PREMKI PREMKI I JESZCZE RAZ PREMKI.......

Z DNIA 2018.04.06 - 2018.04.07 PRZEGIELISCIE  DROGIEEE PODKRESLAM DROGIEEE GGS PAŁ...., OTÓRZ DLACZEGO PRZEGIELISCIE ?? JUZ WAM TŁUMACZE , PRZEGIELIŚCIE PAŁ... TAKIEGO CZEGOS JESZCZE NA TEJ GRZE NIE BYŁO , CO  5 MIN. A NAWET NIE CO 5 MIN. TYLKO  CZĘŚCIEJ WYSKAKIWAŁY WASZE NIECHCIANE PROMOCJE I OFERTY ,  TO JUZ PRZEGIĘCIE , NIE DA SIE GRAĆ JUZ W TA GRE NORMALNIE BO DOSŁOWNIE  CO KILKA MINUT ZASYPUJECIE NAS  DZIWNYMI OFERTAMI I PROMOCJAMI , AZ  I TO UWIERZCIE MI ŻE AŻ ZNIECHECACIE TYM LUDZI DO GRY, NIE MOŻNA DOSŁOWNIE NIC ZROBIC BO KURDE CO CHWILA JAKAŚ ZASRA... PROMOCJA BADZ OFERTA DZIWACZNA, JUŻ DUŻO LUDZI NA TEJ GRZE MA DOŚĆ TYCH WYSKAKUJACYCH OFERT I PROMOCJI CI DOOSŁOWNIE KILKA MIMUT , PRZEGINNNAAAACIEEEEE  JUZ Z TYM,   I DZIS  W DZIEN JEST TO SAMO NIC TYLKO SAME PROMO I OFERTY CO CHWILA TAK JAK W NOCY,  MAM DLA WAS PROPOZYCJE , ZMIENCIE TA GRE Z  WOJENNO STRATEGICZNEJ NA GRE  KTÓRA NIC NIE WNOSI OPRÓCZ ZASYPYWANIA GRACZY OFERTAMI IPROMOCJAMI, ZMIENCIE TA GRE NA GOODGAME PROMO ( WEJDZCIE NA TA GRE A MY WAS ZASYPIEMY NIKOMU NIEPOTRZEBNYMI PROMOCJAMI I OFERTAMI )  GRA  SIĘGNEŁA JUŻ MOIM ZDANIEM I NIE TYLKO MOIM , ALE DUUUUŻEJ ILOŚCI GRACZY , SIĘGNĘŁA  PODWUJNEGO DNAAAA, TERAZ JUŻ DROOOOGIEEEE GGS  ZOSTAŁO WAM TYLKO JEDNO ,  ZAMKNĄĆ TĄ GRE NIESTETY
Gwweitek80Hero @ pl 1
«1

Komentarz

• Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) Posty: 133PL1
    Przywrócili starego "buga": co zmienię zamek lub wejdę w ustawienie ataku/przesyłu surowców wyskakuje reklama (lub co 5 min) :( Długo nie wytrzymali z reklamami co 30 min (lub w "dniu wolnym" co 15 min)...
    Krzyśko @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 535PL1
    pozwolę sobie wkleić wypowiedź moderatora
    "Witam,

Temat wyskakujących promocji na grze występuję już na forum. Na chwile obecną nie będzie zmian w wyświetlaniu się promocji.
    Temat zamykam i zachęcam do korzystania z wyszukiwarki forumowej znajdującej się po prawej stronie.

Pozdrawiam
    Keira"

tak kończą się wszystkie sugestie, prośby, żądania, błagania odnośnie tych durnych reklam i ofert, które nie pozwalają spokojnie się pobawić, widocznie nie każdy rozumie, że więcej wcale nie znaczy lepiej (co dotyczy wszystkich "ulepszeń" w grze) i postanowiono katować nas tymi "super okazjami"
  • Twórcy gry chcą zarabiać reklamując swój produkt i uważam to za całkiem naturalne. Jednak częstotliwość ich reklam bardzo skutecznie odnosi skutek odwrotny od zamierzonego.
  • o wiele jest ich za duzo przeszkadzaja w grze ...  na nomadach ataki sie odbijaja przez te ich reklamy...
    wiktorio123 @ pl 1
  • Powiem tak... chwilami fajna gra się pojawia w przerwach między reklamami hihihi
  • Jak widać zarządzający gra nie zdają sobie sprawy jak zniechęcają do zakupu rubinów tymi reklamami a i do gry.
    Jak im spadnie sprzedaż to będą szukać winnego A TO ONI SA TEMU WINNI.
  • Kwiecień-Maj 
    Wiosenna Wyprzedaż

Duży wybór okazje.‎!!! 

Co 30 sekund będą nowe promocje do końca maja !! co minute bonusy do promocji !! 

Czyście zwariowali ? nie da się grać ! od 4 do 6 minut wyskakuje promocja non stop . serwer się wam zawiesił czy płyta się zacięła? 

Zgodnie z treścią art. 16 ustawy o radiofonii i telewizji, reklamy telesprzedaż nie mogą zajmować więcej niż 12 minut w ciągu godziny zegarowej. Bloki programowe poświęcone wyłącznie telesprzedaży powinny być wyraźnie oznaczone w sposób wizualny i dźwiękowy oraz nadawane w sposób nieprzerwany, przez co najmniej 15 minut.
    internetu to pewnie nie obowiązuje acz  mogę się mylić.
  • 100pkt dla supportu za skuteczne zniechęcanie od gry 
    PATERMANX @ pl 1
  • Proponuję totalny bojkot i bunt w kupowaniu rubinów i korzystaniu z płatnych usług w GGE do czasu aż częstotliwość upierdliwych reklam nie będzie ograniczona do rozsądnych granic.Domyślam się że ta wiadomość będzie szybko usunięta przez modów a ja dostanę bana, ale... proszę przekażcie treść mojej wiadomości wszędzie gdzie to możliwe i piszcie co sądzicie o mojej propozycji.

