Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Czerwiec 2018 - dyskusja

Jan MJan M Posty: 2,620
Witam,

W tym miejscu zapraszam do dyskusji na temat aktualizacji czerwcowej z TEGO ogłoszenia.
Otwieranie innych dyskusji o tej samej tematyce, traktujemy jako spam i będziemy je linkować z tym tematem i upominać wpisującego.

Pozdrawiam, Jan
«1311

Komentarz

• Janie podaj sie do dymisji;] ciekawe ile procent ogarniasz z tych promek na swoje konto  .....              
  • kolejna denna aktualizacja. po co wprowadzacie większe limity wiedząc że mało kto będzie je robi?? to tylko sprawia że spierdolicie kolejny event bo ci tam na górze mają takie widzi mi się. ok. ALE CO Z POWIĘKSZENIEM OBOZU O KTÓRY SIĘ JUŻ TYLE CZASU PROSIMY I NIC W TYM TEMACIE NIE ZROBIONO? miało być to zrobione do końca pierwszego kwartału a kończy się już drugi, chyba że mówiliście o pierwszym kwartale następnego roku
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 32
    Gra zrobiła się dla klientów z zasobnymi portfelami, reszta się nie liczy, bo tak naprawdę  wszystko idzie w złym kierunku, nagrody w eventach coraz gorszej jakości, ale co tam  jeszcze wiele rzeczy zostanie spaprane na grze, ważne żeby się kasa  się zgadzała >:) .
    grem @ pl 1
  • a te żenujące nagrody w eventach to porażka ile wydajemy na latanie na jednym evencie kruków i obcych narzędzi kilkanaście więcej razy jak dostajemy takie nagrody to może dostawać level 30 a nie 70 i ileś tam legendarny ale jasne stan konta ma wam grać wszystkimi środkami nawet najbardziej perfidnymi
  • Brawo cięższe eventy i mało wartościowe nagrody, motywacja do gry :smiley:

Piotrgamer28 @ pl 1
  • Piotrgamer28 (PL1) powiedział(a):
    Brawo cięższe eventy i mało wartościowe nagrody, motywacja do gry :smiley:

Mnie zawsze rozwalają nagrody w konkursach szlachectwa - aż trzy mury tarcz i 3 wieże oblężnicze :smiley:  Przecież to nawet na jeden atak na barona nie wystarcza :smile:
    Brak jakiegokolwiek pomyślunku mają, jakiegokolwiek
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • tokidziku3 (PL1)tokidziku3 (PL1) Posty: 2
    edytowano 02.06.2018
    Te samuraje nie powiększajcie ich jak nomadów bo połowa ludzi nie zrobi tego albo zróbcie jakieś bufy na inwazje samurajów jak chcecie zrobić 200k :)
    I mam jeszcze jedną prośbę zwiększcie nagrody w eventach :blush:
    Bo ludzie którzy nie wydają na grę hajsu to małe mają nagrody a ci którzy wydają to mają tyle że...
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 02.06.2018
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    Ja mam tylko jedno pytanie po co zakładacie "W tym miejscu zapraszam do dyskusji na temat aktualizacji"

Skoro w każdym miesiącu w każdym tego typu temacie nie ma ani jednej pochlebnej opinii na temat tych aktualizacji jakie robicie ?? 100% opinii w tych dyskusjach jest na nie A jednak co miesiąc zmieniacie Więc jak macie głęboko w D,, graczy to nie zakładajcie takich tematów, które nic nie wnoszą bo nic i tak nie słuchacie

Skopaliście już prawie wszystko Więc w Lipcu pewnie skopiecie berii ;)
    No widzisz Drogi @GrzegorzM (PL1) ... to moim zdaniem temat dla socjologa ale nie dla moderatora forum. Każdy co raz w życiu opuścił granice naszego kraju, czy to służbowo, czy też na urlop, zauważył, że nagle będąc tam gdzieś, dookoła nas pełno uśmiechniętych ludzi. Ludzi których ciężko wyprowadzić z równowagi stałym narzekaniem, a pełno tych co szukaja kompromisu. Moim zdaniem najczęściej narzeka stale taka sama grupka graczy. Połowa z nich się nie wypowiada na forum i uznajemy, ze minimum połowa jest bardzo zadowolona z wszystkiego, a reszta tak sobie ale nie ma zdania i jest 2% stale niezadowolonych :) Słowem, uznajemy, że 50% zadowolonych to spory sukces :)
    Zespół GGS też zagląda na nasze forum i nie muszę im cytować wpisów, by wiedzieli, ze jesteśmy bardzo smutni ...
    Jeśli oczekujesz ode mnie jakiegoś działania w tej materii, to ja odbijam piłeczkę i proponuje byś coś sam zrobił a nie tylko przyłączał się do wąskiej grupy "niezadowolonych" :)
    A jak za tydzień, czy innej aktualizacji jak to piszesz, znów się coś "skopie" w grze, napisze na forum - Widzicie, GrzegorzM wykrakał :)

