Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Marzec i zmiany w grze - DYSKUSJA

146»

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Zastanawiam się czy jest ktoś kto ogarnie w końcu całość tej gry i przywróci odrobine równowagi bo jak na razie to tylko nowe eventy, nowe zbroje, których nie ma już gdzie zakładać i rosnące wymagania jeśli chodzi o topki, zamordowano sztorm, podziemia, wybrzeże, alchemika, ciernie, kolosa, nagrody w konkursach szlacheckich to śmiech i żenada. Event goni event ale nikt nie pomyślał żeby zrównoważyć produkcję narzędzi, odebrano możliwość rekrutacji 1+1, ilość potrzebnego złota ciągle rośnie ale jedyne co zrobiono to zabrano rubiny z wież, już nawet nie chce mnie się wspominać o błędnych eventach, które zastępowane są błędnymi eventami i tak w kółko. Jak jest coś złe lub niewystarczające to zamiast usiąść na czterech literach i ogarnąć jak należy wszystko dokładają coś nowego co oczywiście jest albo kosztowne albo z błędami albo oba powyższe. Kiedyś można było kupić rubinki w konkretnym celu, budowa piekarni czy wież obserwacyjnych. Teraz nawet nie warto sobie głowy zaprzątać planowaniem bo wiadomo, że nic nie wiadomo. Ktoś wstanie ze świetlaną ideą i całe planowanie rozwoju można o kant d.....y rozbić (to nie jest wulgaryzm tylko powszechnie używane określenie). Na podsumowanie całości szkoda mi czasu bo to i tak nic nie da. Suport wie jak banować i psuć co jeszcze jakoś funkcjonuje. Chciałabym tylko żeby ktoś wyłączył u mnie wszystkie oferty i promocje i przestano wysyłać do mnie bezsensowne ankiety. Do tego tez już nie mam cierpliwości.
    Nie pozdrawiam.

• nie to nie jest wina GGS,bo przeciez u nich nic nie wykazalo.To napewno jest wina userow ze tak sie dopadli do tego enventu.I nic nie zamierzaja oddac bo dlaczego??Napewno przeczytamy za chwile madre wypociny od jakiegos moderatora ze przeciez nic takiego sie nie stalo.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Hehe. No dobra... Może i gra była przez ten czas nie uczciwa, ale każdy sojusz chcący zdobyć nagrodę za top1 wiedział o sposobie i wynik zależał tylko od zaangażowania graczy, którzy siedzieli w nocy i wypracowali przewagę ~800k pkt.. Żądam o oddanie nagród, które nam bezczelnie odebrano..

• Karol1990 (PL1)Karol1990 (PL1) PL1 Posty: 37
    edytowano 12.03.2018
    Czegos tu nie rozumiem. Skoro blad byl od poczatku inwazji nomadow, to po jaka **** dajecie promki?? Z tego wynika ze chcieliscie naciagnac ludzi na kase. Janie M z tego co zauwazylem to wylaczyliscie inwazje nomadow w polowie trwania a  nie tak jak piszesz na wczesnym etapie

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
  • Na angielskim forum juz jest informacja...... tlumaczenie troche zajmie wiec musicie poczekac. Podsumowanie jest takie ze dostaniemy wielkie G... Ostatnio to chociaz za taki numer byla jakas konkretna ilosc wojska !! HEHE Niestety zenada !
  • Dokłądnie jedno G.. Dosłownie nic nie dostaniemy, Podziękować!  :neutral:
  • booster na 2 godziny, naprawde ? nie no to trzeba sie przygotowac ! taki bonus od GGS-u na obcych. Coz za fascynujacy prezent za tak wielka fuszerke i traktowanie graczy polskiego serwera jak.... :))) Jak to mowi jak ze piekna polska modelka przesiaknieta amerykanska ziemia : GRATULACJA !!! :)
  • A co z ogonami czy pojawi się sklep żeby można je było zakupić?
    inwencja2009 @ pl 1
  • kuba2231 (PL1)kuba2231 (PL1) Posty: 24
    edytowano 12.03.2018
    te rekompensaty to jedno wielkie*****. lepiej powiedzcie tym z ggs żeby dawali jakieś sensowne a niebyle co

