zasłaniala mi gry to za chwile pojawia sie ta sama reklama na caly ekran,przeciez to jest niebywaly skandal z tymi promocjami!!!!Mozesz dac bana lata mi to ale, zacznij robic cos dla uzytkownikow tej gry .

EDIT:// Spam na forum, i a propos, dla Ciebie Pan Milimetr :), Jan
    Post edited by Jan M on
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Muto Yugi (PL1)Muto Yugi (PL1) PL1 Posty: 48
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    Muto Yugi (PL1) powiedział(a):
    Muto Yugi (PL1) powiedział(a):
    Ktoś chyba z działu balansu jest niepoważny, że pomyślał, żeby zamiast zmienić przywoływaczkę (bo jest za silna) dać tego nowego kasztelana...normalni dowódcy nie będą mieć do niego podejścia..naprawdę nie wiem kto wymyślił połączenie 120% do dziedzińca 50% na mury i bonus do wszystkich broniących żołnierzy...
    Kasztelan Fajny nie przesadzaj
    Fajny ale czy zbalansowany ??? Jak dla mnie wygląda jak połączenie kasztelana zimowego, berimondowego i tego za żetony samuraja (mury, bonus do żołnierzy, dziedziniec) Naprawdę ulżyło mi że nie wprowadzą tego kasztelana w obecnej formie ;)
    Ale nie wiem czy widzisz cały zcas dodają dobre sety na dowódcę 6 fal itd. a w obronie nic nawet dobrego kasztelana i słabe sety z ilością woja na mury itd.. Więc dobry kasztelan by się przydał I pierwszy raz byłem za tą Aktualką A Jan się wycofał :(
    Tylko różnica jest taka że atakujących maksymalnie (licząc 6 falę, poszerzenia na mury ect.) będzie około 3,5k - przynajmniej nie widziałem dowódcy z większą ilością wojska. Na zamku bronionym nie raz nie dwa obrońców jest 10k a czasem nawet 30k zdarza się więcej jeśli w masie koalicyjnym leci mało ataków i obrońcy stawiają bunkry. Więc o ile się zgadzam z tobą w kwestii małej ilości wojska na murach bo przydałby się fajny kasztelan który zatrzymałby dowódcę z poszerzeniem na mury ponad 100%( no bo nie da się zatrzymać ponad 900 złotych demonów na flance :P ) to kasztelan z ilością obrony do dziedzińca 120% to strzał w kolano dla wszystkich którzy uczestniczą w wojnach
  • Widać że ta gra nie jest dla graczy lecz my-gracze jesteśmy dla tej GRY.I jak nam twórcy zagrają tak my będziemy skakać.
  • Piccollo (PL1)Piccollo (PL1) PL1 Posty: 54
    to się badania robi i kaszty na wykrycie, no a jak troch rubli zaoszczędzisz to wieże też możesz budować:)
    Pozdrawiam wszystkich czytelników forum
    Mateusz
  • dokladnie, atak 6 falami gdy obronca ma wieze widac od razu po wyslaniu, 3-5 minut to jedna fala samurai bez tarcz a do tego super kasztyka nie trzeba zeby wybronic. 
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 147
    edytowano 30.07.2018
    No i po aktualizacji...
    Czy oni zawsze muszą zrobić coś co uprzykrza granie?
    Mowa o ustawianiu obrony oraz ataków:
    1) po staremu - z magazynu: te boczne strzałeczki są coraz mniejsze - jeszcze chwila i będzie 1 piksel...
    2) po nowemu - z listy: przesuwam kursor myszy (wojsko lub zabawka) do połowy, a suwak skacze do końca - super precyzja! Dobrze, że w ustawiając po staremu suwaki działają (jeszcze?) normalnie...
    Krzyśko @ pl 1
  • Karol1990 (PL1)Karol1990 (PL1) PL1 Posty: 37
    Czy ta glupia wyskakujaca tabelka przy zmianie ustawien szablonu, to jakis blad??? Czy kolejna zmiana, ktora ma uprzykrzyć gre?? 
  • Muto Yugi (PL1)Muto Yugi (PL1) PL1 Posty: 48
    Super że wyłączycie sklep w zmiennych Ktoś zbiera po to by coś tam kupić A wy go wyłączycie bo wycofaliście się z tym kasztelanem ?? Karacie graczy za to ze sami się wycofaliście ? Przecież jak ci co płakali na temat tego kasztelana Jak nie chcą niech nie kupują  ich sprawa  Szkoda ze tak szybko nie reagujecie na zmiany jakie na gorsze w krukach, obcych wprowadziliście  Zamki 500+ A chwały 10 baniek :) Szkoda ze w kole fortuny nie wycofaliście się Gdzie losów x 10 więcej trzeba  a nagrody takie jak były wcześniej :) A tu się wystraszyliście kilku wpisów na temat nowego kasztelana i z podkulonym ogonem wycofujecie się z tego ? Janie co wy sie tacy "wycofani" zrobiliście ;)
    Czy nie rozumiesz że ten kasztelan był niezbalansowany ??? Każdy kto by go nie kupił byłby do tyłu jeśli uczestniczy w wojnie i wtedy to dopiero by było pay2win....nie że gge już pay2win nie jest ;)
    edytowano 30.07.2018
    Super że wyłączycie sklep w zmiennych Ktoś zbiera po to by coś tam kupić A wy go wyłączycie bo wycofaliście się z tym kasztelanem ?? Karacie graczy za to ze sami się wycofaliście ? Przecież jak ci co płakali na temat tego kasztelana Jak nie chcą niech nie kupują  ich sprawa  Szkoda ze tak szybko nie reagujecie na zmiany jakie na gorsze w krukach, obcych wprowadziliście  Zamki 500+ A chwały 10 baniek :) Szkoda ze w kole fortuny nie wycofaliście się Gdzie losów x 10 więcej trzeba  a nagrody takie jak były wcześniej :) A tu się wystraszyliście kilku wpisów na temat nowego kasztelana i z podkulonym ogonem wycofujecie się z tego ? Janie co wy sie tacy "wycofani" zrobiliście ;)
    Nie po paru wpisach się wycofano. Może tutaj jest kilka wpisów, przeważnie same utyskiwanie, nigdy, że coś fajnie. Jak dałem ogłoszenie o tym kasztelanie, widzisz jakieś specjalnie pochwalne wpisy ? :) Ja ich nie widzę :smile: Spokojnie. Doczekasz się Kruka lub Obcego gdzie skończy się wysyłanie ataku ściągaczami lub same wojsko na "ogonach" bo "grubas" stoi. Te czasy, zapewniam Cie będziesz wspominał z tęsknota i z łezką w oku poprosisz o 500+. Krzyk o zmiany ? Beda, już zapowiadałem w OO. Bedzie tak, że Obcego nie zaatakujesz jak barona ale jak prawdziwego broniącego się dobrze gracza ... Jeszcze jakieś zmiany maja być ? Ja rozumiem, że każdy by chciał szybko co denerwuje. Szybko się łapie pchły jak mawiał wieszcz a na zmiany musimy trochę poczekać i z typową dla mnie troską i uwagą,  będę się przyglądał co wtedy napiszecie, jak w trybie Obcy "hard" lvl, na 5k defa będziesz musiał wysłać 3 pełne ataki na pełnym zbroju, gdzie w porywach szaleństwa w ostatniej fali dodasz owe flagi, by przejść obronę, by na końcu się dowiedzieć, że ciężko zdobywa się chwałę powyżej 200 tysięcy ...  :smile:

