Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

bledy w grze

na moim koncie wystepuje blad od kilku lat ,ale pisze dzis , niemoge zburzyc domku na lodzie poziom 1 kiedys byly na zimie tylko domki dlla zlota teraz pasuje tam dac dekorek ,lecz ani zburzyc ani przeniesc w inne miejsce ,bo wraca wte same miejsce prosze o pomoc

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    pisz do suportu
    tutaj nikt nie załatwi tej sprawy 
  • jan10 (PL1)jan10 (PL1) PL1 Posty: 5
    czy to możliwe abym przy 19 żołnierzach miał zużycie ponad 3400  żywności przez to nie da się grac mam podniesione polowanie  i to nie pomaga
  • kolor01 (PL1)kolor01 (PL1) PL1 Posty: 2
    1. w czym problem?...po ostatniej aktualizacji brak produkcji żywności, mam nadwyżki produkcji, a nic nie przybywa w pustych magazynach...
    kolor01 @ pl 1
  • Cześć,
    na wcześniejszym evencie z zmiennokształtnymi (zupełnie niedawno) kupiłem za rubiny bohatera pod zmiennokształtnych z całym osprzętem. Dziś nie ma go wśród moich heroesów. Czy to błąd?
  • Witam. Sytuacja wygląda tak. Wczoraj przejmowalem 3 posterunki. Na dwóch nie wiedziec skad wziela mi sie sala legand na 223 lvl. Podkreślam że mam dopiero 33 lvl i to nie legendarny. I moje pytanie brzmi. Po co support robi jakies aktualizacje skoro oni tylko zepsuć potrafią? Cały support do wymiany od zaraz... Ogarnijcie sie i usuncie mi te sale legend bo zaraz mi bedziecie bana chcieli dać.

Tragedia ! Nie pozdrawiam !
    A możesz załączyć jakieś premie ?? Zawsze to plus :D
  • premie i bledy
    oferta specjalna  czyli 
    kupno mur tarcz  sztuk 1 kosztuje 31 rubinow
    przy promocji 80% kosztuje       7 rubinow
    tylko ze 80% z 31     to               6,2 rubin
    cena zaokraglona na nie korzysc uzytkownika gry.

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
    Wyjaśnijcie mi dlaczego moi szpiedzy dzisiaj idą z misją 40 sek. natomiast wczoraj szli 1min 20 sek. Takich dziwnych zmian jest zdecydowanie więcej chociażby przy budowie narzędzi. 
    Ktoś coś jakoś gdzieś ogarnia to?
Sign In to comment.