Zmiennokształtni - Problem

2

Komentarz

• Witam mam Pytanie od jakiego czynnika na poziomie podstawowym jest ilosc zdobytch punktów?
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • mam ten sam problem i w dodatku mam zmniejszona ilosc wojska na murach :(

maq72 @ pl 1
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) Posty: 101PL1
    https://scr.hu/4We5dq a tu całkiem jestem zaskoczony jak gracz to zrobił bo idzie 3222 woja no zobacie bonusy tego gienka:D

• czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) Posty: 120PL1
    tor80 (PL1) powiedział(a):
    https://scr.hu/4We5dq a tu całkiem jestem zaskoczony jak gracz to zrobił bo idzie 3222 woja no zobacie bonusy tego gienka:D
    mam podobnego i daje niecałe 3,6k to i tak tu premka nie działała ;)
    czkawka55

• DragonSlayer00 (PL1) powiedział(a):
    Witam mam Pytanie od jakiego czynnika na poziomie podstawowym jest ilosc zdobytch punktów?
    według opisu zależy to od broniącego - im lepiej sie przed tobą broni tym więcej dostaniesz - no i zapewne wiecej jeszcze dostaniesz gdy wygrasz

ps taka ciekawostka - możesz rozwalic więcej niż obronca posiada
    http://prntscr.com/hn46t8
    :D 
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) Posty: 66PL1
    odkąd daliście zmiennokrztałtnych ciągle wywala mnie z gry, wszystkie inne strony działają tylko empire jak nie muli to wywala. i nie pomaga resetowanie lapka, routera, czyszczenie ciasteczek i te pozostałe "złote środki" proponowane zazwyczaj na forum
    licze na przedwczesne zakonczenie eventu lub ogarniecie problemu
    i nie, nie zgłosze tego do działu wsparcia techniczmego bo wiem co mi odpiszą po paru dniach.... event sie zakonczył wiec prblemu juz nie ma. 
  • a ja mam bład że nie dolicza mi punktów za obrone czy tak ma byc?
  • esos (PL1)esos (PL1) Posty: 30PL1
    hejka moze juz to tez ktos zauwazyl ale nam w soju udalo sie cos takiego zaobserwowac ze nie zalicza bonusow jezeli klejnoty lub ubranka maja w nazwie slowa "wrogi wladca" natomiast jak jest tylko w opisie slowo "wrog" to bonusy z tych klejnotow czy ubranek  i bohatera zalicza oczywiscie dzialaja tylko te ktore maja w nazwie "wrog" na npc ataki zdobywcze itd. nie dzialaja bonusy
    pozdro
    DragonSlayer00 (PL1) powiedział(a):
    a ja mam bład że nie dolicza mi punktów za obrone czy tak ma byc?
    Moje pkt za obrone tez idą w las hihihi 

• iryda568 (PL1)iryda568 (PL1) Posty: 12PL1
    a u mnie na koncie cuda
    wczoraj wysłałem na noc atak z postu na zmiennokształtnych
    dzisiaj wracam i nie ma raportu ale to jeszcze nic
    wojo mi wróciło nie na post tylko na główny i w efekcie zwiało mi ponad 5 k woja bo żarcia zabrakło
    jeśli ktoś mógłby na moje konto zajrzeć to byłbym wdzięczny
    bo to są jakieś cuda wianki:)

• Ja puscilem 5 ataków w trybie bezwzględnym a po ataku okazalo sie ze 2 tylko byly w tym trybie,a 3 w zwyklym  masa błędów!
  • iryda568 (PL1) powiedział(a):
    a u mnie na koncie cuda
    wojo mi wróciło nie na post tylko na główny i w efekcie zwiało mi ponad 5 k woja bo żarcia zabrakło

o 12 w nocy jest reset zmiennokształtnych na nowych, najprawdopodobniej dlatego Twoje ataki nie doszły. Wygląda to tak jak w przypadku obcych, jeśli wyślesz 2 ataki na jeden i pierwszym wygrasz to drugi automatycznie zawróci. A to, że wróciło na zamek główny to jest pewnie niedopracowanie eventu:)
    Tak samo jak jest błąd, że po przegranym ataku niezużyte zabawki wracają na główny, nawet jeśli puści się z postu.
  • MatiProPlayer (PL1) powiedział(a):
    iryda568 (PL1) powiedział(a):
    a u mnie na koncie cuda

o 12 w nocy jest reset zmiennokształtnych na nowych, najprawdopodobniej dlatego Twoje ataki nie doszły. Wygląda to tak jak w przypadku obcych, jeśli wyślesz 2 ataki na jeden i pierwszym wygrasz to drugi automatycznie zawróci. A to, że wróciło na zamek główny to jest pewnie niedopracowanie eventu:)
    Tak samo jak jest błąd, że po przegranym ataku niezużyte zabawki wracają na główny, nawet jeśli puści się z postu.
    no nie wiem, mi sie wydaje że wszystkie wracaja na post z którego wysłałem

no chyba że mi sie wydaje i wraca ich częśc :P ale jakaś tam ilość zawsze wraca tam skąd wyszła :)
  • MatiProPlayer (PL1) powiedział(a):
    Reset był wczoraj o 1:00, nie o 12:00.

• LadyMadonna (PL1) powiedział(a):
    Reset był wczoraj o 1:00, nie o 12:00.

Co nie zmienia faktu, że najprawdopodobniej po 1.00 weszły te ataki.
  • Tobie chociaż gdzieś wracają, a mi zjadło wszystkie osłony wysłane na zmiennokształtnego (nie dałem żadnych dodatkowych opcji - używam trybu podstawowego), armia wróciła a narzędzia nie. Ataków nie wysyłałem w trakcie resetu.
    MałyKróliczek @ pl 1
    Ale jaja zrobili test na nas i dali jeszcze raz ich no przepraszam ale teraz to sobie naprawdę suport żarty robi z nas i co z tymi samymi nagrodami????

Poza tym mi nadal nie liczy wszystkich bonusów to pewnie wina tej wyrównanej walki dostałem słabszych przeciwników to im więcej mi mniej no ale cóż ja chyba sobie ich daruje i zobaczymy jak innym idzie hihihi

p.s 
    GRATULACJE DLA SUPORTU hihihi

hehe u mnie to samo znowu bonusy nie dzialaja jest tak samo jak ostatnio - czyli rozumiem ze bugfix nic nie dal ... no i te nagrody to raczej nie zachecaja do zazartej walki a mialy byc jakies komplety ubranek...
    haha dziekujemy za taki bugfix teraz na zwyklym poziomie zabiera zabawki buahahaha jak tak to za duzo osob nie zobaczycie na tym evencie 
Sign In to comment.