Jan

• Wiesz Jan ......czyli niema sensu się starać bowszystko idzie w kierunku jak by jeszcze graczom do.......tak to przynajmniej odbieram
    czerwona.malwa @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Jan M powiedział(a):
    Nie po paru wpisach się wycofano. Może tutaj jest kilka wpisów, przeważnie same utyskiwanie, nigdy, że coś fajnie. Jak dałem ogłoszenie o tym kasztelanie, widzisz jakieś specjalnie pochwalne wpisy ? :) Ja ich nie widzę :smile: Spokojnie. Doczekasz się Kruka lub Obcego gdzie skończy się wysyłanie ataku ściągaczami lub same wojsko na "ogonach" bo "grubas" stoi. Te czasy, zapewniam Cie będziesz wspominał z tęsknota i z łezką w oku poprosisz o 500+. Krzyk o zmiany ? Beda, już zapowiadałem w OO. Bedzie tak, że Obcego nie zaatakujesz jak barona ale jak prawdziwego broniącego się dobrze gracza ... Jeszcze jakieś zmiany maja być ? Ja rozumiem, że każdy by chciał szybko co denerwuje. Szybko się łapie pchły jak mawiał wieszcz a na zmiany musimy trochę poczekać i z typową dla mnie troską i uwagą,  będę się przyglądał co wtedy napiszecie, jak w trybie Obcy "hard" lvl, na 5k defa będziesz musiał wysłać 3 pełne ataki na pełnym zbroju, gdzie w porywach szaleństwa w ostatniej fali dodasz owe flagi, by przejść obronę, by na końcu się dowiedzieć, że ciężko zdobywa się chwałę powyżej 200 tysięcy ...  :smile:

