Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Uczta do werbunku - pomysł do gry

A gdyby tak wprowadzic możliwość przedłużenia uczty do werbunku?
Np. do konca uczty została godzina, ale wiemy że za godzine nas nie bedzie zeby odpalic kolejną, więc żeby przedłużyć ucztę, płacimy za to powiedzmy 100-150rubinów za każdą godzinę która została do konca obecnej uczty?
przykładowo zostało 1h58min do konca uczty to musimy wpłacic 200rubinów i odpowiednią ilość żywności oczywiście.

napewno znacznie by to uprzyjemniło grę

Komentarz

• marcin369 (PL1)marcin369 (PL1) PL1 Posty: 19
    A może zamiast płacić rubiny niech będzie możliwość odpalenia nowej uczty, która kasowała by czas trwającej uczty. Idąc twoim przykładem, zostało 1h58min, to gdy odpalimy nową ucztę to czas poprzedniej przepada i licznik startuje od nowa, np na 6h
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Pomysł Marcina wydaje się bardziej intuicyjny i lepszy.  A może dodać jeszcze jakąć mega ucztę co by jeszcze więcej dawała i tu za rubiny ;D  
    Lepi @ pl 1
  • Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 22.11.2017
    Lepi (PL1) powiedział(a):
    Pomysł Marcina wydaje się bardziej intuicyjny i lepszy.  A może dodać jeszcze jakąć mega ucztę co by jeszcze więcej dawała i tu za rubiny ;D  
    Myślę, że Fjuczer miał na myśli coś innego.

Mamy ucztę, która trwa jeszcze 4h.
    Chcemy, aby po zakończeniu tej uczty odpaliła się automatycznie kolejna,
    Uiszczamy więc opłatę w rubinach (tym większa im więcej czasu aktualnej uczty pozostało) i pobierana jest żywność w zależności od rodzaju kolejnego bankietu.
    Aktualny bankiet się kończy, rozpoczyna się kolejny z automatu.

Ja bym poszedł krok dalej...
    Może też być tak, że nie ma znaczenia czas trwania aktualnej uczty, a np każde kolejne przedłużenie (w jednym cyklu przedłużeń) jest coraz droższe, np. 200 rubli za pierwszy bankiet po następującym, 500 za drugi, itd. - nie wiem czy jest sens ograniczać ilość kolejnych przedłużeń, jeśli opłata będzie rosła. W ten sposób, kto chce, zaplanuje trwanie uczty i na cały tydzień do przodu, bo kto bogatemu zabroni? ;)
    Oczywiście nie da się tego zrobić od razu, bo do zdefiniowania cyklu przedłużeń, trzeba mieć zabezpieczoną odpowiednią ilość żywności...
    Jeśli cykl przedłużeń zostaje przerwany (wszystkie kolejne bankiety się skończyły), cena rubinowa resetuje się.

Być może pomysł Marcina też ma tu miejsce... Nie chcemy płacić rubinów, więc w tej wersji pobierana jest tylko żywność, aktualnie trwający bankiet zostaje przerwany i zaczyna się nowy.
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Witam,

Na naszych wspólnych spotkaniach czwartkowych na TS -ie mówiliśmy o tym , że aktywność graczy na forum i zaangażowanie będzie nagradzane. W tym miesiącu postanowiliśmy wspólnie z Zespołem

Przydzielić Tobie Fjuczer2000 nagrodę w postaci 10 tyś rubinów za propozycję zmiany jaką zaproponowałeś. Rubiny zostały dopisane do Twojego konta .

Gratuluję wyróżnienia.

Czubajka

Sign In to comment.