Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowe wydarzenie - Atak Zmiennokształtnych ... DYSKUSJA

1510

Komentarz

• haszka (PL1)haszka (PL1) PL1 Posty: 141
    Zmiennokształtni to tylko nieudane połączenie obcego z zemstą khana.
    w zmiennokształtnych... premie z sali legend nie działają, nagrody są lipne, nie ma po co zaczynać  tego eventu, wieje nudą. Czas chyba na świeże spojrzenie na grę i wyczyszczenie bugów.

Betica1User @ pl 1
  • W ogłoszeniu jest info że zmiennicy będą dostepni dla poziomów 30+, mam taki ale zmienników nie ma
  • Bugi które widzę do tej pory: 

1. Nie wiem czy wszystkie, ale niektóre eventowe zabawki (Przejście żniwiarza, kulkowa fosa) - nie mogą zostać użyte na totemach (w ogóle nie pojawiają się w panelu ustawienia ataku, zupełnie jakby były np. zetonami samurajów). Drabiny i tarany działają normalnie. 

2. Zakładam że to nie jest bug, że totemy nie są traktowane ani jako NPC ani jako Obcy Zamek? (np. przez zbroje setowe?) 

3. Przelicznik punktów jest co najmniej dziwny... jak dotąd jedyne, co wiem, to że wpływu na liczbę zdobytych kropelek NIE mają: ilość wybitego wojska przeciwnika, ilość wybitego wojska własnego, Zwycięstwo/Porażka, Trudność atakowanego zamku..... Nie wiem czy chodzi o myślenie kreatywne, czy może ktoś kompetentny wyjaśni za co właściwie system przyznaje te punkty? 

A teraz mniej konstruktywna opinia na temat aktualizacji: 

1. Szkoda że przy okazji wprowadzenia aktyalizacji zablokowaliście Beri - nawet gdyby nowy event był fajny, itak wszyscy płakaliby po Beri.
    2. Btw zastanawialiście się jak ta decyzja wpłynie na wypełnianie "ankiet" na forum w przyszłości? W jednym miesiącu Beri wygrywa jako najpopularniejszy event wśród graczy, w kolejnym Beri jest usunięte.. kurcze... czyli poznaj pragnienia wroga, będziesz wiedział jak mu dowalić? Nie ładnie... Zawsze broniłam polityki GGS, ale zaczyna mi argumentów brakować... 
    3.  Nowy event na ten moment wydaje się po prostu bardzo, bardzo słabiutki.... Jedna zupełnia przeciętna dekoracja i jedna trochę mocniejsza (za to wymagająca roku pracy) w zamian za kilka ataków dziennie - nic nie tracimy, nic też nie zyskujemy. To nie jest zły event - po prostu jeden z takich, które jeśli nie pojawią się kolejne pół roku - nikt tego nie zauważy. 

Swoją drogą - Janie - czy ktoś mógłby poświęcić 15 minut cennego czasu programisty i naprawić to forum? ZUS was prześcignął w intuicyjności... (żeby się zalogować trzeb się logować 3 razy! najpierw do gry, potem do forum - wybrać świat, serwer - nie ważne że weszłam z gry z polskiego i mam proxy - znaleść moment w którym się skończyło - odkryć że nadal system każe się zalogować, zalogować się po raz drugi, tym razem już z community bez wyboru serwera, znów odszukać wątek w którym się zaczęło..... że już nie wspomnę o niemieckojęzycznej wyszukiwarce tematów i zwykłym bałaganie w topicach...) 
    To jest chyba łatwy do realizacji postulat...
  • jagódka7 (PL1)jagódka7 (PL1) PL1 Posty: 17
    Witam, 
    a oto jeszcze jeden pomysł twórców nowego eventu:
    http://scr.  hu/0zun/lh1qc

tez chce mieć 6 slotów na skrzydłach, pewnie na froncie jest siedem - to też chce...

pozdr

jagódka7 @ pl 1
  • jagódka7 (PL1)jagódka7 (PL1) PL1 Posty: 17
    ups, 8 chce na froncie
    jagódka7 @ pl 1
  • Pomysł może i fajny, ale niestety niedopracowany. Po naprawieniu  problemów dolożył bym punkty i bonusy za obronę, bo na razie nie ma żadnego powodu ani korzysci, żeby bronić ataki najlepiej jak się potrafi i z największym defem.
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    edytowano 15.12.2017
    LadyMadonna (PL1) powiedział(a):