Gdyby zmiany były wprowadzane z myślą o graczach, o grze, o tym żeby było fajnie, ciekawie, żeby był fan, adrenalina, jako pierwsza biłabym brawo i chwaliła pod niebiosa. Prawda ( moja prawda, bo inni mogą oczywiście mieć inne zdanie) jest taka, że wszystkie zmiany wprowadzana są tylko w jednym celu, wyciągnąć jak najwięcej kasy z tych co jeszcze ostali na mapie. Nigdy nie byłam graczem rubinowym ale poświęcając czas i ucząc się mogłam rywalizować z najlepszymi. Obecnie gram siłą rozpędu mając nadzieję, że jednak ktoś, kiedyś, jakoś ogarnie to wszystko jako całość. Nie mam absolutnie żadnych szans na w miarę wyrównaną rywalizację bez angażowania kasy. Sorry Winetou ale mam ciekawsze rzeczy do kupienia niż garść wirtualnych kamyków. Na nic poziomy legendarne, na nic czas i zaangażowanie. Jeśli nie wpakujesz kasy nie masz szans. Zawsze twierdziłam, że lepiej łyżeczką od milionów iż chochlą od tysięcy. Ale co ja tam wiem, przecież jestem tylko głupim, nieogarniętym graczem, który potrafi tylko narzekać. 
    Ps. Ja wiem jak ciężko zdobywa się chwałę powyżej 200k :)

• GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    Jan M powiedział(a):

Jan

Jak dobrze pamiętam Od początku tych eventów założenie było takie że walczymy z zamkami prawdziwych graczy :) A jednak wyszło także biliśmy barona Bo żaden Gracz nie trzyma po 300-500 woja No chyba ze z serwerów słupowni te zamki pochodziły .;) Teraz chociaż chyba już sie przyznajecie że to był jednak Baron ;) Szkoda że po zmianie z 2mln na 10mln książki nie podnieśliście ilości woja w tych Baronach (krukach,Obcych) Ale dziękuję że przyznajecie ze nie walczyliśmy z prawdziwym zamkiem gracza :) Co do trybu Hard to było Pewne że teraz Kasztelan na full i ful maszyn od zbroja na wszystkie fale :) Ciekawe czy sale legend na defa też ustawicie u tych nowych Baronów Ale chyba zawsze to lepsze niż te 300-500+ i wysyłanie 10 składów na raz by na każdym 2-3k chwały nabić Bo szkoda ogonów wkładać na tych baronów

Co do kasztelana ja od razu byłem za jak tylko podałeś te info i zmartwiło mnie że jednak wycofujecie się z tego Pierwsza Aktualka na + jak dla mnie by była

Codo tego Barona z 5k defa że 3 składy to raczej przesada :) No chyba ze naprawdę sala legend u nich będzie na defa ustawiona :)  i kasztelan od zmiennych :)  Bo raczej 5k defa dla ataku ponad 3k offa to nie wybronił by zwykły gracz :) No chyba że mury też będzie miał podwyższone i wieże :) Ale Jak wejdzie aktualka to na pewno się okaże czy na + czy jednak nie
    Jak zwykle coś spierdzielą, a jak wejdzie to co pisał moderator... To będzie wyciąganie rubli jak zwykle bo przy aktualnych obcych które są da radę zrobić chwałke, najciekawiej będzie z tą aktualka gdzie będzie ulepszanie dekorek to będzie największy syf jaki będzie w grze, najwięcej rubli tam będą doić tak więc nie ma co się cieszyć ze będzie ulepszanie dekorek
  • Jan a mam takie pytanie. Jak patrze na projektowane wyglądy nowych budynków to wiesz nie kupie a nie kupie bo no wiesz zamek co wygląda jak pozbierany ze śmieci  i resztek z tego co na brzeg wywalił ocean pozbieranych przez rozbitka na bezludnej wyspie to mnie nie kręci.Ogulnie zamki mają wygląd pułki magazynowej w sklepie .Ogulnie Jan jak by to ująć  skąd się wzieła potrzeba powrotu na drzewo bo jeszcze trohe i te zamki będą na poziomie szynpansa  :DDD
    czerwona.malwa @ pl 1
    Jan M powiedział(a):

Jan

potrzebujesz 3 składy na zbroju na 5k deffa? :P
    Mateusz
    edytowano 31.07.2018
    czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):
    Jan a mam takie pytanie. Jak patrze na projektowane wyglądy nowych budynków to wiesz nie kupie a nie kupie bo no wiesz zamek co wygląda jak pozbierany ze śmieci  i resztek z tego co na brzeg wywalił ocean pozbieranych przez rozbitka na bezludnej wyspie to mnie nie kręci.Ogulnie zamki mają wygląd pułki magazynowej w sklepie .Ogulnie Jan jak by to ująć  skąd się wzieła potrzeba powrotu na drzewo bo jeszcze trohe i te zamki będą na poziomie szynpansa  :DDD
    Biorąc pod uwagę ilość błędów w tym tekście, to tak, coś z szympansa bym się tu doszukał ... trudno nie dać Ci tu "lajka" ...

