Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

realizacja obietnicy

Witam
Kiedy nastąpi opisany  zwrot dotyczący zmiennokształtnych

Wszyscy gracze, którzy zainwestowali walutę premium w zakup wyposażenia tymczasowego do tego wydarzenia, lub zakupili dzisiaj tokeny, aby zrealizować ataki, otrzymają automatyczny zwrot swoich inwestycji na koniec jego trwania czyli 27/03/2018.

Po zakończeniu nic takiego się nie stało 
Neron M @ pl 1

Komentarz

• CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    edytowano 28.03.2018
    Witam,

Wczoraj przypominaliśmy Zespołowi, że czekamy na odpowiedz w sprawie  Zmiennokształtnych. My  jako moderatorzy  pamiętamy i nie odpuścimy tej sprawy tak łatwo.  Każde z nas zainwestowało w ten event .
    Jak tylko dostaniemy  konkretną odpowiedź zaraz przekażemy ją na forum.

PS  .
    Przed chwilą dostaliśmy odpowiedź, że zwrot wydanych rubinów przez graczy za event zmiennokształtnych odbędzie się dzisiaj. Dotyczy to jednak tych graczy, którzy wydali rubiny pierwszego dnia, gdyż stosowne ogłoszenie odnośnie błędu było na forum już pierwszego dnia.

Pozdrawiam
    Czubajka

Post edited by Czubajka on
  • a co ze straconym wojskiem ?
    kamila1033 @ pl 1
  • Sir Milosz (PL1)Sir Milosz (PL1) Posty: 78
    edytowano 28.03.2018

PS  .
    Przed chwilą dostaliśmy odpowiedź, że zwrot wydanych rubinów przez graczy za event zmiennokształtnych odbędzie się dzisiaj. Dotyczy to jednak tych graczy, którzy wydali rubiny pierwszego dnia, gdyż stosowne ogłoszenie odnośnie błędu było na forum już pierwszego dnia.

Pozdrawiam
    Czubajka

Bez sensu kompletnie, czy mamy stać na czatach 24/7 żeby być informowani o błędach???
    Post edited by Sir Milosz (PL1) on
  • renia3333 (PL1)renia3333 (PL1) PL1 Posty: 109
    A co ze straconym  wojskiem

ja puściłam ataki rano  nie było wtedy jeszcze  komunikatu o błędach  a  2,5  złotych demonów  zniknelo

nikt  się nie wypowiada na temat wojska

wiec  w woli przypomnienia  u mnie w sojuszu  kilku graczy straciło wojsko przy 5 ataku

bardzo proszę o odpowiedz

Renia
Sign In to comment.