Strona główna Na luzie

hodowla owsa

hodowla owsa[konie chyba lubią owies] poswalała by na zwiększenie prędkości koni kosztem produkcji żywności i wiem ze zapomniałem zmieńić opisu tam z boku

Komentarz

• moderatorzy mają władzę i moc,więc moze i by podesła ktos dalej do GGS
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Witaj,

Myślę , że czas już poznać działy forum abym nie przenosiła  Twoich tematów  ;) 
    Czy to hodowla osła czy owsa nie wiem ale przenoszę do tawerny  w dział na luzie .

Pozdrawiam
    Czubajka
  • Czubajka powiedział(a):
    Witaj,

Czy to hodowla osła czy owsa nie wiem ale przenoszę do tawerny  w dział na luzie .

Pozdrawiam
    Czubajka
    a może przydała by się kategoria ,,POMYSŁY DO GRY''
  • fifrak3 (PL1)fifrak3 (PL1) Posty: 79
    edytowano 31.12.2017
    Czubajka powiedział(a):
    Witaj,

Pozdrawiam
    Czubajka
    a to zielno-zolte cos to mial by owies
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 03.01.2018
    Znam hodowle zwierząt .... ale owsa nie, dlatego dość ciężko mi się do propozycji odnieść a jeszcze trudniej ją przekazać dalej. Uprawy roślin natomiast, są częścią naszej innej gry jaka jest Big Farm gdzie serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam, Jan
  • Jan M powiedział(a):
    Znam hodowle zwierząt .... ale owsa nie, dlatego dość ciężko mi się do propozycji odnieść a jeszcze trudniej ją przekazać dalej. Uprawy roślin natomiast, są częścią naszej innej gry jaka jest Big Farm gdzie serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam, Jan
    A siano znasz? A i w Big Farm grałem i fajna gierka.
  • Wonszp (PL1)Wonszp (PL1) PL1 Posty: 30
    fifrak3 (PL1) powiedział(a):
    hodowla owsa[konie chyba lubią owies] poswalała by na zwiększenie prędkości koni kosztem produkcji żywności i wiem ze zapomniałem zmieńić opisu tam z boku
    Dobry pomysł. ;)
Sign In to comment.