Jan
  • Pablo000 (PL1)Pablo000 (PL1) Posty: 64
    edytowano 03.06.2018
    Witam serdecznie

Widzę, że Ten, kto nie lubi indywidualnych przytyków innych uczestników forum, sam daje przytyki innym uczestnikom forum. Oj nieładnie, nieładnie.
    A wracając do meritum sprawy, to ja się pytam, już nie pamiętam, który raz, gdzie mamy sobie wstawić te fantastyczne, nawet nie zmienione graficznie, tylko inaczej pomalowane, kolejne ubranka, z części drugiej zapowiedzi na czerwiec?
    Proszę nie krytykować innych graczy i uczestników forum tylko zrealizować to co się im obiecało. No chyba że ta obietnica była nieskonsultowana z twórcami gry i słowa były tylko rzucone na wiatr ...
    Jeśli obóz nie zostanie powiększony to ja po prostu nie zbieram nowych ubranek, a co na to inni gracze to już ich sprawa.
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich czekających na powiększenie obozu, a jest ich zapewne więcej niż 50%, tylko nie chce im się już strzępić języka na forum, skoro nikt ich nie słucha od sześciu miesięcy.

PS
    Centralny magazyn dekoracji:
    Bardzo chciałbym pochwalić twórców gry za wprowadzenie centralnego magazynu dekoracji. Szkoda, że nie ma o tym wzmianki na naszym serwerze. Jednak jeśli jest to prawda to można to uznać za krok w kierunku rozwiązania dla graczy. Liczę że jest to przeoczenie i obejmie również i naszą społeczność.

Pablo
    Post edited by Pablo000 (PL1) on
    Pablo000 @ pl 1
  • A ja postanowię się nie zgodzić z większością . Po pierwsze coś co przychodzi zbyt łatwo staje się mało interesujące , po drugie jak już ktoś tu pisał ilość ciuszków już tak wzrosła , że się nie mieszczą w 'szafie'. A tak poważnie , to balans gry jest teraz lepszy , zbierasz kasę , narzędzia i masz ciuszki , nie musisz ich zbierać co wydarzenie, wystarczy raz na 2-3 mieś. zrobisz pełny event i jest git :)  Inna sprawa że GGS powinien bardziej postawić na wojny jak było kiedyś, a nie zanudza nas eventami , a gra przestaje być coraz bardziej grywalna :(
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    Ciekawe ile osób ma bany na forum że wypowiedzieć się nie mogą ;)  Oczywiście to pytanie do moda :) 

• Jan M powiedział(a):
      Moim zdaniem najczęściej narzeka stale taka sama grupka graczy. Połowa z nich się nie wypowiada na forum i uznajemy, ze minimum połowa jest bardzo zadowolona z wszystkiego
    Jan
    To uznajcie tak dalej, że połowa jest zadowolona ze wszystkiego :smiley:  jak ide na spacer z psem to statystycznie mamy po trzy nogi - jak bardzo odbiega to od prawdy to wiadomo...

Ludzie nie narzekają z trzech powodów:
    - mają bana na forum za niewłaściwe i nie do końca kulturalne wypowiedzi odnośnie waszych aktualizacji
    - mają gdzieś wypowiadanie na forum, bo od dłuższego czasu wszystkie wypowiedzi graczy twórcy gry mają głęboko w d.... Więc po co się wypowiadać skoro nikt nie słucha?
    - Nie grają w grę już tak aktywnie jak wcześniej właśnie przez wasze aktualizacje, a co za tym idzie nie wchodzą również na forum ponarzekać :smiley:  Chociaż oczywiście Janie według Ciebie gra ciągle notuje przyrosty nowych graczy na tyle duże, że za niedługo planujecie powiększyć mapę na zielonym, bo nie można znaleźć już ani jednego wolnego posterunku :smiley: 
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • A ja antagonistycznie do graczy poprzedzających moją wypowiedź bardzo ciesze sie z kolejnej jakże wymyślnej aktualizacji. 
    Kierując te pytanie do graczy nie oczekuje odpowiedzi.. A kto Wam kurcze karze te eventy robić? :lol:
    Rozumiem kilka ataków puścić, by żarcie uzupełnić, ale kto by pomyślał, że ktoś bedzie sie łudził by skończyć event z tak badziewnymi nagrodami. Powiedzmy sobie to wprost. Na pewno nie ja. 

