Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Błąd nagród w Ice Championship

Hey wszystkim,

Jak zapewne wiecie, wystąpił błąd związany z nagrodami w "trybie mistrzowskim" (runda druga miesięcznego wydarzenia) w najnowszym Ice Championship.

Dokładniej: błędne kamienie dowódcy zostały systemowo zaksięgowane na kontach graczy którzy zrobili drugie "kolko" w wydarzeniu miesięcznym.
W poniedziałek 05 marca, w godzinach 12:00 a 15:00, przyznamy prawidłowe nagrody kontom wszystkich osób, które zdobyły wystarczającą liczbę punktów by zdobyć odpowiednie klejnoty.

UWAGA: proszę upewnić się, że w tym czasie macie wystarczająco dużo wolnego miejsca w magazynie klejnotów. Kamienie nie zostaną przyznane, jeśli Twoje miejsce jest pełne, a nasz zespół obsługi klienta nie będzie wstanie dokonać zwrotu tych przedmiotów z powodu tego problemu.

Dziękuję za zrozumienie.

Twój Empire Team

Jan

Komentarz

 • Jan MJan M Posty: 2,620
  edytowano 05.03.2018
  Witam,

  Zaczęliśmy około godziny 14.00 zwroty kamieni do zeszłej edycji konkursu miesięcznego do dowódcy. Niestety, nie wszyscy otrzymali dotychczas nagrody za te wydarzenie. Obecnie badamy te przypadki, aby upewnić się, że każdy dotknięty problemem gracz otrzyma nagrody, które zdobyli podczas wydarzenia Ice Championship.
  Kolejna tura przyznawania kamieni do tego setu nastąpi w najbliższą środę.

  Proszę nie kontaktować się z naszym działem obsługi klienta w związku z tym bo nikt tam nie odpowie na te zgłoszenia.

  Jeszcze raz przepraszamy za wszystkie te okoliczności.

  Wasz Empire Team

  Jan
Sign In to comment.