Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Więcej wiosek w krainach

Moim zdaniem do każdej krainy powinno dojść około 80 wiosek produkcyjnych każdego rodzaju. Dziękuję i Pozdrawiam

Komentarz

• Dla każdej osoby? Czy 80 każdego rodzaju na całą mapę?

Ilość wiosek dla gracza była kiedyś większa, grasz 5 lat więc powinieneś pamiętać, że została ograniczona, właśnie po to, aby każdy miał szansę jakąś posiadać ;)
  • Gram 5 lat, ale nigdy nie dobijałem nawet piasków, tym bardziej kiedyś nie myślałem o wioskach. Byłem takim zwykłym bobkiem gry co atakuje wszystko co może, łamie zasady sojuszu, atakuje 70 lvl. Teraz dopiero wbiłem wysoki poziom ( aktualnie 46 ) i zacząłem myśleć o tych wioskach. Ale wgl teraz balans nie istnieje, bo te eventy dają zbyt dużo wojska lvl niskim, przez co masowe ataki z multikont na ciebie to bardzo częsta sprawa. Ogarnąłem już 1 typa co mnie z 4 kont atakował, bo się przeprowadził kołomnie. Jedyne co pomogło to walka 1 vs 4 na multi koncie. To wogóle nie sensu bo 12 lvl może mnie spalić co 6 godzin, a ja moge go co 2 dni i to daje 8 ataków na mnie i tylko 1 kontra by mu wojsko zbić, a i tak zdobędzie je po 6 godzinach. Powinna być blokada że niskie poziomy nie mogą atakować nikogo z poziomem wyższym od swojego poziomu o 10. Wyjątki to poziomy legendarne. Ehhh... kiedyś to był Empire, balans, stara muzyka, skupienie się na baronach i zdobywanie kawałków mapy i szpanowanie 80 wędrownymi, bo się relikwie zebrało. Powinni zrobić server 3, który wyglądałby podobnie jak 4-5 lat temu. Też tak uważasz? ( wogóle zrozumiałeś coś? )
  • Cóż odpowiedź ni jak ma się do propozycji o wioskach, ale tak zrozumiałem.

Gra strategiczna nie polega na lataniu po baronach, a na każdy level można znaleźć sposób, nawet jeśli atakuje z multikont.

Wysokim levelom nie opłaca się Ciebie atakować, a niskie też mają ograniczone możliwości, więc nie ma co utyskiwać tylko palić niewiernych ;)

Kwestię tego czy grasz zgodnie z zasadami soja czy nie to inna kwestia i jej nie poruszam.

Magnut (INT1) powiedział(a):
    Gram 5 lat, ale nigdy nie dobijałem nawet piasków[..]
    Teraz dopiero wbiłem wysoki poziom ( aktualnie 46 ) i zacząłem myśleć o tych wioskach.
    [..]
    46 level po pięciu latach gry? To wciąż to samo konto, które założyłeś 5 lat temu?
    Czy może  46 level legendarny?

Tak czy siak hm... W tym kontekście nie wiem co mam Ci odpowiedzieć...
  • Miałem dużo kont. Dobijałem 30 lvl, przestawałem grać, konto usuwali i po jakimś czasie wracałem.
    Chyba też na początku głupstwa popełniałeś, tym bardziej mając 8-9 lat  ;)

• Magnut (INT1) powiedział(a):
    Chyba też na początku głupstwa popełniałeś, tym bardziej mając 8-9 lat  ;)

Gdy miałem 8-9 lat, to najmocniejszy dostępny komputer domowy miał 64 kilobajty pamięci.

Cóż, Twoja ostatnia odpowiedź wiele wyjaśnia ;)
  • Teraz mam 13 lat
    Ja korzystałem z komputera mając 3 lata. Grałem w Tomb Raider 2
Sign In to comment.