NAJLEPSZY sposób na uniknięcie wojny...100% ochrony zamku.

Kto się uśmiechnął...daje łapkę:)

Komentarz

• beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 69
    zeby uniknac atakow to sie wykupuje ptaka na max 2 mesiace
    a w tym przypadku gracz dostał bana permamentnego wiec to ggs chce uniknąć logowania sie tego gracza na na tym koncie
  • A  już myślałem, że malutka dziewczynka łupnęła tacie kasę z konta:) ...Sprytny ten "GIEES" :)
  • ptr1 (PL1)ptr1 (PL1) PL1 Posty: 799
    Podaj współrzędne tego zamku bo nie wierzę.
    Nick: ptr1
    Poziom: 23
    Honor 768
    Tytuł: baronet
    Sojusz: czerwono-czarni.
    Gram już drugi raz :) Trzymam się zasady, że mój drugi sojusz jest moim ostatnim.
  • wpisz sobie nazwę:  maladuszyczka   ale jak to beejbe już wytłumaczyła, gracz dostał dożywotniego bana, więc to sprawka supportu a nie samego gracza. Nikt chyba nie jest taki głupi, by tracić 700k rubli i nie móc póżniej atakować przez ponad 6 lat:)
  • ciekawe z kąd taka długa ochrona zamku jak max jest ochrony 2miesiace?czyzby to zamki graczy z GGS?
  • PlayerRadek1 (PL1) powiedział(a):
    ciekawe z kąd taka długa ochrona zamku jak max jest ochrony 2miesiace?czyzby to zamki graczy z GGS?
    skąd*

• Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 108
    W mojej okolicy jest mnóstwo takich graczy i też mi się wydaje, że to tutaj zadziałały "siły wyższe". Szkoda tylko, że mają na tak długo, ponieważ możliwość zabrania postów jest zablokowana. Tyle dni to z 3 lata, więc sobie wyobraźcie - posty z papu na mapie, należące do gracza z takim banem a nie można go tknąć przez tryb ochronny... Takie trochę strzelanie sobie w kolano...

• ALANEQQ (PL1)ALANEQQ (PL1) Posty: 39
    edytowano 04.04.2018
    Olusia12365 (PL1) powiedział(a):
    W mojej okolicy jest mnóstwo takich graczy i też mi się wydaje, że to tutaj zadziałały "siły wyższe". Szkoda tylko, że mają na tak długo, ponieważ możliwość zabrania postów jest zablokowana. Tyle dni to z 3 lata, więc sobie wyobraźcie - posty z papu na mapie, należące do gracza z takim banem a nie można go tknąć przez tryb ochronny... Takie trochę strzelanie sobie w kolano..

To niezle te 3 lata, rok trwa 365 dni, przestepny jeden dziel dluzej 
    .
  • GGS chce po prostu  żebyśmy  przejmowali  znowu posty  surkowe bo  jedzeniowych  brakuje nowy  gracz tylko  to  będzie mógł zrobić
    KAŻDA CHWILA TWORZY  HISTORIE . . . 
Sign In to comment.