Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowe funkcje w grze - System fuzji. Dyskusja

1235»

Komentarz

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    Może i proste, ale nie darmowe tak jak wspominasz :)

A ulepszać będę jak będę miał zbędne dekorki Teraz przepalać nie mam co Więc jak już będą się wylewać z magazynu To pewnie i będę ulepszał Teraz kuźnie stawiam z tych surowców co zdobywam z eventów

Co do czepiania się rubinowców Nie czepiam się Bo 4 lata temu sam wydawałem sporo PLN w tą grę ;)
    Może i proste, ale nie darmowe tak jak wspominasz  

poprawka ,,,  bez  użycia  rubinów  ,   

jedynie  wkład  czasowy aby  materiały zdobyć z ewentów ,,,,

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Scarface (PL1)Scarface (PL1) PL1 Posty: 5
    Witam,  czy można jakoś zmusić suppa do stworzenia aktualki, która umożliwi sprzedanie większej ilości elementów zdobytego uzbrojenia. To śmieszne ze na poziomie grubo legendarnym otrzymujemy najbardziej ciękie zbroje jak lvl 9. Powinna być opcja odfajkowania większej ilości i sprzedaż całej ilości w kuźni. Może niech dadzą też możliwość złapania czerwonej kategorii zbroi normalnie podczas gry a nie tylko w eventach

pozdro

Scarface
    odsiecz
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Jest taka opcja. Nazywa się subskrypcje. Wiem. Przykre.
    Pozdrawiam. 
    NS
  • NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Pozdrawiam. 
    NS
    nie wiem czy przykre
    znam kilku co chwalą się na prawo i lewo że im tak dobrze bo wreszcie coś znaczą w sojuszu jak dobrowolnie się zgodzili płacić comiesięczny haracz
    jednak chęć bycia ponad innymi odbiera zdrowy rozsądek i kupujemy każde badziewie jak pelikan rybkę
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    fruczak (PL1) powiedział(a):
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Pozdrawiam. 
    NS
    nie wiem czy przykre
    znam kilku co chwalą się na prawo i lewo że im tak dobrze bo wreszcie coś znaczą w sojuszu jak dobrowolnie się zgodzili płacić comiesięczny haracz
    jednak chęć bycia ponad innymi odbiera zdrowy rozsądek i kupujemy każde badziewie jak pelikan rybkę
    Przykre :'( grać w sojuszu, w którym trzeba zapłacić aby coś znaczyć. Taaa, wiem, naiwna. Jednak nie jestem jedną z tych osób, które uważają, że wszystko można kupić. Wszystko oczywiście ma swoją cenę tylko czasami jest za wysoka.
  • subskrypcja sama w sobie niejest zła jest poprostu za droga
    czerwona.malwa @ pl 1
Sign In to comment.