Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

* usunięcie klejnotów za monety *

Nie podoba mi się to, że usuięcie klejnotu kosztuje 5k rubinów. Nie dość, że ucieli zarobki rubinów to jeszcze chcę rubiny ( i to w takiej lośći ) za klejnot. Teraz ekwipunki będą bardzo ciężkie do ogarniania. Zamiast 5k rubinów powinno być 50k monet.

Komentarz

• Magnut (INT1) powiedział(a):
    Nie podoba mi się to, że usuięcie klejnotu kosztuje 5k rubinów.
    Cóż, pisałeś kiedyś, że młody wiekiem jesteś, więc możesz nie wiedzieć, że "klejnoty" mogą Ci się przydać ;)
    Ogarniania "ekwipunku" jeszcze się nauczysz, nie jest to takie ciężkie jak Ci się wydaje ;)

A tak serio, 5K rubli w porównaniu do tego ile wysiłku trzeba włożyć w podbicie szkiełek do rozsądnego levelu - to niewiele.
    5K rubli to raptem 100 fortec na zimie :)
  • Po pierwsze, nie mów do mnie jakbym był upośledzony ( no chyba że kiedyś się tak mówiło )
    Po drugie mam już sety, tylko że powsadzałem klejnoty do eq i zapomniałem je wyciągnąć, bo mnie nie było i wyszła aktualizacja, po trzecie 5k rubinów to1 00 fortec to jest kilka tygodni pracy albo 1/4 całego dnia pracy, po czwarte ja zdobywam klejnoty z konkursów i eventów.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Magnut (INT1) powiedział(a):
    Nie podoba mi się to, że usuięcie klejnotu kosztuje 5k rubinów. Nie dość, że ucieli zarobki rubinów to jeszcze chcę rubiny ( i to w takiej lośći ) za klejnot. Teraz ekwipunki będą bardzo ciężkie do ogarniania. Zamiast 5k rubinów powinno być 50k monet.
    Po pierwsze, jest dyskusja na ten temat pod ogłoszeniami oficjalnymi to raz a dwa, jeśli tam się nie dopisałeś wcześniej z uwagą a dziś po długim czasie otwierasz własną (moim zdaniem zbędną) dyskusje, to taki temat uznaje za spam, wiec zamykam,

Jan
Ta dyskusja została zamknięta.