Płynność Mapy Świata

Drodzy gracze,

Obecnie w grze zaistniała sytuacja, skutkiem której płynność funkcjonowania naszej mapy światów w grze jest istotnie zaburzona. Wygląda na to, że ten problem nie dotyczy wszystkich naszych graczy, ale zdajemy sobie sprawę, że może się to przydarzyć niektórym z was.

Po dokładniejszym przyjrzeniu się sytuacji ustaliliśmy, że obecna, nowa wersja Flash Playera jest odpowiedzialna za spowodowanie tych problemów. Oznacza to, że nowy Flash Player w wersji 30 jest przyczyną wspomnianych problemów z płynnością mapy w grze.

Ponieważ jest to problem, który musi rozwiązać sam Adobe, obecnie nie możemy sami naprawiać niczego po naszej stronie, ale wiemy jednocześnie, że problemy nie występują z Flash Player w wersji 29!

Jeśli chcesz dostać się do Flash Playera w wersji 29, ale nie wiesz jak to zrobić, sugerujemy udać się na własną stronę internetową Adobe, w której wymienione są sposoby instalowania poprzednich wersji Flash Playera dla obu systemów Mac OS, a także systemów obsługiwanych przez Windows . Możesz znaleźć tę stronę pod następującym linkiem: https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/install-previous-version-flash-player.html

Mamy nadzieję, że może to pomóc w bieżących problemach z wydajnością i przepraszamy za trudności zaistniałe na skutek tego problemu z Flash.

Zespół Goodgame Empire
Sign In to comment.