Piotrek_84 (PL1) powiedział(a):

No ba, z moim poziomem zamku lvl 3 ... i trzy "składy" to za mało ... ;) Ale mam przeczucie, że w razie "W" mogę liczyć na Ciebie ... ;)

Jan M powiedział(a):
    Jan a mam takie pytanie. Jak patrze na projektowane wyglądy nowych budynków to wiesz nie kupie a nie kupie bo no wiesz zamek co wygląda jak pozbierany ze śmieci  i resztek z tego co na brzeg wywalił ocean pozbieranych przez rozbitka na bezludnej wyspie to mnie nie kręci.Ogulnie zamki mają wygląd pułki magazynowej w sklepie .Ogulnie Jan jak by to ująć  skąd się wzieła potrzeba powrotu na drzewo bo jeszcze trohe i te zamki będą na poziomie szynpansa  :DDD
    Biorąc pod uwagę ilość błędów w tym tekście, to tak, coś z szympansa bym się tu doszukał ... trudno nie dać Ci tu "lajka" ...

No ba, z moim poziomem zamku lvl 3 ... i trzy "składy" to za mało ... ;) Ale mam przeczucie, że w razie "W" mogę liczyć na Ciebie ... ;)

dla Ciebie wszystko  <3
    Mateusz
  • Jan M powiedział(a):

No tak merytoryczna dyskusja ...tak wszystkim wytykana :P
    czerwona.malwa @ pl 1
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 788
    Przemysław08 (PL1) powiedział(a):
    Jan M powiedział(a):

Jan

Jak dobrze pamiętam Od początku tych eventów założenie było takie że walczymy z zamkami prawdziwych graczy :) A jednak wyszło także biliśmy barona Bo żaden Gracz nie trzyma po 300-500 woja No chyba ze z serwerów słupowni te zamki pochodziły .;) Teraz chociaż chyba już sie przyznajecie że to był jednak Baron ;) Szkoda że po zmianie z 2mln na 10mln książki nie podnieśliście ilości woja w tych Baronach (krukach,Obcych) Ale dziękuję że przyznajecie ze nie walczyliśmy z prawdziwym zamkiem gracza :) Co do trybu Hard to było Pewne że teraz Kasztelan na full i ful maszyn od zbroja na wszystkie fale :) Ciekawe czy sale legend na defa też ustawicie u tych nowych Baronów Ale chyba zawsze to lepsze niż te 300-500+ i wysyłanie 10 składów na raz by na każdym 2-3k chwały nabić Bo szkoda ogonów wkładać na tych baronów

Co do kasztelana ja od razu byłem za jak tylko podałeś te info i zmartwiło mnie że jednak wycofujecie się z tego Pierwsza Aktualka na + jak dla mnie by była

Codo tego Barona z 5k defa że 3 składy to raczej przesada :) No chyba ze naprawdę sala legend u nich będzie na defa ustawiona :)  i kasztelan od zmiennych :)  Bo raczej 5k defa dla ataku ponad 3k offa to nie wybronił by zwykły gracz :) No chyba że mury też będzie miał podwyższone i wieże :) Ale Jak wejdzie aktualka to na pewno się okaże czy na + czy jednak nie
    Jak zwykle coś spierdzielą, a jak wejdzie to co pisał moderator... To będzie wyciąganie rubli jak zwykle bo przy aktualnych obcych które są da radę zrobić chwałke, najciekawiej będzie z tą aktualka gdzie będzie ulepszanie dekorek to będzie największy syf jaki będzie w grze, najwięcej rubli tam będą doić tak więc nie ma co się cieszyć ze będzie ulepszanie dekorek
    O i już masz kratki , pewnie za dużo pyskowałeś hehe  :-):-D:-D:-D:-D 

Nie marudzic  nic za darmo niema  ,,,  płacić ,, kupować ,, pieniędzy nie żałować  ,,!!!:-D:-D:-D

bo inaczej wyśle do Suportu podanie o mianowanie ,, mnie   naczelnym   komornikiem

i  granie za tylko pyskowanie  zamiast kupowanie sie zakończy ,,:-D:-D:-D
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
Sign In to comment.