Swoją drogą - Janie - czy ktoś mógłby poświęcić 15 minut cennego czasu programisty i naprawić to forum? ZUS was prześcignął w intuicyjności... (żeby się zalogować trzeb się logować 3 razy! najpierw do gry, potem do forum - wybrać świat, serwer - nie ważne że weszłam z gry z polskiego i mam proxy - znaleść moment w którym się skończyło - odkryć że nadal system każe się zalogować, zalogować się po raz drugi, tym razem już z community bez wyboru serwera, znów odszukać wątek w którym się zaczęło..... że już nie wspomnę o niemieckojęzycznej wyszukiwarce tematów i zwykłym bałaganie w topicach...) 
    To jest chyba łatwy do realizacji postulat...
    to jest po to aby Ci utrudnić logowanie na forum i wypisywanie wszystkich złych rzeczy :)

a swoja drogą, event zmiennokształtnych chyba służy tylko po to aby potracić zabawki rubinowe na atakach i później je kupić za złotówki. Nie widzę większego sensu tego eventu.
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    po co ggs dal tego zmiennego na 13 dni ? to porazka jakas , powinna byc opcja wylaczenia dla poszczegolnych graczy  tego eventu
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Jan M powiedział(a):
    Witam,

Otwieram dyskusje na temat nowego wydarzenia które wejdzie do naszej gry z TEGO ogłoszenia,

Pozdrawiam, Jan

• nie mam zamiaru w zmiennych grać, dla mnie to strata czasu i żadnych korzyści a tylko wojsko zajmuje potrzebne na inne wydarzenia. popatrzcie na tabele zwycięzców, to ludzie z 8oo poziomem legendy, ale to chyba tylko z nudów, chyba zakończę przygodę z ta, gra,. pozdrawiam
    PS 
    Szkoda
  • Wg mnie ten ewent ma na celu wytracenie piór i kupowanie je za ruble:)
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • Niestety ale ten event nie ma za bardzo sensu. Mało korzyści za dużo strat (czasu).
    Nie daje jedzonka, surowców, chwały, honoru tak naprawdę to nie daje nic prócz dekora który ilością pkt. nie zachwyca.
    Można zdobyć dekory o podobnej pkt. dużo łatwiej. A strata czasu przemarszu wojsk na cele jest znaczna. Obrona też nic nie daje - przynajmniej nie zauważyłem. A tryb mistrzowski ................:) kto w to będzie grał. Zdecydowanie lepiej skupić się na miesięcznym.
    Zdecydowanie lepszy byłby jakiś turniej z fajnymi nagrodami. No i fakt przebić się przez 20k deffa dobrze ustawionego biorąc pod uwagę że może go być nagle 40k to chyba tylko szaleńcy by się bawili w tryb mistrzowski :) przy takich nieziemskich nagrodach.
    Vistarius @ pl 1
  • Dla większości graczy event za bardzo czasochłonny, atak idzie bardzo długo  jak  ktoś nie ma stajni, dowódcy itd., dystans powinien być skrócony, nagrody lepsze, do tego po ostatnim ataku widzę ginie część narzędzi (przecież miały wracać wszystkie, więc co się z nimi stało) mimo że nie mam włączonego trybu bezwzględnego, jak tak dalej będzie to bardzo szybko stanie się martwym eventem, albo nie wielu będzie się tym bawiło, błędy  wciąż nie naprawione, ciągle nie można odebrać premii logowania już trzeci dzień z kolei, nie tylko ja tak mam.
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 72
    "SUPEERRR" kolejne 12dni wątpliwej przyjemności z nowego eventu :( nie dość ze podczas jego trwania gra muli to co pare minut z konta wywala. Bez urazy ale serwer testowy miał być do eksperymentowania. miał być 2 razy berimond i poki co jedyne co mamy to kolejne rozczarowanie :(
  • esos (PL1)esos (PL1) PL1 Posty: 39
    hehe trzeba jesczze dodac ze zabiera zabawki na zwyklym poziomie ... a mialo byc tak pieknie ;pppp
  • majczydlo (PL1)majczydlo (PL1) PL1 Posty: 10

Nie wysłałem ani jednego ataku, i nie wyślę- szkoda czasu.

Zresztą, obawiam się, że i tak by nie wszedł.

Miałem już kilka obron-  i szły ataki taki wypasione, z geńkami, których tylko można pozazdrościć i zwykłym kasztanem zimowym ustawionym na otworach i na dystansie na bramie wszystko zbiłem - 5 K defa wystarczyło

Normalnie taką obronę powinno zmieść z hukiem.

majczydlo @ pl 1
  • esos (PL1)esos (PL1) PL1 Posty: 39
    acha chcialem dodac ze zabawki zabralo koledze w obronie a nie mialo w obronie zabierac bo w ataku to wiem ze nie bylo o tym nic napisane
  • No właśnie miało nie zabierać zabawek ale to taka zmyła, bo napisane że nie zabiera zabawek w obronie nic nie pisze o ataku :)) Czyli kolejny sposób żeby wyzbierać  rubinowe zabawki :P. Bo na zwykłych to sięw życiu nie przebije na 10k :)) z ustawionymi rubinowymi na obronie.
    Vistarius @ pl 1
Sign In to comment.