Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Marzec i zmiany w grze - DYSKUSJA

146

Komentarz

•  Brandy (PL1) powiedział(a):
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    dymitr38 (PL1) powiedział(a):
    Jolu to były stare dobre czasy he he teraz kasa kasa się liczy

Ale 4 lata temu było to samo Tylko kasa :) Przecież muszą zarabiać Ale wtedy były wojny Koalicyjne i nie było czasu na nudne eventy :) A ruble szły na co innego a maszynki za żywą gotówkę nie za ruble się kupowało :)

Jedyne eventy jakie były to wędrowni rycerze;) alchemik - tego to lubiłam. Nie było takich eventów jak teraz kolego.
    Do tego był Berimond - pierwszy z przejmowanie obozów - dla mnie chyba najlepsza wersja 
    Był właśnie turniej sojuszy 
    Wybrzeże mieczowe (czy jakos tak) 
    Ciernista kraina 

Waka 
  • PlayerRadek1 (PL1)PlayerRadek1 (PL1) Posty: 78
    edytowano 05.03.2018
    A CI TO DOPIERO OBIECUJA A JAK KTOS SIE DOMAGA ZAMYKAJA WĄTEK ZEBY LUDZIE SIE NIE BUNTOWALI

EDIT:// Nie spamujemy forum stale tym samym tekstem oraz nie wklejmy nic z korespondencji, Jan
    Post edited by Jan M on
  • Raczej nigdy nie staję po stronie modów i tym podobnych wynalazków ale tym razem :smile:

W poniedziałek 05 marca, w godzinach 12:00 a 15:00, przyznamy prawidłowe nagrody kontom wszystkich osób, które zdobyły wystarczającą liczbę punktów by zdobyć odpowiednie klejnoty. 
    info z oficjalnego ogloszenia

Waka 
  • @Jan M  Pojawił się nowy przedmiot w nagrodach Krwawe kruki "Magmowy Pancerz" czyli teraz będzie nowy set w nagrodach czy jak ??
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 114
    Sam jestem ciekawy  dołączam się do pytania? I jak go zdobyć?
    dymitr38 @ pl 1
  • Brandy (PL1) powiedział(a):

Ta gra podobno jest grą strategiczną.

Przynajmniej tak jest przedstawiana.

Ile w niej strategii?

Raczej więcej planowania. Ile wojska przygotować na kolejne wydarzenie, rodzaj narzędzi, kiedy premie wykupić (oby w tym czasie tylko nie było jakiejś aktualizacji albo awarii)  itp. Czy iść do pracy, czy wziąć wolne żeby zrobić misje.

Czy ktoś pamięta grę monopol?

A może ktoś pamięta jak kilka lat temu wyglądała ta gra? Czego już nie ma i jest coraz mniej. Wojny. Ataki z wiosek itp. Teraz wojna to albo obstawienie kilku graczy z salą legend ustawioną na obronę a pozostali z pustymi zamkami i kasztelanami na niepalenie. Albo się bronisz albo atakujesz. Wojny na "fejki" i jedyna radocha jak się trafi i wybije komuś offa bo nie zdążył wyprowadzić z zamku.

Walka o stolice miała sens bo dawała możliwość werbowania lepszego wojska. A teraz? Obiekt dekoracyjny;) Jedynie jeszcze metra i wieże zachowały swoje wartości.

Może niedługo nasze zamki ewoluują i zmienią wygląd na centra handlowe tzw. galerie, korporacje itp. ;) A wojny zamienimy na marketing.

Turniej sojuszy zachowywał jeszcze jakieś pozory walki pomiędzy sojuszami. Mógł pozostać w takiej formie jakiej był do tej pory.

Uważam, że dobrym pomysłem jest ograniczenie doliczania pkt. w wydarzeniach tylko do tych zdobytych przez graczy, którzy są cały czas w sojuszu. A turniej sojuszy w formie takiej jak był do tej pory, też by w tym nie przeszkadzał.

Dla mnie ta gra była kiedyś rozrywką i z przyjemnością się logowałam. Liczę na to, że coś się zmieni i gra wróci do formy gry strategicznej.

1. kasztany na niepalenie można skontrować dowódcami na palenie bądź burzenie:)
    2. kilka lat temu zabawki od zbroja się kupowało za gotówkę teraz można jakąś ilość zdobyć na eventach
    3. wojny kto Ci zabrania odpalić?:)
  • Witam,

Z tym zamrożeniem jedzenia to widzę różnie jest.... 

Jedni mają zamrożone, inni nie mają w ogóle a jeszcze inni mają tylko na ZG. 

