WOJNA O TRON

Mam pewien pomysł  na urozmaicenie  gry,Wojna o Tron Królestwa.
Mogli byście stworzyc  nową ciekawą rozgryke,na czym by to miało miejwięcej polegać, mam kilka pomysłów ,otórz:
- stworzyć  centralnym punkcie mapy, na zieleni  np. nazwa do dyskusji ja ja nazwe ( Mega Stolica Królestwa )
- która będzie  zdobywana przez sojusze  raz na  np. 30 dni, po tym czasie bedzie resetowana i rozgrywka  rozpoczyna sie od nowa
- wszystkie sojusze oczewiście mogą uczestniczyć  w tej wojnie , która by trwała np.  4-5 dni , po tym czasie  jeden  z sojuszy zdobywa ową stolice na okres 30 dni
- i tym samym stają sie najpotężniejszym sojuszem na mapie
- oczewiście ma tą stolice jeden z graczy,
- rodzaj tej rozgrywki zostawiam  wam  do rozplanowania,( ggs)
- profity  dla gracza i dla całego sojuszu ,który zdobył  Tron Królestwa:
- np. wszyscy gracze maja zmienione zamki  na ten sam wygląd  co Mega Stolica Królestwa
- otrzymują  jakieś tam nagrody za zdobycie owej Stolicy
- np.  możliwość werbunku jakiegoś bardzo mocnego wojska ofensywnego i defensywnego
- zwiększoną  produkcje  żywności i surowców we wszystkich królestwach i posterunkach , np. o 50%  ITD....
mam jeszcze kilka  pomysłów na urozmaicenie  rozgrywki:  mogli byście wprowadzić  natychmiastową możliwość teleportacji zamków w dowolne miejsce na mapie, oraz stworzyć granice ziemi  sojuszów, które można by było poszerzać i zdobywać tereny należące do innych sojuszy
Gwweitek80Hero @ pl 1

Komentarz

• To się nazywa "miasta sojuszy " i już jest w grze 
    tylko nie wiedzieć czemu jest wycofane i przerabiane 
    gdyż ów ewent dawał za dużo graczom i się nie opłacał GGS-owi

Pozdrowki R.
    ScreenShooter
  • Słuchajcie nie oszukujmy sie te miasta sojuszowe to jeden wielki niewypał , co one daja ?? tylko surke  , a stolice które sa juz na mapie straciły wogóle na ważności, nie dają nic ciekawego oprócz potegi dla sojuszu i sa teraz traktowane tylko jak dodatkowy posterune na którym można se nastukać wojska, nic po za tym . No chyba ze coś z nimi zrobią i  Stolice staną sie  ważne jak kiedyś
    Gwweitek80Hero @ pl 1
  • no i miasta sojuszowe ma każdy sojusz ,  a tron królestwa należał by tylko do jednego sojuszu na czas 30 dni i by sie resetowało po tym czasie i zaczeła by sie wojna od nowa  o władanie tą stolicą
    Gwweitek80Hero @ pl 1
  • ehhh...
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/309562/6-06-2016-miasta-sojuszu
    Masz poczytaj a się potem wypowiadaj.
    Jak dla mnie temat do zamknięcia 

Pozdrowki R.
    ScreenShooter
Sign In to comment.