co z darmowymi 10 minutami przy budowie?

Co z budową za free? zabraliście i zapomnieliście powiedzieć? ciekawe ile osób odruchowo klikało ostatnie 10 min i stawiało za ruble :(

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 526PL1
    Ja tez nie klikam odruchowo a na forum zaglądam rzadko, już doczytałam, ponieważ jestem damą nie powiem co mogą zrobić z tymi 4 min darmowej budowy 

nie zgłaszałam pretensji tylko zadałam pytanie a co damy są w stanie zrobić z 4 min, no cóż widać wypada uzupełnić wiedzę :)

• Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 01.10.2017
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    nie zgłaszałam pretensji tylko zadałam pytanie a co damy są w stanie zrobić z 4 min, no cóż widać wypada uzupełnić wiedzę :)

Niestety nie czytam for dla dam, więc nie bardzo jestem zainteresowany tematem - wyraźnie zaznaczyłem, że nie jestem zainteresowany, także w tym zakresie wybacz wiedzy nie będę uzupełniał.

Grając natomiast w grę, czy też chcąc mieć jakieś o niej pojęcie, czytam zapowiedzi zmian, z którymi mogę się zgodzić, ale nie muszę. Nie muszę wówczas zadawać pytań na, które padły odpowiedzi i nikogo pytać (oskarżać) o to czy była informacja na ten temat czy nie.
    Pytając posunęłaś się również do pewnych śmiałych, daleko idących sugestii, w tymże właśnie kontekście Twoje pytanie jest bardziej atakiem (oskarżeniem) niż chęcią zdobycia wiedzy :)
    No ale może to domena dam, o czym oczywiście nie wiem... (i nie chcę wiedzieć).

PS. wybacz drobne uszczypliwości, ale Wrednotypstwo zobowiązuje, muszę dbać o image ;)
    Masz rację, część mojego pytania była agresywna za co nie przepraszam. Od czasu kiedy w ramach "optymalizacji" i "wyrównania szans" ta gra zmieniła się tak radykalnie przestałam śledzić nowinki na forum. Wszystkie mają tylko jedno na celu, poinformować graczy za co jeszcze będę musieli ewentualnie zapłacić. Ponieważ od dłuższego czasu gram jedynie dla przyjemności porozmawiania z ludźmi, którym lubię, prezentowane przez suport kolejne, rewolucyjne zmiany średnio mnie interesują. Widzę jednak, że ta gra nadal wyzwala spore emocje, niekoniecznie dobre.
    Życzę powodzenia w budowaniu imperium i satysfakcji, jaką może dać wiedza na temat tej gry oraz znajomość zapowiedzi kolejnych zmian. Moja wiedza i pojęcie w zupełności mi wystarcza a jeżeli zirytowałam się tak drobnostką to tylko dlatego, że znam wielu początkujących graczy, którzy nie maja tej wiedzy i chęci do jej pogłębiania co Ty. Dla nich każda taka zmiana to czasami spore wyzwanie. No ale o tym, tak zorientowany w gracz powinien doskonale wiedzieć.
    Na koniec mała uwaga. Jako gracz mam prawo "do pewnych śmiałych, daleko idących sugestii". Miło by było gdyby osoby udzielające odpowiedzi wykazały się profesjonalizmem nie tylko merytorycznym ale również pod względem podejścia do klienta czyli gracza. Bo o ile moje pytanie było jedynie odrobine agresywne to Twoja odpowiedź, pomijając część merytoryczną, była sarkastyczna, złośliwa i agresywna. Co więcej, próbowałeś dać do zrozumienia, że jestem kompletna idiotką, która gra w coś o czym nie ma zielonego pojęcia.
    Może GGE powinno przeprowadzić jakieś szkolenia z zakresu dyplomacji i budowania dobrego wizerunku firmy. Nie mam pojęcia :D no ale o tej grze też wiem niewiele ;) i na dodatek nie śledzę fascynujących zmian proponowanych przez GGE.
    W końcu jako nieogarnięta i niedouczona ale zawsze dama mam do tego prawo :)

• Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 01.10.2017
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Bo o ile moje pytanie było jedynie odrobine agresywne to Twoja odpowiedź, pomijając część merytoryczną, była sarkastyczna, złośliwa i agresywna. Co więcej, próbowałeś dać do zrozumienia, że jestem kompletna idiotką, która gra w coś o czym nie ma zielonego pojęcia.
    Może GGE powinno przeprowadzić jakieś szkolenia z zakresu dyplomacji i budowania dobrego wizerunku firmy. Nie mam pojęcia :D no ale o tej grze też wiem niewiele ;) i na dodatek nie śledzę fascynujących zmian proponowanych przez GGE.
    W końcu jako nieogarnięta i niedouczona ale zawsze dama mam do tego prawo :)
    Odnosząc się po kolei, do tego co powyżej napisałaś:
    1. Tak jestem znany z tego, że udzielam złośliwych, ale jednocześnie merytorycznych odpowiedzi
    2. Nie dawałem Ci nic do zrozumienia - nie wkładaj w me usta (palce - bo w sumie piszę), słów, które nie padły, cokolwiek sobie tam w głowie ułożyłaś, to tylko Twoja interpretacja czy też nadinterpretacja, nie będę polemizował, sama wiesz lepiej jak tam klepeczki poukładane
    3. Nie jestem pracownikiem GGS, więc w jakim zakresie powinni mnie szkolić?
    4. Gra nie wyzwala we mnie emocji, gdyż nie gram, emocje wyzwalają wypowiedzi graczy, którzy mimo, iż grają, nie interesują się grą i są zdziwieni, że informacji o zmianach i aktualizacjach nie otrzymują listem priorytetowym, poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, a w przypadku dam dodatkowo na wyperfumowanej papeterii...

Znam grę, grałem w nią długo, znam problemy początkujących graczy bardziej niż może Ci się to wydawać. Dzięki śledzeniu zmian, wiem jak mogę im pomóc, jak doradzić i bardzo często to robię.
    Ty zaś nie śledzisz zmian, "o grze wiesz niewiele", ale masz ten sam cel... cóż możesz próbować nadal mimo, że sama nazywasz się "nieogarniętą i niedouczoną". Życzę powodzenia w zmienianiu świata Empire bez zbędnego napinania...

Nikt nikogo nie zmusza do gry, gra ma sprawiać przyjemność, mi przestała, więc w nią nie gram :)
    Nie oznacza to, że nie wiem co się w niej dzieje i że nie mogę nieść pomocy, gdy ktoś jej potrzebuje.

Na swoje pytanie pierwsze i kolejne otrzymałaś kompleksową,merytoryczną odpowiedź. Czy jeszcze w czymś mogę pomóc?

Post edited by Grzelas (PL1) on
  • Ale o co chodzi? Małymi kroczkami wracamy do początku (mojej) gry;)
    Nie było wtedy (2012 r ) darmowych minut, na baronach zdobywało się po 15 rubinów (max). Nie było też wydarzeń (być może też znikną za chwilę).
    Wracając do tematu głównego - przy budowie następnego poziomu domu legend, który trwa 13 h - 6 minut nie robi różnicy. Różnicę robią darmowe minuty przy gaszeniu zamku. No cóż... Można nie walczyć, można mieć lepszą obronę, można się z tym pogodzić, albo płacić;)
    szerszen123 @ pl 1
  • szerszen123 (PL1) powiedział(a):
    Wracając do tematu głównego - przy budowie następnego poziomu domu legend, który trwa 13 h - 6 minut nie robi różnicy. Różnicę robią darmowe minuty przy gaszeniu zamku.
    Różnica jest odczuwalna dla graczy początkujących.
    Tutaj 10 a 4 minuty może odegrać rolę, ale dyskusja na ten temat toczy się w innym wątku, który  zalinkowałem w pierwszej odpowiedzi.
Sign In to comment.