Reasumując.. Licze na kolejne aktualizacje :smile:
    Może w nastepnej można by pomyśleć o tzw. Miasteczkach? To tylko sugestia, by mi ktoś później nie wmówił czegoś hehe :error:

Pozdrawiam
    Gracz :star:

• Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 06.06.2018
    Hahaha ...... Przecież wystarczy przejrzeć każdy temat tyczący się ostatnich aktualizacji w każdym ze 100% wypowiadających się 90% jest nie zadowolonych , wiec raczej to nie jest mniejszość ;) .....
    1. Staraj się na przyszlosc cytować proszę co ważne, bo śmiecisz (spam) w temacie.
    2. Nie tylko forum jest wyznacznikiem zadowolenia, wysyłamy anonimowe ankiety i ... zadowolonych jest zdecydowanie więcej zapewniam ...
    3. Czytanie z uwagą i zrozumieniem polecam moich wpisów a nastrój Ci się poprawi i ...
    4. Czy masz inne merytoryczne uwagi w temacie ?
    po 5. i ostatnie ... jeśli nie to zauważ, odbiegamy niestety i dzięki mojej niefrasobliwości, od tematu ogłoszenia. Wracajmy do rzeczy, by nie tworzyć dalej spamu, o co i Ciebie proszę :)

Jan
    Post edited by Jan M on
  • Ariccia (PL1)Ariccia (PL1) PL1 Posty: 11
    Jan M powiedział(a):
    Ja mam tylko jedno pytanie po co zakładacie "W tym miejscu zapraszam do dyskusji na temat aktualizacji"

Skoro w każdym miesiącu w każdym tego typu temacie nie ma ani jednej pochlebnej opinii na temat tych aktualizacji jakie robicie ?? 100% opinii w tych dyskusjach jest na nie A jednak co miesiąc zmieniacie Więc jak macie głęboko w D,, graczy to nie zakładajcie takich tematów, które nic nie wnoszą bo nic i tak nie słuchacie

Skopaliście już prawie wszystko Więc w Lipcu pewnie skopiecie berii ;)
    No widzisz Drogi @GrzegorzM (PL1) ... to moim zdaniem temat dla socjologa ale nie dla moderatora forum. Każdy co raz w życiu opuścił granice naszego kraju, czy to służbowo, czy też na urlop, zauważył, że nagle będąc tam gdzieś, dookoła nas pełno uśmiechniętych ludzi. Ludzi których ciężko wyprowadzić z równowagi stałym narzekaniem, a pełno tych co szukaja kompromisu. Moim zdaniem najczęściej narzeka stale taka sama grupka graczy. Połowa z nich się nie wypowiada na forum i uznajemy, ze minimum połowa jest bardzo zadowolona z wszystkiego, a reszta tak sobie ale nie ma zdania i jest 2% stale niezadowolonych :) Słowem, uznajemy, że 50% zadowolonych to spory sukces :)
    Zespół GGS też zagląda na nasze forum i nie muszę im cytować wpisów, by wiedzieli, ze jesteśmy bardzo smutni ...
    Jeśli oczekujesz ode mnie jakiegoś działania w tej materii, to ja odbijam piłeczkę i proponuje byś coś sam zrobił a nie tylko przyłączał się do wąskiej grupy "niezadowolonych" :)
    A jak za tydzień, czy innej aktualizacji jak to piszesz, znów się coś "skopie" w grze, napisze na forum - Widzicie, GrzegorzM wykrakał :)

Jan
    Powiem krótko,dawno nie widziałam takiej żenady. Coś się wam chyba pomyliło i macie przerost formy nad treścią.Bo to wy jesteście dla graczy a nie gracze dla was !  I mam nadzieję że doczekam tu dnia,aż ktoś z wami zrobi porządek.
    Like a moth to the flame ...
Sign In to comment.