• to jest gra wojenna więc zaczeła się wojna z reklamami (wedłóg mnie za każdą zamkniętą promke powinno być dodawane 5pkt do wydarzenia miesięcznego) a tak serio to sobie support robi z nas jaja zapominając o tym że bez nas "GRACZY" nie dostaną wypłaty 
    robią wszystko żeby tylko nas zniechęcić i powiem szczerze że im to wychodzi siedze na gierce od 18h bez przerwy w tym czasie zamknełem ponad 200 ich promek przez nie straciłem conajmniej 15k woja (premie wytrącają z równowagi co skutkuje dezercją i żle ustawionymi atakami)

brawa wielkie dla pomysłodawców wpierniczania tych wszystkich promocji 

brawo GGS ja zaczynam strajk i ustawiam "białą flage" na znak protestu a co za tym idzie nie bede kupował rubinów i nie dam wam zarobić na tym (brak mi słów) wrzucaniu reklam na hama !!!
    PATERMANX @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 07.04.2018
    Witam,

W tym momencie przekazałem Waszą uwagę do Zespołu. Jako gracz, też uważam, że to co się dzieje na tę chwile z ofertami, to trochę przeraża ... ale też staram się zrozumieć twórców ...

Ja bardzo proszę o cierpliwość, trochę mniej spamu a mam nadzieje, że po niedzieli dostaniemy odpowiedź co z tym fantem bo wszyscy na świecie w tym samym momencie zgaszają ten problem który żyje na wszystkich forach Empire a jego społeczność jest równie zbulwersowana co Wy.

Proszę nie tworzyć kolejnych tematów, będziemy je łączyć a spam kończyć się będzie punktami karnymi lub blokadą konta.

Jan

P.S. Zostawiam temat wyjątkowo, pomimo tego , ze jego twórca spamując forum i obrażając innych, otrzymał póki co tylko na forum bana. Chciałbym jak wcześniej prosić o niespamowanie a umieszczania wpisów w jednym miejscu.
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 535PL1
    edytowano 07.04.2018
    Drogi Janie
    do tej pory sądziłam, że forum istnieje po to żeby gracze mogli się swobodnie wypowiadać, zgłaszać swoje uwagi i propozycje, wysuwać wnioski, wymieniać informacje, Oczywiście bez obrażania, wulgaryzmów etc. Rozumiem też, że ciągle powielanie tego samego tematu może być uciążliwe dla moderatorów ale 
    1. jeśli temat powraca to znaczy, że problem nie został rozwiązany
    2. jeśli temat powraca to znaczy, że informacja bądź wyjaśnienia nie są wystarczające
    3. jeśli temat powraca to znaczy, że trzeba potraktować go z powagą i uwagą na jaką, mam nadzieję, zasługują wszyscy gracze
    może więc GGE w pierwszej kolejności powinno ustalić hierarchię ważności i poinformować nas, graczy o tym co dla nich jest istotne zamiast podsyłać bezproduktywnie bezsensowne ankiety czy wrzucać ostrzeżenia o blokadzie konta jeśli nie będziemy grzecznie i cicho siedzieć. Już czytałam, że nawoływanie do zaprzestania kupowania rubinów jest, delikatnie mówiąc, niemile widziane. Teraz czytam, że zgłaszanie problemów będzie traktowane jako spam i karane blokadą konta. Gdyby problem został wyjaśniony bądź rozwiązany nie byłoby potrzeby ciągłego wracania do tematu. No ale może moje rozumowanie jest błędne z samego założenia, że to gra jest dla nas a nie my dla gry.
    NewSmyk
    P.S. Jak sam napisałeś problem zgłaszają gracze z różnych serwerów i ja nie staram się w tym momencie zrozumieć twórców. Bardzo dziękuję za pierwszą konstruktywną wypowiedź w temacie reklam, przekazałam informację do moich sojuszy. 
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Gosiu ... dziękuje za uwagi. Temat tych nieszczęsnych reklam u nas na chat teamu jest priorytetem. Czytam PW, czytam forum, i sam obserwuje i ... nie wiem co się dzieje, bo gra się ciężko ... za co przepraszam i obiecuje , że tego tak nie zostawię, natomiast ...

Dyskusji o banach i punktach, nie akceptuje jej. Gracz taki jak Ty czy ja i każdy z nas akceptuje regulamin forum i gry, i kary nigdy nie będą przedmiotem publicznej dyskusji, taka netykieta. Każdy z adminów, chętnie na PW odniesie się indywidualnie do nałożonych kar ale nie publicznie.

Jan
  • Ja niestety też dołączam do grona niezadowolonych Graczy.
    Z przyczyny  wykukujących ciągle okienek, z zaciśniętymi zębami, uzupełniam tylko jedzenie i uciekam z tej gry, bo szkoda moich nerwów na to.  
    Z tak bzdurnym marketingiem jeszcze się nie spotkałem, całkowicie zniechęcający do zaglądania na grę. 
  • Witam.Chyba pierwszy raz piszę coś na tym forum mimo że gram ponad 4 lata i od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad rezygnacją z gry i wreszcie chyba się zdecyduję bo to co się teraz dzieje z premkami to parodia,a te wyskakujące okna to skuteczny bodziec do rezygnacji

pozdrawiam
    aga-fajna @ pl 1
Ta dyskusja została zamknięta.