Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowe funkcje w grze - System fuzji. Dyskusja

Jan MJan M Posty: 2,620
Witajcie,

W tym miejscu otwieram dyskusje na temat zmian, jakie planuje zespół na kolejne miesiące a nawet na początek nowego roku, z ogłoszenia z TEGO miejsca :smile: 

Jak zawsze proszę o wpisy na temat, bez spamu, wtrącania innych wątków niż ten. Jak zawsze za spam mamy punkty karne, zgodnie z regulaminem, które mogą prowadzić do blokad. Bardzo więc proszę o sztywne trzymanie się formuły tego wątku. Inne dyskusje pod innymi działami, jak zawsze. :)

Pozdrawiam, Jan
Post edited by Jan M on
«1345

Komentarz

• superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    edytowano 19.07.2018
    Ciekawe...żartowałem....znów dla tych co lubią kupić $$$
    Kosztować to będzie pewnie    troszkę miln....

Gdzie jest powiększony obóz z dowódcami ? Cały czas nowi dochodzą a miejsca nie ma..
    320 pojemności ekwipunku to też nie za dużo....

PS: Jak by można było harmonogram wydarzeń poprawić również bo dziwne daty tam są i troszkę mylące :) 
    Miesięczny ma trwać trzy miesiące? ...hehe 
    superMati5 @ pl 1
  • Lub ile trzeba siedzieć na tych wydarzeniach żeby wszystkie nagrody zdobyć powinniście trochę zmniejszyć wymagania
  • Pewnie będzie działać na zasadzie przekuwania zbroi ,wkładasz trzy legendarne o podobnych parametrach a dostajesz zupełnie coś z innej bajki ?
  • co z tego ze dacie jakies tam zmiany jak juz mi na nomadach czy samu wojska zaczyna brakowac to czym tu przyjdzie na obcym grac /co z tego ze dodacje cos za rubiny by stawiac jak mam jeszcze tamte niepostawione co juz dawno weszly zmniejzcie jeszcze bardziej rubiny a kazdy od razu wam bedzie wszystko stawial i budowal przeciez chyba nie natym to polega by odbijac graczy tylko zachecac a jak narazie to wlasnie w strone zniechecania graczy zmiezacie a nie do zachecania do gry nawet jak zauwazylem to pojakiego licha tyle tych dowudcuw i kasztelanuw w miesiecznym przeciez sa ruzni gracze i nie kazdy byl bedzie i jest wstanie je zdobyc a co dopiero w ewentach cuz stego ze sa jak dla wiekszosci niedostepne bo to chyba trzeba by 24h na dobe sleczyc / tak ze niewiem czy ktos co osiagna 300 legendarny bedzie wstanie cos dogonic kogos na 800 legendarnym skoro nawet kiedys mozna bylo lepszego dowudce zdobyc niz teras bo sa tylko na npc .kruk byl zniknol potege zywioluw zescie dali zniknol to co teraz gracze po 1 000 000 000 rubinów maja placic by kiedys doruwnac  tym lepszym czy poprostu zakonczyc bo gra sie zaczyna robic nudna
  • Teoraf (PL1)Teoraf (PL1) PL1 Posty: 10
    Cóż można powiedzieć, jakie można wysnuć spostrzeżenia na podstawie zapowiedzi. 
    Jeśli ma to działać jak przekuwanie zdrojek i klejnotów to lepiej sobie darujcie takie zmiany, chyba nikt tego nie robi poza zadaniem dziennym. Enigmatyczny zapis o kosztach nic dobrego nie wróży to do Fuzji.
    Co do zamków w Wojnie Królestw (500+) zmiany są potrzebne od zaraz a nie za jakieś pół roku, 500+ zniechęca do wysyłania ataków, patrząc jeszcze na punktacje to można się  za latać a ewentu nie zamknąć.
    System "Hard" jakie koszty? Jakie poziomy? Co można sugerować mając takie strzępek informacji.
    Jeśli chcecie grę uatrakcyjnić i rozwijać to najpierw zróbcie aktualizacje 500+ a potem przejdziecie do Fuzji.
  • Jak zwykle wszystko inne tylko nie zwiększenie ilości dowódców to są już jakieś jaja, obóz miał być powiększony w 1 kwartale tego roku i coś nie widzę żeby można było powiększyć obóz, a może taką opcję mają Ci co ostro ruble pakują??  :D
  • powiedzcie mi   na  cholerę mi tyle  narzędzi  gospodarskich  które  dajecie  z zamian za niektóre  zadania , jak i tak  nie ma co z nimi robić tylko  magazyn zawalają  w to miejsce  powinny być cegły i piasek który jest potrzebny
    10kowalski @ pl 1
  • Creazy_LOVE (PL1)Creazy_LOVE (PL1) Posty: 15
    edytowano 21.07.2018
    soj z 60  20 leveleami musi zdobyc 1 mln pkt zetono by dsostac 100k rubli ktore nawet na chwale 100% nie starcza haha
  • robert28031 (PL1)robert28031 (PL1) PL1 Posty: 106
    wy zajmijcie sie tym co teraz nie dziala poprawnie  po waszych aktualkach a nie znowu patrzycie jak kase od nas wyciagnac
    robert28031 @ pl 1
  • Janomar (PL1) powiedział(a):
    Frustracja wśród graczy, która wcale mnie nie dziwi, bo od bardzo dawna właściwie nic się nie polepszyło.
    Może jakieś wyjątkowe epizody, które przypadły do gustu, ale to chyba raczej przez pomyłkę lub złą kalkulację :):P
    Jest wiele spraw, o które GGS jest proszony od bardzo dawna, ale zero pozytywnego odzewu. 
    Robią swoje, a graczy na mapie coraz mniej...
    No przykre, bo jak tak dalej będzie, to zostanie kilku rubinowców i będę się między sobą ścigać do nikąd...i udowadniać kto może więcej wywalić realnych pieniędzy:(((...
    Już ponad 3 lata temu przewidywałem taki obrót sprawy, ale ostrzeżenia nic nie dały...więc jest, to co widać...

