Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Czerwiec 2018 - dyskusja

1311

Komentarz

• Haha
    Na tym forum już jest większa wojna niż w gge xD
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    A gdzie są misje królewskie????
    Miały być 12-stego a jakoś ich nie widać.... 
    superMati5 @ pl 1
  • O Prze Luj (PL1)O Prze Luj (PL1) Posty: 253
    edytowano 12.06.2018

"Podobnie jak w przypadku wcześniejszych zmian w eventach punkty jakie można było uzyskać aby zdobyć 50 nagród zostaną zwiększone, ale nadal będą osiągalne dla graczy. "

Powinniście dodać odnośnik " którzy kupują rubiny" - bo jestem ciekawy ile graczy zdobędzie 90 000 tabliczek w trakcie jednego wydarzenia

Walka o nagrody będzie trudniejsza w tym wyzwaniu, ale nowo wprowadzone nagrody będą adekwatne do wysiłku włożonego w ich zdobycie.!

Faktycznie 20 wojowników i 30 żelaznych osłon na nagrodę będzie po zbóju adekwatne do wysiłku. Na ile to starczy? na pół ataku ?

Chcemy powrotu Alchemika!!
  • naprawdę powalająca adekwatność nagród do naszego wysiłku. 70 kuszników demonicznych i 40 ręcznych demonicznych za kilka tysięcy punktów i w uj straconego wojska to wielka adekwatność. a o minutkach i ilości punktów do zdobycia nie wspomnę bo jak było minutek mało tak jest jeszcze mniej a wymagania rosną. i jak że niby ludziom, którzy jeszcze w to grają ma się chcieć wypowiadać na forum skoro nikt naszej krytyki nie słucha i nie robi czegokolwiek w kierunku zmienienia tego.

P.S: kończy się drugi kwartał (pierwszy trwa od stycznia do marca, drugi od kwietnia do czerwca, trzeci od lipca do września, a czwarty od października do grudnia jak by ktoś nie wiedział) a obóz dalej czeka na powiększenie. doczekamy się tego w 2018 roku czy trzeba poczekać do 2019 lub dłużej??????
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    superMati5 (PL1) powiedział(a):
    A gdzie są misje królewskie????
    Miały być 12-stego a jakoś ich nie widać.... 
    Misje Królewskie, ze względu na problem z lagami i samym Flash-em, zostały przełożone na dzień 14 czerwca.

Jan
  • a zatem skoro amino15000 ma takie dobre sugestie i moderator tak dobrze to rozumie to mam taka propozycje zeby moze amino15000 zostal moderatorem.moze wiec zatem spotkanie na ts i wybierzmy amino15000 na moderatora bo nikt nie jest z Nas lepiej rozumiany przez moderatora niz amino15000.

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • I tym sposobem dostaliśmy jasny przekaz od Jana: Możecie prosić na tym forum o co tylko chcecie...GGS i tak zrobi  po swojemu. Jeżeli połowa graczy się nie wypowiada, to dla supportu oznacza, że  gra jest ok:) Jan zapomniał tylko dodać, że ta druga połowa milczących graczy, to słupy:)
  • Julenka1 (PL1)Julenka1 (PL1) Posty: 701
    edytowano 13.06.2018
    Krytyka, to całościowe spojrzenie na obiekt, do którego się odnosimy, a więc zauważenie zarówno aspektów negatywnych, jak i tych pozytywnych, z opisem, dlaczego taka jest ocena, a nie inna. Pozwolę sobie więc na krytykę, w przeciwieństwie do, uprawianego przez znakomitą większość "przedpiśców", krytykanctwa.

1)
    Nowa struktura Prime Day. Abstrahując od być może mylącego wyjaśnienia (choć muszę przyznać, że gdy zobaczyłem różne wartości procentowe, to od razu nabrałem podejrzeń i dlatego już pierwotny opis Jana M. był przeze mnie  zrozumiany prawidłowo). Typowe działanie w trosce o klienta, który kupuje więcej, obejmuje ulgi przy zakupie większej ilości towaru. A tutaj co mamy? Ja dostałem na przykład 700% na 2 h za zakup 50k rubla, albo 800% na 2 h za zakup 85k rubla, albo 1000% na 2 h za zakup 180 k rubla. Czy to nie dziwne, że za 50k jest 700%, a za "kolejne" 130k tylko o 300% więcej? W ofercie inne rzeczy, ale dla mnie np. 910 demonów jest więcej warte niż 700 demonów, 200 ogonów i 30 piórek. Zresztą próba oceny ich wartości prowadzi do absurdów. Oceńmy realną wartość (na podstawie danego wcześniej w dyskusji screenu: https://prnt.sc/jrzapn), ile rubla trzeba zakupić, aby mieć konkretne rzeczy (zakup rubli nie jest wprost proporcjonalny do wydanej gotówki, ale bonusy nie są duże). Oznaczenia: x - wartość 1% chwały na 2 godziny, d - jeden demon, p - 1 piórko, o - 1 ogon.

