Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowe wydarzenie Serwer v. Serwer - Zimowy Atak -Dyskusja

Jan MJan M Posty: 2,620
Witam,

W tym miejscu rozpoczynam dyskusje na temat turnieju z ogłoszenia w TYM miejscu.

Pozdrawiam, Jan
«1

Komentarz

• D4h4k4 (PL1)D4h4k4 (PL1) Posty: 39
    edytowano 16.02.2018
    INWAZJA NOMADA (9-12 luty) w każdym temacie co innego napisałeś. (Inwazja nomada czyli bez hana a było z hanem więc teraz powinno być bez a jest han). 
    Teraz jest ZEMSTA KHANA (16-20 luty).
  • Stefan01 (PL1)Stefan01 (PL1) Posty: 26
    edytowano 16.02.2018
    Dobra, gdzie booster? I na którym miejscu się uplasowaliśmy?
    Post edited by Stefan01 (PL1) on
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 332
    edytowano 22.02.2018
    też się dołączam do pytania gdzie nagroda za kruki???

kiedy pojawi się info o aktualizacji jaka ma nastapić: | 19/02/2018 |  Start 09.30-13.00 CET |  Przestój ~ 60 minut

link do rankingu **

Post edited by Jan M on
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Trochę późno czasem otrzymuje tabelkę z wynikami ale już została opublikowana :) Przepraszam za te sytuacje.

Natomiast Ci co ja publikują bez zgody administracji u nas na forum z innych for, już nic więcej tu nie wkleją.

Jan
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 332
    edytowano 16.02.2018
    Jan M powiedział(a):
    Trochę późno czasem otrzymuje tabelkę z wynikami ale już została opublikowana :) Przepraszam za te sytuacje.

Natomiast Ci co ja publikują bez zgody administracji u nas na forum z innych for, już nic więcej tu nie wkleją.

Jan
    mam rozumieć to jako groźbę???
  • miss3 (PL1)miss3 (PL1) PL1 Posty: 13
    gdzie mozna znalezc ta tabele ?
    miss @ pl 1
  • nie wiem co sie dzieje punkty tabliczek nie sa liczone w wydarzeniach krola o co chdzi
    rys13woj @ pl 1
  • Skoro to dyskusja i dotyczy 'zimowego ataku'
    to
    -sami wymyśliliście wyłączenie serwera w trakcie wydarzenia czy ktoś wam to podesłał?
    teraz tylko odpalicie kilka zestawów "premii" i rubinki polecą-a co-ludzie będą kupować !!!

Zastanówcie się następnym razem nad jakimkolwiek wydarzeniem jeśli nie jesteście na nie przygotowani bo rozwiązanie typu "jakoś to będzie" jest nadużywane przez was przez ostatnie kilka miesięcy.
  • Dziękuje za odp.  :s:s:s:s:(
  • Dobra naprawcie to szybko bo mi wojo tam zdycha
  • I apeluje aby wprowadzić do gry noc.
    W nocy wojsko NIE JE i nie ginie.
  • kolego-w trakcie wyłączenia serwera-wojsko nie je---tryb produkcji i zużycia jest zawieszony
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    MALTAAEL (PL1) powiedział(a):
    kolego-w trakcie wyłączenia serwera-wojsko nie je---tryb produkcji i zużycia jest zawieszony
    czy jesteś tego pewny? bo ja na tej grze niczego pewny nie jestem :)
    marello @ pl 1
  • D4h4k4 (PL1)D4h4k4 (PL1) Posty: 39
    edytowano 19.02.2018
    Cytat

Mam odpowiedź na dwa najważniejsze pytania:

- Czy zużycie jedzenia zostało zatrzymane ? Nie, ponieważ nastąpi przywrócenie systemu sprzed aktualizacji (awarii systemu) i nie będzie dezercji

- Czy będą przyznane nagrody za każde TOP - tak, pracujemy nad optymalnym rozwiązaniem tego problemu

Ja Was proszę, nie piszcie do mnie na PW, co o tym myślicie ani nie pytajcie co dalej, każdą informacje publikuje oficjalnie na forum.

Jan

Czy po naprawie servera co nie wiadomo o której godz. nastąpi wojo na pewno zostanie na wszystkich zamkach i postach i czy jak tylko odpalicie servery dacie z automatu ileś tam jedzenia bo nie będe 24h na dobę sprawdzał czy server uruchomiliście.
    Powtórka z kiedyś co Jan napisał najpierw że jedzenie z powodu servera będzie zamrożone do 14.00 a potem zmienił na 2.00 i przez to mi padło trochę woja (napisał do 14.00 więc poszłem spać, budzę się a zdanie zmienione że do 2.00 a woja nie ma ....... brak słów o Janie).
    - Czy zużycie jedzenia zostało zatrzymane ? Nie, ponieważ nastąpi przywrócenie systemu sprzed aktualizacji (awarii systemu) i nie będzie dezercji- Jak może nie być dezercji jeśli jedzenie nie jest zatrzymane ???

Cytat
    W każdej chwili serwer gry powinien ruszyć. 15.00 Jan
    W każdej chwili, nic nie będę robił tyko przez parę godzin będę włączał empire :P
    Post edited by D4h4k4 (PL1) on
  • odblokuj w koncu, stolice, i reszte ewentów, typu morze, podziemia, bo naprawde, bede bardzo zły, a to grozi  zatruciem ołowiem

• Witam! Mojemu bratu zostało skradzione konto! 
    Nick:Wojti91
    Co on ma zrobić? To był hakier! Zhakował mu konto i zmienił w ustawieniach konta adres-email. Grał miał skomplikowane hasło... A teraz może sobie zrobić nowe konto na ten adres-email! Hasło i wszytsko inne wpisywał dobrze! 
    PROSZE ADMIN,MODERATOR POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    PO PROSTU ON PODA WAM ADRES MAIL A WY MU KONTO ODDAJCIE BO ON W NIE  WYDAŁ HAJS!
    • <3Maks I <3
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    Dobry :)
    Na Beri nic nie wywalczylismy ? ...bo premki brak... TOP 1 było wysoko :)
    Inne servery były dalej?

Patryk ;)
    czkawka55

• wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    panie Janie lub inni przydalo by sie jakies poinformowanie ktore miejsce mielismy
    wiktorio123 @ pl 1
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    edytowano 26.02.2018
    maja w to******* :)

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Czubajka.
    Post edited by Czubajka on
    czkawka55

Sign In to comment.