Pozdrawiam:)

Jan
    Wszelkie zmiany robią pod swój zysk :) Teraz ta cała kuźna dekorek i wyposażenia bedzie pewnie wymagała rubli więc tu będą mieli jakiś zysk bo zawsze znajdzie się jakiś łoś co się złapie w pułapkę. W I kwartale mieli powiększyć obóz a tej zmiany nie widać i pewnie nie będzie widać bo tam raczej nie zarobią ale jak dają teraz dowódców do każdego eventu to trzeba gdzieś ich trzymać a jest wiele osób co ma dobre konta i nie mają co już robić z dowódcami tylko sprzedają tych co wpadną z eventów więc powinni powiększyć ten obóz bo ludzie jak nie mają gdzie trzymać dowódców to nie będą rubli wydawali na nich :p na niemieckim serwerze to chociaż dostają dowódców w prezencie a my jakieś śmieci po 100-200 zabawek (jak był ostatnio prezent my dostaliśmy zabawki a serwer niemiecki feniksa na stałe a jak były obce dostali obcego czasowego na cały event obcych bardzo sprawiedliwe podejście z ich strony do graczy z naszego serwera a z ich serwera z resztą nie tylko niemiecki ma lepsze prezenty. :D:p
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 24.07.2018
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    na niemieckim serwerze to chociaż dostają dowódców w prezencie a my jakieś śmieci po 100-200 zabawek (jak był ostatnio prezent my dostaliśmy zabawki a serwer niemiecki feniksa na stałe a jak były obce dostali obcego czasowego na cały event obcych bardzo sprawiedliwe podejście z ich strony do graczy z naszego serwera a z ich serwera z resztą nie tylko niemiecki ma lepsze prezenty. :D:p
    Bo Polska to trzeci kraj .I testowy My mamy testować to co Niemcy dostaną juz bez bugów i w zamian otrzymają lepsze nagrody
    Przepraszam, oczekujesz komentarza z mej strony czy trwałego bum ? Bo dawno nie czytaczem, takiej herezji ... proszę, mówiąc językiem młodzieżowym, wrzuć na luz, bo piszesz mega głupoty ... Ceniłem Cie za dobre wpisy a nie fantazje ... a fantazje spełniają nie na tym portalu ...

Jan
  • A wyższego poziomu obozu, jak i ułatwienia sprzedawania itemów w kuźni, jak nie było tak nie ma :P 
  • hamlet (PL1)hamlet (PL1) PL1 Posty: 3
    Witam ,czy produkcja osłon drewnianych  będzie 1 szt 1 okienko , czy to błąd ?
  • Jan M powiedział(a):
    Przepraszam, oczekujesz komentarza z mej strony czy trwałego bum ? Bo dawno nie czytaczem, takiej herezji ... proszę, mówiąc językiem młodzieżowym, wrzuć na luz, bo piszesz mega głupoty ... Ceniłem Cie za dobre wpisy a nie fantazje ... a fantazje spełniają nie na tym portalu ...

Jan
    Herezji... - powiedział naczelny inkwizytor forum - ...
  • Jan M powiedział(a):

Jan
     A czy ten komentarz to nie jest przypadkiem zastraszanie? Jak to w mówią: "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie". Kto straszy trwałym bum, sam takie bum otrzyma. Jak tak patrzę na mapę to widzę, że ktoś inny dostał trwałe bum.
    Pablo000 @ pl 1
  • zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 15
    Mam niewielki kłopot  z tą kuźnią, nie mogę jej przetestować. Chciałabym  się dowiedzieć o źródła pyłu, bo jak zrozumiałam, monety mogę kupić za pył, a energia co jakiś czas się regeneruje.
  • kosar (PL1)kosar (PL1) PL1 Posty: 391
    te kuznie są zbyt skomplikowane uprosicie je i gdzie przygoda?

a i aktualizacja z losami była moim zdaniem zła 30 losuw za jedno zakręcenie moim zdaniem nie trafione

a wracajonc do tyk kuzini fuzyjnej to dlaczego nie możecie zrobici tak że za niekture misje dostaje się (np monetę) fuzi
    i  na przykład takich 100 podnosi tej dekoracji o 10 porządku publicznego i tak powino byci
    i była by opcja by kupici te monety za rubiny lub żetony nomanuw i tympodobne 

Sign In to comment.