1) 700x + 910d = 50000 => 4) 700x = 50000 - 910d
    2) 800x + 200o + 30p = 85000
    3) 1000x + 200o + 700d + 30p = 180000
    ------------------------------------------------
    5) Z porównania 2) i 3); ogony i piórka się skracają:
    85000 - 800x = 180000 - 1000x - 700d => 200x = 95000 - 700d => 6) 700x = 148750 - 2450d

7) Z porównania prawych 4) i 6); 700x się skraca:
    50000 - 910d = 148750 - 2450d => 1540d = 98750 => 8) 1d = 9875/154 (około 64,12)

9) Po wstawieniu 8) do 1):
    700x + 910*9875/154 = 50000 => 10) x = (5000 - 91 * 9875/154)/70 (około  -11,93)

Ujemna wartość rubinów do zakupu za 1% chwały na 2h??? Znaczy się, że mam sprzedać rubiny za chwałę. To ja chcę samą chwałę!!! Sprzedam 11930 rubinów GGE, dostanę bonus na 1000% chwały na 2 h i przelew na kilkadziesiąt złotych do kieszeni. :-) Ten żart był jednak tylko dygresją ilustrującą "dziwność" nowego systemu. W porównaniu z poprzednim ocena jest jednoznacznie negatywna.

2) Powiększenie liczby wymaganych punktów na zamknięcie "książeczki". Jest zdecydowanie zbyt wysokie, o ile ktoś nie ma bardzo dużego zapasu czasówek, to osiągnięcie wymaganego limitu bez zakupu premii nie jest możliwe. Odpowiednio duży zapas czasówek może na to pozwolić, ale nie da się go po prostu pozbierać, gdyż jest limit objętości magazynu - reasumując, można mieć odpowiedni zapas, pod warunkiem, że wcześniej kupowaliśmy premię, za pomocą której ten limit udało nam się przekroczyć. No ale okay, GGE też musi z czegoś żyć, więc załóżmy, że czasem można się szarpnąć. Mimo to, i tak wymagane jest wysłanie bardzo dużej liczby ataków, aby wymagany limit osiągnąć, co wymaga przygotowania dużej liczby wojska i maszynek. Wymagany wysiłek należy więc ocenić jako bardzo wysoki. Czy zatem nagroda jest adekwatna? 120% dziedzińca i 40% skrzydeł, byłoby dobre, gdyby nie było tylko u samurajów - do innych celów ten dowódca się nie nadaje. Jest jeszcze 10% żetonów więcej, ale nie ukrywajmy, jak zamiast jednolitego zestawu uniwersalnych dowódców się atakuje różnymi, to się traci na innych elementach (albo trzeba dać nadmiar maszynek dopasowany do innych, albo więcej czasu trzeba na zmiany szablonów ataku). Czyli... robimy samurajów, aby efektywnie robić samurajów... Ciekawe, ale na pewno nie za taki wysiłek. Czyli ocena negatywna, choć nie tak bardzo jak w pkt. 1). P.S. opis, że złożenie setu powoduje +20% bramy i murów samurajów to pomyłka, powinno być -20%?

3)
    Inwentarz dla dekoracji. Nie testowałem jeszcze, ale jeśli dobrze zrozumiałem, że to umożliwia wykorzystanie nadmiaru dekoracji z jednego punktu (np. posterunku) w innym punkcie (np. na szczytach), to jest do zmiana od dawna wyczekiwana i dziwę się, że tylko jeden z graczy się do niej odniósł. Wprawdzie nie jest to do końca swobodne przenoszenie i ten inwentarz zapewne ma ograniczoną pojemność, przez co trudne będzie np. zrobienie pełnej estetyki związanej z przenoszeniem dekoracji pasujących wyglądem do zieleni/piasku/lodu etc., ale i tak zmiana jest zdecydowanie na plus i zasługuje na pochwałę.
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • 6 czerwca była aktulka też w czasie wojny królestw nic to nie dało dziś jest 14 czerwca też w tym samym czasie  macie jakąś manie chyba nic wam nie wychodzi , co tydzień aktualka żenada
    pawełaqu @ pl 1
  • Akrecja (PL1)Akrecja (PL1) PL1 Posty: 35
    Do której aktualizacja, 60 min. minęło :)
  • yakahi (PL1)yakahi (PL1) PL1 Posty: 6
    ta aktualka to nam kaza grzebac w systemie paranoja jakas :))

• yakahi (PL1)yakahi (PL1) PL1 Posty: 6
    a poziomy w ewentah podniesli dla tych co nie spia nie jedza i nie pracują 
    robie podstawy do przetrwania ale nawet tyle mi sie nie chce 
  • standardowo  zero  info   :p:)
    Dokładnie....zawsze brak adekwatnych informacji do zdarzeń...i lipa :)
  • proponuje zeby  wprowadzili  odpalenie  gierki  za  ruble :D
  • DAHAKA4 (PL1)DAHAKA4 (PL1) PL1 Posty: 47
    edytowano 14.06.2018
    Aktualizacja miała być wgrywana o 10.00 a jest od 9.30, oni nawet na zegarku się nie znają .....

Już ponad 2 godz. trwa aktualka a dokładnie 2 godz i 24 min
  • u  nich  plynie  czas  inaczej  zero  spiny  stresow  pozd  .ggs   ;)
  • a  gierka  jak  sie  ciela  tak  na  bank bedzie  sie  ciela  dalej  ale  to  nie  wina  ich  to  wtyczki  przeciez:)))
    Szczerze to wiele problemów, nawet na Sztormie...to jak bitwa o monek lub labek, ech... bzdura, wiele błędów :)
Sign In to comment.