Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Dlaczego zniknął Berimond?

13

Komentarz

• Rafai7 (PL1)Rafai7 (PL1) Posty: 226
    edytowano 12.02.2018
    hahhhha nie ma co sie wku...........   trzeba wku........ suport i nie kupywać promek

DO KONCA W CZARNY ORZE?
  • przez jan
    bermond w rozbudowie

wczesniej
    zostanie dana nagroda nawed za top1

teraz

za nagrode X

i kogo ciulaja..........
  • kwiat1965 (PL1)kwiat1965 (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 12.02.2018
    Trudne zadanie dla zespołu GE Jak zostanie odblokowany Berimont i zwrócone należne straty graczy proszę o naprawienie misji króleswskiej.powiązanej z tym wydarzeniam.Zadośuczynienie w postaci punktów rycerskości byłoby adekwatne

• Adaam (PL1)Adaam (PL1) PL1 Posty: 40
    podstawowa strata to strata czasu,  zabawek które zużylem na wysyłanie ataków, kasy na miejscowe wojo które zniknęlo a jeszcze za sztorm nie mam żadnej odpowiedzi...powinniście jak ktoś wcześniej pisał tym co byli na beri pzresłać jakośśrednio wyliczone straty a nie czekać na nasze reklamacja na które nie odpisujecie....
    ziutek1234 @ pl 1
  • Adaam (PL1)Adaam (PL1) PL1 Posty: 40
    i jeszcze jedno : czas misji królewskiej leci a beri jak niebyło tak nie ma...
    ziutek1234 @ pl 1
  • Vodka69 (PL1)Vodka69 (PL1) PL1 Posty: 34
    ziutek1234 (PL1) powiedział(a):
    jest inna misja...
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    Oj no , znowu brawo ....  

Zastanawiamy się do jakiej postaci porównać pana Jana który prawdy nie pisze :)  

Otóż za wcześniejsze błędy z zabawkami które zginęły support nic nie oddał .. dodam że takie osoby u Nas w sojuszu są dwie ... 

Drugą nieprawdą jaką pan Jan wypisuje to minutki 24 h na wieżach ... Nie ma ich panie Janie , nie u Nas w sojuszu ... Mój bilans przez tydzień z wież to jedna szt. 1h i jedna szt 5h ..  Normalnie szok ..  
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    jest nowa misja która ma trwać dwa dni czyli beri będzie od środy. Czas misji nie zmienił się i wynosi 5 dni a dodano nowa misję trwająca dwa dni czyli na dwie misje beri zostają 3 dni brawo wy.
  • Szymon200112 (PL1)Szymon200112 (PL1) PL1 Posty: 1,439
    Fantastycznie:nowa misja bez zapowiedzi. Dlaczego więc nagrody pozostały te same? Klejnot i nakładka w takim razie powinny podskoczyć o poziom w górę. Pisze też, że do końca wszystkich misji pozostało 5 dni, więc te dwie ostatnie zamiast 5 dni dadzą nam 3? Wyśmienicie!
    No niestety...
  • meter18 (PL1)meter18 (PL1) PL1 Posty: 115
    Vodka69 (PL1) powiedział(a):
    ziutek1234 (PL1) powiedział(a):
    jest inna misja...
    no tak i jednoczesnie czas ktory zostanie na 2 misje na berimond zostanie skrocony z 5 dni na 3 
  • Vodka69 (PL1)Vodka69 (PL1) PL1 Posty: 34
    szkoda, że zbrojnych nie wlicza w misje...
    edytowano 12.02.2018
    zgłosiłem do supportu stratę o dziwo odpisali mi po godzinie:

"*****."

śmiech na sali jak zwykle GGE w **** leci i to się nie zmieni.

EDIT:// Usunięcie zamieszczonej prywatnej korespondencji, Keira.

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
    jaromlody (PL1) powiedział(a):
    zgłosiłem do supportu stratę o dziwo odpisali mi po godzinie:

"*****."

śmiech na sali jak zwykle GGE w **** leci i to się nie zmieni.

EDIT:// Usunięcie zamieszczonej prywatnej korespondencji, Keira.

Wulgaryzm był wykropkowany, a wiadomość jako że jestem jej adresatem publikuję bo wyrażam na to zgodę.

ale by inni wiedzieli to napiszę to swoimi słowami:

Żadnych rekompensat za beri: zwrotu czasówek, monet za wytworzone wojsko nie będzie. jedynie zwrócą surowce osobom które weszły na beri.
  • laki46 (PL1)laki46 (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 12.02.2018

**** nic nie oddadzą, mi zginęło kilkaset tysięcy narzędzi przy awarii serwerów i dostałem figę z makiem.

A przepraszam dostałem spam za domaganie się swojego.

• G1.Szefu (PL1)G1.Szefu (PL1) PL1 Posty: 41
    Odnośnie beri o 12,19 komunikat był że za chwile wystartuje ponownie 3 h leci ?? ktos moze by dał info odnosnie czy bedzie i kiedy a jesli nie bedzie to kiedy bedzie  :)
  • nie spinajcie tak to tylko gra:P
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    Ciekawe kto odpowiada za ten , nazwę  to łagodnie , bajzel !!!!!!

Myślę że w normalnej firmie dawno już by nie pracował .  
Sign In to comment.