GGS jak zwykle stanął na wysokości zadania, dziękujemy ! :) 

Następnym razem prosto z mostu piszcie że nic nie zamrażacie i tyle.  Bo jak komuś teraz wojsko poszło w las to się ładnie zabezpieczyliście, że na zgłoszenia nie odpowiadacie hihi. 

Powodzonka :) 
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Equilibriium (PL1) powiedział(a):
    @Jan M  Pojawił się nowy przedmiot w nagrodach Krwawe kruki "Magmowy Pancerz" czyli teraz będzie nowy set w nagrodach czy jak ??
    Jest to bug. Wyposażenie nie mające na ten moment możliwości skompletowania.

Masterofempire (PL1) powiedział(a):
    Witam,

Z tym zamrożeniem jedzenia to widzę różnie jest.... 

Zamrożone jest dla wszystkich, na wszystkie zamki i lokacje, jeśli tak u Ciebie nie jest, zgłoś ten fakt do Supportu celem kompensaty, jeśli utraciłeś coś w tym czasie.

Jan
  • meter18 (PL1)meter18 (PL1) PL1 Posty: 115
    Janie M a co z tymi ozdobkami gdzie jedna daje 205 pp a druga 260pp

wygladaja tak samo i nazywaja sie tak samo wiec ktory zapis jest prawidlowy??
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 72

aż nie wiem jak to skomentować ;)
  • beejbe (PL1) powiedział(a):

po co wywiad jak na pełnym zbroju można jechać:)
  • bask_01 (PL1)bask_01 (PL1) PL1 Posty: 115
    "(...) chała była głównym kryterium w tym wydarzeniu."
    święta prawda i to jak w każdym prawie
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    beejbe (PL1) powiedział(a):
    [pic]
    892 strażników? I to ma być realny gracz?
    Przypomni ktoś jaki jest limit na wartownie?
    Zresztą policzmy: 892/1,3(badacz)=686,15 (ciekawe skąd to 0,15)
    I dalej: 686/35 (max wartownia) daje limit 20 szt...
    A zdawało mi się, że jest 12...
    Krzyśko @ pl 1
  • Krzyśko (PL1) powiedział(a):
    beejbe (PL1) powiedział(a):
    [pic]
    892 strażników? I to ma być realny gracz?
    Przypomni ktoś jaki jest limit na wartownie?
    Zresztą policzmy: 892/1,3(badacz)=686,15 (ciekawe skąd to 0,15)
    I dalej: 686/35 (max wartownia) daje limit 20 szt...
    A zdawało mi się, że jest 12...
    z sali może mieć 40% więcej wartowników:) więc to jak najbardziej osiągalne

• zauwazylem ze u sprzedawcy  sa do kupienia wymaxowane elemnty uposarzenia
    -artefakt
    -helm
    -pancerz
    -bron
    i tu pojawia sie moje pytanie do GGS 
    Dlaczego inne elementy nie sa rowniez wymaxowane do 20lvl ktore mozna kupic u sprzedawcy???
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    Bo to ubranko jest tylko aktywne przez 7 dni potem ci znika.
  • łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    zauwazylem ze u sprzedawcy  sa do kupienia wymaxowane elemnty uposarzenia
    -artefakt
    -helm
    -pancerz
    -bron
    i tu pojawia sie moje pytanie do GGS 
    Dlaczego inne elementy nie sa rowniez wymaxowane do 20lvl ktore mozna kupic u sprzedawcy???
    bo inne nie są tylko na 7 dni:)
  • grzesss (PL1)grzesss (PL1) PL1 Posty: 26
    Czy ten 100 booster na zmiennokształtnych przepada, jeśli się nie wykorzysta, czy do następnej edycji będzie dodawany?
    grzesss @ pl 1
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    filipo7 (PL1) powiedział(a):
    Jak rozumieć to zdanie ?  

http://prntscr.com/im8iia  

Chodzi o to że przez ostatnie kilka lat zawsze zabawki ze sztormu wracały po zakończeniu wydarzenia za darmo , teraz się dopatrzyliście że macie z tego powodu deficyt , czy jak ? 

Więc jak sobie zabawek naprodukowanych na sztormie wcześniej nie wyślę na zamek główny za wasze monety to np czerwone flagi wyprodukowane na sztormie będą przepadały bo na zamek główny same nie wrócą tak ? 
    Na te pytanie można w końcu uzyskać odpowiedź ? Bo z tego co widzę dla niektórych najważniejszym zadaniem jest kropkowanie czatu ...

Może się w końcu dowiem o jakie podwajanie zabawek chodzi ? 
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    filipo7 (PL1) powiedział(a):

Może się w końcu dowiem o jakie podwajanie zabawek chodzi ? 
    Był błąd który został zlikwidowany, wydaje się nie ma co wracać do tematu.

Jan
Sign In to comment.