Strona główna Przedstaw się

Witam :3

Hej, gram od niedawna i powiem Wam, że bardzo się wkręciłam w tą grę. Poświęcam jej cały wolny czas (chociaż mam go mało, wiadomo - praca, studia) i jestem coraz lepsza, tylko jest jeden minus.. te przerwy, zawsze przytrafiają mi się gdy ktoś mnie atakuje bądź mam za mało żywności, a później muszę zaczynać wszystko od nowa :/ No ale jakoś trzeba sobie radzić :D Tak więc troszkę o mnie. Nazywam się Angela ale mówią na mnie Andzia bądź Lilith. Studiuję informatykę, bardzo się w nią wkręciłam ^^ Lubię rysować, jeździć na desce, słuchać muzyki (oczywiście Rock i Metal na pierwszym miejscu <3). Uwielbiam kolczyki i tatuaże, jeden tatuaż już mam i tunel ale w planach jest następny tattoo oraz septum i smiley <3 no i rocznikowo mam 21 lat :3 Gdyby ktoś chciał mnie odwiedzić to na okres studiów mieszkam w Opolu więc macie całe 3 lata :D ZAPRASZAM i witam się z wami raz jeszcze :3
"Nigdy nie zapominaj, że jedynie martwa ryba płynie z nurtem rzeki" ~ Malcolm Muggeridge

"Najstraszniejszą rzeczą dla przywódcy jest moment, gdy zerka przez ramię i nikogo za sobą nie widzi" ~ Franklin D. Roosevelt
"Sukces na prawie każdym polu zależy o wiele bardziej od energii i parcia do celu, niż od inteligencji. To tłumaczy, dlaczego wokół nas jest tak dużo głupich liderów" ~ Sloan Wilson

Komentarz

• Hejka, nie podajemy danych osobowych :wink:
  • edytowano 12.03.2018
    Jak szukasz bolca to sobie wejdź na ******* albo stronki tego typu, 

Pozdrawiam Dani, 

EDIT:// Czubajka.
  • nie szukam "Bolca" przedstawiam się tylko :3 a to nie są dane osobowe bo podałam tylko imię i miejscowość w której jestem tymczasowo :3

"Nigdy nie zapominaj, że jedynie martwa ryba płynie z nurtem rzeki" ~ Malcolm Muggeridge

"Najstraszniejszą rzeczą dla przywódcy jest moment, gdy zerka przez ramię i nikogo za sobą nie widzi" ~ Franklin D. Roosevelt
    "Sukces na prawie każdym polu zależy o wiele bardziej od energii i parcia do celu, niż od inteligencji. To tłumaczy, dlaczego wokół nas jest tak dużo głupich liderów" ~ Sloan Wilson
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Przepraszam Cię Lilithh97 
    Cieszę się , że chcesz  grać z nami w grę i że daje sporo radości Tobie.
    Masterofemire Twoje przywitanie nowej osoby na grze jest niedopuszczalne, wręcz karygodne. Nie wiem jak byś Ty się poczuł gdyby Tobie  zaproponować dwuznaczną propozycję. Za takie zachowanie przydzielam punkty karne na  forum.

Czubajka

• Miło mi Czubajka ale ja nie zwracam uwagi na takie teksty, jest wiele "dorosłych" osób i gdybym zwracała uwagę na każdy taki tekst ze strony innych osób to by było ze mną źle, więc nie musisz mu dawać punktów karnych, jeśli można, to upomnienie powinno mu wystarczyć :3

• tor80 (PL1)tor80 (PL1) PL1 Posty: 101
    edytowano 13.03.2018
    Witam świeża krew na mapie życzę powodzonka w pod bojach:)
    Proponuje wejść do sojuszu z tak zwanej koalicji to uchroni cie przed atakami i pozwoli spokojnie rozwijać:)
    Poza tym nie patrz na ludzi co nie mają kultury lub myślą ze za komputerem im wszystko wolno niestety i tacy się tu trafiają
    Pozdrawiam Michał

o widzę ze już jesteś i to w naszym gronie:)

• Bardzo mi miło Cie poznać Michale i cieszę się, że jesteśmy w jednym sojuszu :3

• ARTKENOBI (PL1)ARTKENOBI (PL1) PL1 Posty: 13
    Powodzenia na długiej drodze kto wie może i ty moja droga zostaniesz kiedyś profesjonalnym graczem.

Pozdrawiam Piotr
  • Feniks65 (PL1)Feniks65 (PL1) PL1 Posty: 36
    Czubajka powiedział(a):
    Przepraszam Cię Lilithh97 
    Cieszę się , że chcesz  grać z nami w grę i że daje sporo radości Tobie.
    Masterofemire Twoje przywitanie nowej osoby na grze jest niedopuszczalne, wręcz karygodne. Nie wiem jak byś Ty się poczuł gdyby Tobie  zaproponować dwuznaczną propozycję. Za takie zachowanie przydzielam punkty karne na  forum.

Czubajka

No pieknie:P:)...ale wiecej nie moge napisac:P:)...
Sign In to comment.