Zmiennokształtni - Problem

13»

Komentarz

• u mnie nie mozna odebrac nagrod z dziennego logowania Wyczyscialm ciasteczkai takie tam cuda I nic Czy u Was tez cos takiego ma miejsce?
    https://www.dropbox.com/sh/8veo137i81jzyrd/AADJPQhHeDla6QPLvDgb9zxna?dl=0&preview=logowanie.jpg

ania mania @ pl 1
  • esos (PL1)esos (PL1) Posty: 30PL1
    acha chcialem dodac ze zabawki zabralo koledze w obronie a nie mialo w obronie zabierac bo w ataku to wiem ze nie bylo o tym nic napisane
  • Fjuczer2000 (PL1)Fjuczer2000 (PL1) Posty: 48
    edytowano 15.12.2017
    no to skoro piszecie że po bugfixie zabiera jednak zabawki,  to tylko kase i czas straciłęm na skanowanie :) papa GGS

PS. właśnie to sprawdziłęm - miałem załadowane 8 slotów po 12 bomb, wapiennych, teraz w każdym slocie jest po 8 bomb, czyli 32 w plecy
    śmiejcie sie lub nie, strata, nie strata, ale mnie to boli, bo maszynek miało sie nie tracic, po ataku zmiennokształtnych 
    czekam na zwrot

i rada na przyszłość - nie wypuszczajcie czegos póki nie upewnicie się że działa prawidłowo

NO I KWA KWA PRZESTAŃCIE NAS TRAKTOWAC JAK SERWER TESTOWY!!!!!!!!!!!!!
  • Vodka69 (PL1)Vodka69 (PL1) Posty: 32PL1
    spoko, 240 maszynek w piach.... weźcie się ogarnijcie bo bug za bugiem
  • to prawda maszynki ginal i w ataku i obronie . po to suport to wymyslij zeby gracze je potracili i kupywali tylko po co ta sciema.???  mialy nie ginac podobno!
  • kufel5 (PL1) powiedział(a):
    to prawda maszynki ginal i w ataku i obronie . po to suport to wymyslij zeby gracze je potracili i kupywali tylko po co ta sciema.???  mialy nie ginac podobno!
    radze zrobic co ja - nie lac dziadów i sciągnąć zabawki z murów, bo naprawde szkoda wysiłku jaki musielismy włożyc żeby te zabawki zdobyc
  • bask_01 (PL1)bask_01 (PL1) Posty: 115PL1
    Nadal gienki 9-elementowe nie dzialają, w szczegolnosci ich kamienie na poszerzenie muru ( nie wiem jak z dziedzincem) ale slabo to wygląda, przyklad to lotos z 84 zolniezami na skrzydle. Kamienie zwykle działają przynajmniej  na poszerzenie ilosci na murze. Oczywiście sup ma to gdzieś bo na 3ci dzien jest to nie poprawione nie wspominając o "wielkich" przygotowaniach eventu.
    Ciekawe jak mam wytluc czyms takim 13k tych pokrak
    MatiProPlayer (PL1) powiedział(a):
    iryda568 (PL1) powiedział(a):
    a u mnie na koncie cuda
    wczoraj wysłałem na noc atak z postu na zmiennokształtnych
    dzisiaj wracam i nie ma raportu ale to jeszcze nic
    wojo mi wróciło nie na post tylko na główny i w efekcie zwiało mi ponad 5 k woja bo żarcia zabrakło
    jeśli ktoś mógłby na moje konto zajrzeć to byłbym wdzięczny
    bo to są jakieś cuda wianki:)

o 12 w nocy jest reset zmiennokształtnych na nowych, najprawdopodobniej dlatego Twoje ataki nie doszły. Wygląda to tak jak w przypadku obcych, jeśli wyślesz 2 ataki na jeden i pierwszym wygrasz to drugi automatycznie zawróci. A to, że wróciło na zamek główny to jest pewnie niedopracowanie eventu:)
    Tak samo jak jest błąd, że po przegranym ataku niezużyte zabawki wracają na główny, nawet jeśli puści się z postu.
    o 1 w nocy jest reset g'woli ścisłości
  • Fjuczer2000 (PL1) powiedział(a):
    kufel5 (PL1) powiedział(a):
    to prawda maszynki ginal i w ataku i obronie . po to suport to wymyslij zeby gracze je potracili i kupywali tylko po co ta sciema.???  mialy nie ginac podobno!
    radze zrobic co ja - nie lac dziadów i sciągnąć zabawki z murów, bo naprawde szkoda wysiłku jaki musielismy włożyc żeby te zabawki zdobyc
    ja tego badziewia nie ruszam zupelnie
  • renia3333 (PL1)renia3333 (PL1) Posty: 83PL1
    edytowano 16.12.2017
    Witam

z tego co czytałam miało się nie tracić ani wojska ani zabawek  a tu opps  wszystkie zabawki rubinowe poszły w piach  115  zabawek rubinowych  w piach  
    tak wiec na tym skończyła się moja zabawa z nową przygodą zmiennokształtnych
    powodzenia 
    nagrody wgmnie nie adekwatne  do strat

• vegatron (PL1)vegatron (PL1) Posty: 11PL1
    Zaliczyłem porazke na zmiennym wojo wraca ale 744 maszynki poszły w piach. Co za szajs! Oddajcie maszynki!!!!
    vegatron @ pl 1
    •  ataki przedwczorach 3 puscilam na zmiennych, wojo jak kamien w wode przepadlo, raportow brak
    wczoraj wieczorem jeszcze jeden, i tez nie ma raportu,dodam,ze nie wlaczalam trybu bezwzglednego,
    prosze o sprawdzenie konta
    u mnie tez zniknęły zabawki. Widzę zero odpowiedzi więc jak zwykle nikogo to nie interesuje.
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) Posty: 66PL1
    w oficjalnych ogłoszeniach jest informacja z której wynika iż ateiści w GGS nie pracują a co za tym idzie pracownicy mają Świeta ;)
  • Pisze też, że w ataku wojsko i zabawki mogą zniknąć ale nie muszą natomiast w obronie nic nie tracisz.
  • Jakoś w obronie, ani wojo, ani zabawki mi nie zginęły natomiast w ataku tak ale tak ma być tylko to jest losowo raz ci zginie raz nie. Oczywiście jak wygrasz bitwę w ataku to to co zostanie musi ci wrócić.
    beejbe (PL1) powiedział(a):
    w oficjalnych ogłoszeniach jest informacja z której wynika iż ateiści w GGS nie pracują a co za tym idzie pracownicy mają Świeta ;)
    Zgłoszenia były wczesniej i dlatego napisałem że nie było reakcji
  • Ten ewent to jeden wielki żart
    http://prntscr.com/hsjtz1
    Chetnie bym sie dowiedział gdzie sie podziały punkty za 2 ataki skoro zrobiłem cała serie?
    Weźcie sobie go w cho......
    Leonidas7 @ pl 1
Sign In to comment.