Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Misje królewskie

Ma taka propozycję: misje królweskie dostepne przez cały czas  dla graczy- te, które sa z tego samego eventu..

I już wyjasniam czemu wg mnie to byłoby dobre: po pierwsze misje nie sa kompletnie czasowo dostosowane np 1zadanie gdzie jest tylko werbunek wojsk i pokonanie wiez trwa prawie 2 dni, zadanie 3 z chanem będzie 3 dni zaś drugie 2 gdzie trzeba zdobyć aż 1,5mlna chwały gdzie jeśli ktoś nie gra o topkę- nie kupuje premii itd jest ciężkie do ogarnięcia,, do tego 2400 wojsk zwerbować, które sa drogie i normalnie nie jest potrzebne to musimy zrobic. Gdzie tu logika?

Po 2: Teraz np musze czekać caly dzień by się odpaliła misja z chwała, do tego dodam, ze część ogonów już zostało wydane na kruki i nie każdy ma ich kilkanaście tysięcy, flagi też tylko możemy 1% produkować gdzie przy dobrych wiatrach 15-20k chwały wpadnie z ataku bo przecież na 500 czy 600 wojaków lepszych nie opłaci się wysłać. To jak gracz, który nie siedzi na grze cały dzień ma ukończyć te misje?

Pamiętajcie, że my też mamy swoje życie nie tylko gre.. 

Pozdrawiam :)
marta274 @ pl 1

Komentarz

 • jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66
  czy wy  nie rozmiecie  ze  o to chodzi   w tej grze   trzeba  byc  cały czas  ta gra przywiazuje  nas do siebie 
  a  twroca  o to  chodzi   jestes  i jestes   i sie zatracasz a  jeszcze   zeby cos  ugrac  musisz  zaplacic  i kupic  ruble  to   jest  taka gra  
  a  na dodatek   zero   odpowiedzialnosci   za  np   poniesione  straty   awaria  serwerow  czy  inne bugi  
  to chyba  duzo za duzo  
  jarobaro @ pl 1
 • Cóż, faktem też jest, że nikt nie zmusza graczy do robienia Misji Królewskich - taki może być argument. Kto chce ten robi... ale masz rację. Sama chciałam się machnąć na te misje, to jakaś masakra.
Sign In to comment.