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Czubajka.
  • A moje pytanie brzmi, kiedy nastąpi zwrot ubranek z beri, które na małych lvl'ach były tymczasowe? :) 
    Nie mówiąc o tym, że gra niestety schodzi na psy :) to  nie jest już to co kiedyś było
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 14.03.2018
    a mnie nurtuje pytanie co to jest za artefakt magmowy pancerz. Otrzymuje się go w krukach za zdobycie 2600chwały. Druga edycja i zdobywa się ten sam. W dodatku jest już polepszony u technika na 20V, a parametry -14 mur, -12 brama i -19 fosa to tak jakby nie był wcale polepszony. Być może cały komplet będzie wyglądał interesująco, ale nigdzie nie ma info odnośnie tego kompletu. 
    Przypuszczam, że to kolejny bug, Nie wiem co z tym fantem twórcy gry myślą zrobić. I zastanawiam się czy go sprzedać, czy zostawić, żeby gracił magazyn
    marello @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    marello (PL1) powiedział(a):
    a mnie nurtuje pytanie co to jest za artefakt magmowy pancerz. Otrzymuje się go w krukach za zdobycie 2600chwały. Druga edycja i zdobywa się ten sam. W dodatku jest już polepszony u technika na 20V, a parametry -14 mur, -12 brama i -19 fosa to tak jakby nie był wcale polepszony. Być może cały komplet będzie wyglądał interesująco, ale nigdzie nie ma info odnośnie tego kompletu. 
    Przypuszczam, że to kolejny bug, Nie wiem co z tym fantem twórcy gry myślą zrobić. I zastanawiam się czy go sprzedać, czy zostawić, żeby gracił magazyn
    To błąd. Nie wiem czy będziesz mógł to skompletować, najpewniej nie. Na tę chwile dysponuje informacją - nie przyda się na pewno graczom.

Jan
  • Witam panie Janie to teraz ja mam pytanie ,zgłosiłem juz do suuportu potrzebowałem jednej blachy u sprzedawcy wyposażenia jednej  zapłaciłem 99 tys rubli i co sie okazało że blacha znikła ponoć tylko była na godzinę.Czy to jakieś naciąganie na wydawanie rubli?
  • Halllo czy doczekam się jakiejś odpowiedzi???????
  • bardzo prosze o przeliczenie tak na zdrowy rozum ile wojska da się rade utrzymać na zamku przy levelach 10-20 i 30 i 40 , bo prawie co każdy atak dochodzi jakieś darmowe wojsko (niby nagroda a sprawia że nie idzie ich utrzymać i nie ma rady co dwa dni uciekają wszyscy z zamku , tak się nie ułatwia młodym graczom gry , już nie wspominam o nagrodach sojuszowych gdzie na mniejszych levelach wstepujących do sojuszów jest totalna porażka z ogromnym nadmiarem wojska . powinna być opcja - zaakceptuj nagrode , czy jakoś tak , ale nie że wciskacie wojsko (z nagrody sojuszowej ) wszystkim tak jak leci (np . sto demonicznych dla 70levelu i tak samo dla 20 czy 30) już któryś raz wchodzę ''po pracy'' popołudniem na gre i mi tu wszyscy zwiali .. aż się odechciewa grać
    rysiumieczu @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    jarek1050 (PL1) powiedział(a):
    Witam panie Janie to teraz ja mam pytanie ,zgłosiłem juz do suuportu potrzebowałem jednej blachy u sprzedawcy wyposażenia jednej  zapłaciłem 99 tys rubli i co sie okazało że blacha znikła ponoć tylko była na godzinę.Czy to jakieś naciąganie na wydawanie rubli?
    Po pierwsze, bo może te pierwsze nieco spóźnione, gdyby poszło zapytanie do mnie na PW, skoro personalne, by była szybciej odpowiedź... ale nawet tu, w tym dziale, nie potrafię odpowiedzieć na pytanie o "blachach", nie wiem, to jakiś żargon ? Jeśli to przejęzyczenie, co i mnie się zdarza, to proszę doprecyzować albo dalej pozostanie retorycznym ... Doprecyzowanie pytania nam obojgu zaoszczędzi i czasu i szybkiej odpowiedzi.

Jan
  • a juz magazyn na zbroje rycerzy jak sie powiekszyl hoho,ciekawy jestem co to za niesamowita aktualka,
    zrobiliscie nowego nomada i teraz bedzie nowy obcy i kruk a za chwile bedzie nowy samuraj .Ale to nic nowego bo wrzystko na jedno kopyto.Czemu nie ma nowego ewentu akwamaryn??podziemia??Albo miast??
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • sosaNL (PL1)sosaNL (PL1) PL1 Posty: 1
    mysle ze jak nasze władze zobaczą ze coraz mniej rubinow się sprzedaje to może zaczna myslec nad zmianami.
Sign In to comment.