Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Czerwiec 2018 - dyskusja

1911»

Komentarz

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 785
     ;)  ;);););)
    tam gdzie była jest stolica to ilosc możliwych miejsc do zasiedlenia jest ogromna a nigdy tak niebyło 

http://prntscr.com/k5usvp

dodatkowo cały czas w coraz większym tępie przestają grać  gracze starsi , doświadczeni w tej grze  ,,,,

---obecnie zwerbować na stałe do nawet dobrego licznego sojuszu , gracza już ogarniętego  jest  praktycznie mało możliwe 

---na mapie pustki , w większości  ,  to wygląda tak jak by ktoś to celowo robił  , aby szybko zarobic i zwinąć interes  
    ---np. ostatnie zmienione pakiety promocyjne itp itd ,,,,

,,  ale dowódców dają  jednak  obozu dla nich nie powiększają

magzynu na artefakty także ,,,,,,a szkoda,,,,

:)  :):):):):):):)
    ps, jak zawsze pół żarem  pół serio :-):-):-):-D
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Janomar (PL1) powiedział(a):
    Zmieniaja i dokladaja wszystko i wszedzie, ale nic co jest tak na serio przydatne.
    A to, o co prosimy od wielu miesiecy jest bagatelizowane...
    Gdzie jest powiekszenie miejsca na "ubranka", gdzie powiekszenie obozu?
    Na serio rece opadaja...
    Do czego pazernosc ludzka jest zdolna? ...zenujace...

Pozdrawiam
    Mój syn podsumował bardzo pięknie sytuację na mapie 
    "Ta gra to dojenie zdechłej krowy"

Ogarnijcie się bo mapa pustoszeje
  • wlasnie juz dawno pisalem ze stolica jest nie rozwijana.Przeciez to wlasnie ze stolicy mozna zrobic narzedzie do gry ktore warto bedzie zdobyc.Np lepsze wojsko ofensywne i defensywne,albo jakies premie.Tylko juz dawno mam wrazenie ze to nie jest na reke dla ggs zeby nam sie gralo lepiej.To tylko ggs ma zarabiac wiecej i to jest pomysl na gre.Cale te aktualki to zwykle proste zabiegi poza wspolnym magazynem na dekorki i zabawki to bardzo dobra zmiana.
    dlaczego nie ma ewentow na krainach?roznorodnych i nowych?dlaczego stolica nie jest rozwijana?co sie dzieje ze starymi ewentami ?miala byc gra darmowa a tu liczac wklad finansowy w gre empire jest nie wyobrazalny.

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • w mini paczuszkach 

piotr wielki 17 @ pl 1
  • zmiany robia coras wieksze tylko ze do graczy ktuzy juz dawno wto zaczeli grac a nie do tych co sie dopiero rozbudowywuja to jakas zenada a nie gra jak dali lepszego dowudce w miesiecznym to trzeba zmienic na innego a jak ci sie nie udolo zdobyc to reszte za rubiny sobie dokup / przeciez mozna zrobic w sklepie miejsce i na cos takiego by i slabsi gracze mogli sobie je kupic i wcale to niemusi byc za rybiny tylko za tabliczki lub zetony np na npc lub dorobic sklep u obcego czy keóka i na bbce lub króki tylko ze poco jak silni gracze iuz zdobyli to ika byles slaby to masz mozliwosc kupienia za rubiny tak to rozwuj slabego gracza wyglada zeby mu sie niedac rozbudowac bo konkurencja sie zaduza zrobi i ci silni by musieli wiecej grac a tak bezproblemowo sobie nagrody beda zgarnywac a slabi od nich sie oddalac
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 81
    Skoro zwiększyliście 10 krotnie ilość potrzebnych losów do zakręcenia kołem fortuny to żeby nikt nie został okradziony to powinniście  zwiększyć 10 krotnie liczbę posiadanych przez nas losów w dniu w którym była dokonana zmiana.
    A tak w perfidny sposób zostaliśmy okradzeni a najbardziej ci co zbierali losy przez bardzo długi czas.

• Na temat aktualizacji, co już były i co dopiero będą wypowiadał się nie będę ,mam dla waszych informatyków cos lepszego do zrobienia...,wyskakujące denerwujące okienka PROMOCJI, zamiast tego zróbcie ikonkę, klikając w nią,otworzy się stronka z wszystkimi waszymi promocjami,cos na styl kupowania ruboinow,pomyslacie nad tym.
  • kgcx (PL1)kgcx (PL1) PL1 Posty: 6
    bandyctwo i tyle ja juz prawie rok nie kupuje i czuje sie szczesliwy jeszcze pare zmian i wcisne enter i to bedzie pozegnanie z gierka za co dziekuje moderatorom i ich pomocnikom jedno dlaczego nikt z tych leszczy suportowych nie wypowiedzial sie w sprawie losöw razy 30 olewka ludzi nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kupie i wszystko
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 81
    Może nowa pani moderator nam powie  co z kołem fortuny. Już dawno temu zostaliśmy okradzeni przez twórców gry przez wprowadzenie zmiany w ilości potrzebnych losów do zakręcenia z 3 do 30.
    Bardzo dużo graczy zbierało te losy przez bardzo długi czas co niektórzy przez rok a może jeszcze dłużej.
    Bardzo wielu posiadało już po kilka tysięcy 5000 do 10 000 .
    Więc mieli możliwość na zakręcenie kołem 1660 do 3330 razy.
    A po wprowadzeniu złodziejskiej zmiany tylko na 160 do 330. "Mała" zmiana a wygrywamy dalej te same nagrody jak przed wprowadzeniem tej zmiany. 
    Skoro twórcy gry uznali że należy wprowadzić zmiany na kole fortuny to powinno to być zrobione nieco inaczej w dniu w którym dokonano aktualizacji wszystkie losy które były w naszym posiadaniu powinny być pomnożone razy 10.
     I wtedy wszystko było by ok. a tak to perfidne złodziejstwo.  Po wprowadzeniu tej zmiany poprzedni moderator Jan M prosił żeby powstrzymać się z wydawaniem losów bo cała międzynarodowa społeczność jest zbulwersowana tą zmianą i pewnie będzie jakaś zmiana.
    Upłynęło już bardzo dużo czasu sprawa już ucichła, ale nie dla mnie w dalszym ciągu czuje się oszukany ,okradziony i chciałbym się dowiedzieć co twórcy zamierzają z tym zrobić.
Sign In to comment.