Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowe funkcje w grze - System fuzji. Dyskusja

135

Komentarz

• ale lipa nowy booster w zmiennych i teraz wygrywac beda tylko ladujacy rubiny w gre, i to ma byc tzw balans gry?????
  • DAHAKA4 (PL1)DAHAKA4 (PL1) PL1 Posty: 47
    I gdzie są te niby elementy do kuźni dekoracji do zdobycia w eventach ????? Płać rublami- normalka.
    Boostery do zmiennokształtnych do zdobywanych pkt. krwi ????? Nowy sposób na jeszcze większy zarobek- nienormalne.
                               -  
    Podsumowanie co już jest.
    Chcesz połączyć de korki płać rublami w dużych ilościach,
    Chcesz więcej talizmanów w zmiennokształtnych, kupuj bostery za ruble co dają prawie nic,
    Chcesz lepszą pozycje w zmiennokształtnych, kupuj kolejne ataki za ruble,
    A jeszcze dodadzą to co wyżej pisałem .....
  • A ja ciągle czekam na info, w jaki sposób można wytwarzać katalizatory. Czy tylko ja mam zablokowaną tę możliwość?
  • DAHAKA4 (PL1)DAHAKA4 (PL1) PL1 Posty: 47
    edytowano 11.08.2018
    Niby miały być tak jak pisze w eventach do wygrania ale widocznie to tylko dla rubiniarzy jak cała ta gra już ....
    Ich obietnice są G warte  :p:p:p
    Ale to wnerwia z tej aktualki co dodali że się pytają czy na-pewno chce nadpisać szablon ..... BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ, dodajcie to do płatności rubinami np. przy budowie .... kliknę przypadkiem 2x i ruble pójdą się J  .
     >:)  >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)

A i prawie bym zapomniał w nowej funkcji "fuzji dekoracji" tak działa to z dodaniem drugiej dekoracji do połączenia że trzeba 2x klikać żeby pokazało katalizatory które można dać (których się nie ma). BRAWO GGS a o błędach nie wspomnę
  • Sunshine (PL1)Sunshine (PL1) PL1 Posty: 64
    monety fuzyjne szukam info, bo wszystko ok, ale zeby nie uzywac rubinow to potrzebuje monet fuzyjnych ale nie sa do wygrania nigdzie
    Aga
  • To jedna z najgorszych zmian do gry :(Bardziej liczyłem na głos rozsądku ale to raczej nam niegrozi.Gra zamiast iść w kierunku o jaki mam fajny zameczek idzie w kierunku musze mieszkać w zamku z krowiego łajna bo daje coś tam więcej i moge się hełpić odpowiednio grubym portfelem i to niejest wybór geaczy tylko taka konstrukcja samej gry :((( Ciekawym pytaniem jest ile punktów PP musiały by dawać taka fura gnoju aby cała człówka graczy natychmiast ją zakupiła :P tylko oczywiśćie niemoże być tania.Taka fura gnoju za  10 baniek dająca całe 10000 pp to był by rarytas napewno by się sprzedała :(((
    czerwona.malwa @ pl 1
  • Brak mi słów na temat wymaganiach  co  do  zaliczenia wydarzeń gram aktywnie ale i  tak  brakuje szansy  na normalne osiągniecie wydarzenia  
    KAŻDA CHWILA TWORZY  HISTORIE . . . 
  • Aktualka zaczela się o 10:30 i miała trwac 30minut,a jest już 11:37,i końca nie widać,boster w lotosowym 6godzinny odpalony i do ^&%&^(*^&)*,bez komentarza, będę jak ten Barett z Resident Evil,a team GGS niech się domyśli co mam na myśli,WY %&&^*(&%%^&*(()))(&^&^%$$%^#^%^&%&C G GVYR%%^R&O*&^^%^T&^**Op*(

Chamstwo i nic więcej

• 11;42 i  cisza a wojsko  czeka na rozkazy 
  • Lord Piotr08 (PL1)Lord Piotr08 (PL1) PL1 Posty: 434
    edytowano 13.08.2018
    to !@#$%%^^ samo ^&^&^&*&*&& mam i *&*&&&^&* czas tracę *(*(*(*&^^^^%%$$ wam. Jeśli wy tacy jesteście to i my coś z tym powinnyśmy zrobić bo tak być nie może  czas leci a nomadzi się kończą
  • Kurła ile czekać trzeba mam Nadzieje ze dadzą cos w rekompensacie 
  • Ludwi (PL1) powiedział(a):
    A ja ciągle czekam na info, w jaki sposób można wytwarzać katalizatory. Czy tylko ja mam zablokowaną tę możliwość?
    ja tez czekam bo  nic nie moge zrobic 
  • Aktualizacja zmian w Zmiennokształtnych jest planowana na 13 sierpnia 2018r między godziną 9:00 a 12:00. Przerwa w dostępie do gry potrwa 30 minut w tym czasie zużycie żywności zostanie zamrożona.

@$*%%$^((^&&%&^*__&(((( &&^&^&%&&%%^%(

• GreatHenryk (PL1)GreatHenryk (PL1) PL1 Posty: 27
    edytowano 13.08.2018
    Noć** jego mać ile trzeba czekac K**********************

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Jan
  • Ale się bany posypią aż sobie muszę po spamować
  • I dalej konserwacja żadnego komunikatu?
  • kiedy koniec aktualizacji dajcie info !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ludzie maja inne zajecia  a przez chana zamki wypakowane defem   i deficyt jedzenia potężny .
    fransa @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    kagari (PL1) powiedział(a):
    Kurła ile czekać trzeba mam Nadzieje ze dadzą cos w rekompensacie 
    Rekompensatę ? Dobry żarcik na poniedziałek :) Czytacie z uwaga ogłoszenia ? przedostatnie moje zdanie  z ogłoszenia brzmi:
    "Termin oraz czas aktualizacji może ulec zmianie o której poinformujemy Was na forum."

Tym samym, informuje Was, że nadal technicy wgrywają nowe funkcje gry i nie podali nam czasu zakończenia swoich prac. Zużycie żywności jest zamrożone, tym samym można wykonać zaległe obowiązki domowe, zawodowe czy sąsiedzkie :smile: 

Miłego dnia, Jan

• Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    edytowano 13.08.2018
    Koniec aktualki - normalka: wojsko poszło sobie w (piiip)... Na postach zamrożenie żywności zadziałało, na głównym nie...
    (przed aktualką było kanapek na 1h, a po aktualce komunikat o ucieczce...)
    Krzyśko @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Krzyśko (PL1) powiedział(a):
    Koniec aktualki - normalka: wojsko poszło sobie w (piiip)... Na postach zamrożenie żywności zadziałało, na głównym nie...
    (przed aktualką było kanapek na 1h, a po aktualce komunikat o ucieczce...)
    Napisz zgłoszenie, co utraciłeś , odzyskasz i zapewniam, że dostaniesz jeszcze coś więcej ... na forum nie

Jan
Sign In to comment.