Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Marzec i zmiany w grze - DYSKUSJA

Witam,

W tym miejscu otwieram dyskusje na temat zmian jakie będą mieć miejsce w miesiącu marcu i TYCH ogłoszeń.

Pozdrawiam, Jan
«136

Komentarz

• ALANEQQ (PL1)ALANEQQ (PL1) Posty: 39
    edytowano 27.02.2018
    Wolałem jak turniej był na to kto zdobedzie wieksza ilosc chwaly nie pkt sezonowych, co do gienków to fajna zmiana
    .
  • A teraz będzie na punkty zdobyte w eventach. Ciekawe jakie eventy obejmie turniej.

Natomiast z wprowadzanych zmian już na starcie jakoś do mnie nie przemawiają obozy kupowane za rubiny.

• No to czas na stworzenie mocnych ekip sojuszowych, bo koniec z przechodzeniem do innego soja , żeby innym pomóc w nabiajniu pkt.Czas na konkretne fuzje...Kto pierwszy stworzy mocną ekipę coś ugra, a reszta jak zwykle będzie zawsze daleko w tyle....:(
  • pytanie za 100 pkt

kiedy będą znów zmiennokształtni ??
    M to mądrość która wynosisz z walki
    M to miazga i monstrualne karki
    A to atak, ty mu musisz stawić czoła
  • Oj...zanim programiści GG wprowadzą te zmiany na pewno minie zima:) Wtedy ten event pojawi się wiosną i będzie nazywał się: ciepłokształtni :)
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 70
    jak  ja "uwielbiam" byc uziemiona w jednym soju....

• czyli mam rozumieć ze  juz nie bedzie turnieju na chwałke  i turniej sojuszowy wejdzie w skład wydażeń miesiecznych , i teraz  tak   nomady tłuc ,  japońców tłuc  kruki i obcole tłuc , a na koniec  beda zsumowane z całego soja  w ten turniej sojuszowy,hmmmm

Jak dla mnie to bedzie jedna wielka kichaaaa,

żnowu GG  zniszczy dobry ewent po to żeby zapełnić se skarbonke , masakra
    Gwweitek80Hero @ pl 1
  • ale ten turniej na chwałę był bardzo dobry, co w tym złego ze się robiło ustawki, było planowanie , organizacja  a najważniejsze komunikacja miedzy sojuszami,
    no szkoda ze zmieniaja
  • hahahaha jaja niezłe odwalają ;) to wszystko dlatego że Hajs się nie zgadza :) Chcesz być kimś kupuj rubiny  kup vipa nie kupisz jesteś 0 :D
    ArnoldBoczek @ pl 1
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    Ale przywaloaczka i uczennica jej bedzie do kupna nadal ? na zmiennych 
    wiktorio123 @ pl 1
  • I rubinowa aktualizacja, powrót do "normalności" widzę.

Janie M, bo nie rozumiem do końca lokalnej gwary : 
    "po porażce obrońcy otrzymają również Talizmany Zmiennokształtnych po udanej obronie."
    po porażce czy po udanej obronie ? albo albo. 
    Barristan Selmy @ pl 1
  • D4h4k4 (PL1)D4h4k4 (PL1) Posty: 39
    edytowano 27.02.2018
    A ja na temat Zmiennokształtnych powiem tyko jedno " Brak słów co oni z tą grą robią " :/
    Ile to teraz zajmie zebranie dowódcy 4-5 lat ?
  • FastAlexis (PL1)FastAlexis (PL1) Posty: 219
    edytowano 28.02.2018
    Wy macie naprawde *******i!! Ludzie werbuja wojsko a wy se jaja z nas robicie. Parodia to mało powiedziane . 

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
    Post edited by BM_Keira on
  • Heh czyli aktualka dla rubinowców:) dowodca na zmiennych za rubiny dodatkowe obozy za rubiny czyli kto nie kupuje zostaje na szarym końcu heh
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • Twierdzicie ze nasze ustawki były nieuczciwe?? A jak inaczej zdobyc chwałe? Mam atakowac losowo ludzi z mapy i wybijac im offa i deffa i nic z tego nie miec? Jak był Turniej na obcych to też było zle . Wy zanim zaczniecie cokolwiek zmieniac w grze to sie dobrze zastanówcie bo robicie sobie z ludzi jaja a rekompensaty zadnej. ŻENADA!!!
  • powiem tylko  jedno gge  zniszczyło dobry ewent tylko po to żeby  naciułać se wiecej kasy ,żenada
    Jedną rzecz którą potrafi gge robić to zasypywać nas premkami  co kilka sekund niekiedy  , to wam b. dobrze wychodz ,zaśmiecanie premkami całego monitora  w grze , zamiast zrobić to  tak żeby pokazywały sie te premki  w małych okienkach  gdzieś na krawędzi  gry , przeciez macie tam sporo miejsca na te wasze premki, a jak ktos bedzie chciał z  nich skorzystać to se je sam znajdzie i nie musicie wcale ich wywalac na cały ekran gry i blokowac nam tym  ruchy w grze ,  niszczcie dalej  dobre ewenty , to bedziecie mieli napewno wiecej graczy, wrecz przeciwnie , zniechecacie  coraz bardziej ludzi do tej  gry( no chyba ze wam o to chodzi "zniechecić" ) to rubcie tak dalej a niedługo zostana na tej mapie PL tylko moderatorzy,i tak mapa zrobiła sie b. mała już , brawo gge
    Gwweitek80Hero @ pl 1
  • To mój pierwszy komentarz mimo kilku lat gry... i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić że ta gra, kiedyś na prawdę dająca dobra rozrywkę, teraz staje się bardzo drogim hobby... chcesz mieć dowódcę,mieć postępy w grze,  to albo ciśnij 24/h, albo wywalaj miesięczną pensję... to na prawdę przykre, ale cóż, do naszych "wspaniałomyślnych" twórców gry moge powiedzieć... w miarę jedzenia apetyt rośnie.... tylko ludzie nie są głupi, co zrobicie kiedy gracze postanowią się zemścić i nie kupować rubinów, i co wtedy? zamkniecie grę bo się nie opłaca? To jest niewiarygodne jak co aktualka wbijacie sobie nóż w plecy. Po co to forum skoro w ogóle nie zwracacie uwagi na głos graczy? przecież to gra dla nas, chyba powinno Wam zależeć na satysfakcji, bo od tego zależy rozwój gry, a jak gracz zadowolony to i kupi ruble jak widzi sens, a Wy tylko szukacie sposobu jak tu jeszcze większy hajs z nas zedrzeć... 

PRZYKRE....
  • huhu2 (PL1)huhu2 (PL1) PL1 Posty: 139
    Ogólnie zmiany idą w złym kierunku
    to już będzie chyba 3 zmiana w Zmiennych, na gorsze wiecej za rubiny
    A BOSTER chyba nie na taki oczekiwaliśmy prędzej cos jak +50% lub +100% do insygni

i sprawa najważniejsza OBÓZ na wyższe lv co najmniej o 3 poziomy, jak tego nie będzie w marcu to nie ma sensu ganiać za Eventami gdzie to mieścić, niedawno co nazbierane trza już SELL.

Aktualka zdecydowanie na NIE będzie.
    huhu2 @ pl 1
  • PlayerRadek1 (PL1)PlayerRadek1 (PL1) Posty: 78
    edytowano 28.02.2018
    co to za ****
    dyskusjie
    na innych serwerach juz jest podana informacjia jakie wydazenie  bedzie od jutra a jak zwykle w PL w *** leca

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
Sign In to comment.