Strona główna Przedstaw się

Pożegnanie ze społecznością :(

2»

Komentarz

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 773
    edytowano 27.09.2017
    PiteR EndurO (PL1) powiedział(a):
    amino15000 (PL1) powiedział(a):
    NOSTRA (PL1) powiedział(a):
    melisandra pracowała i wypracowała pbana grati :)

pewnajestes ????? ze ?????? jestes przekonana o tym .................

boty smigaja tylko sa udoskonalane bardziej i krok przed

poprostu zasada ponoc taka co czlowiek zrobil to inny potrafi zawsze jeszcze lepiej ,

, wiec zawsze na  grach przegladarkowych  beda boty tylko  ich tworcy beda uczyli sie na bledach

i ulepszali  o kilka krokow do przodu aby  bylo je trudniej wykryc

przeciez  z tylu  graczy jest sporo  wyksztalconych i doskonale zna sie na informatyce

a tym samym na wchodzenie tam gdzie przecietny  uzytkownik kompa nie wie bo nie umie

wystarczy 1 zdolny haker i  kazda gre moze przegladarkowa unieruchomic

jesli potrafia sie wlamywac  do panstwowych  urzedow  ,  bankow  i nawet  do obiektow wojskowych ,,,

,,,,,  dla mnie to sciema  z lapaniem  botow ,,owszem napewno  zwyklych uzytkownikow  latwo zlapac

ale nie tych co je zrobili i systematycznie poprawili i nadal to napewno robia ,,,,,,,,,,,,,
    ale  juz  jesli to maja to osoby co je robia i ich zaufane osoby ,,,,,,,,,

no ale  i tak wymiotlo  ogromna cesc mapy i gra stala sie platna a nie darmowa bo darmowa to sciema hah:)

jak  zawsze pol zartem pol serio..............
    Amino to jest chłopak nie dziewczyna............
    Kurcze  ale numer :)_)))   ale  generalnie to w info watku   bez znaczenia  :))  

-------------jednak jestem optymista  i tworcy gry powoli doprowadza do tego

ze nie  beda gracze wspomagali sie jakimis botami  bowiem stanie sie to  juz nie przydatne  :)))

Pozdrawiam  wszystkich i  tera kupowac ruble  trzeba  a nie botami siezajmowac ale ruble hurtem nie jakies pokilkanascie k  ::)))::DD

No mi cos  mimo ze mam telefon jako drugi bez abonamentu juz tylko na doladowania wlasne

to i tak  nie  chca mi sprzedawac  ,,,,,,,,,,, raz sie trafi ze uda sie cos kupic a raz  to z komunikatu 

cyt... zaplac inna forma platnosci   ,,

zmienili na komunikat juz niestety banalny  typu ze blokada jest  z winy operatora sieci komorkowej 

ale tu tez  wpadka bowiem  moj telefon do gry jest nie abonamentowy

wiec  niema  mozliwosci aby operator mi zablokowal w obawie o nie wyplacalnosc lub  cokolwiek  ,

, pomijam ze bylem w salonie 2 razy  i  byly tylko usmiechy  a przekonany jestem

ze w duchu smiali sie na maxa ze z tak glupim problemem przyjechalem az 2 razy

i  im sie nie dziwie 

a tu chodzi na poczatku o wymuszenie platnosci karta kredytowa  bowiem smsem  firma BOKU pobiera duza prowizje za uslugi swoje   :))))

ale moze i to sie poprawi  i optymistycznie mysle:)

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 773
    krotkasprawa (PL1) powiedział(a):
    PiteR EndurO (PL1) powiedział(a):
    amino15000 (PL1) powiedział(a):
    NOSTRA (PL1) powiedział(a):
    melisandra pracowała i wypracowała pbana grati :)

pewnajestes ????? ze ?????? jestes przekonana o tym .................

boty smigaja tylko sa udoskonalane bardziej i krok przed

poprostu zasada ponoc taka co czlowiek zrobil to inny potrafi zawsze jeszcze lepiej ,

, wiec zawsze na  grach przegladarkowych  beda boty tylko  ich tworcy beda uczyli sie na bledach

i ulepszali  o kilka krokow do przodu aby  bylo je trudniej wykryc

przeciez  z tylu  graczy jest sporo  wyksztalconych i doskonale zna sie na informatyce

a tym samym na wchodzenie tam gdzie przecietny  uzytkownik kompa nie wie bo nie umie

wystarczy 1 zdolny haker i  kazda gre moze przegladarkowa unieruchomic

jesli potrafia sie wlamywac  do panstwowych  urzedow  ,  bankow  i nawet  do obiektow wojskowych ,,,

,,,,,  dla mnie to sciema  z lapaniem  botow ,,owszem napewno  zwyklych uzytkownikow  latwo zlapac

ale nie tych co je zrobili i systematycznie poprawili i nadal to napewno robia ,,,,,,,,,,,,,
    ale  juz  jesli to maja to osoby co je robia i ich zaufane osoby ,,,,,,,,,

no ale  i tak wymiotlo  ogromna cesc mapy i gra stala sie platna a nie darmowa bo darmowa to sciema hah:)

jak  zawsze pol zartem pol serio..............
    Amino to jest chłopak nie dziewczyna............
    Amino ... no może i chłopak.. aczkolwiek biorąc pod uwagę fakt ,że nie jest już pierwszej młodości i wszystkie okoliczne psy z jego rocznika już wyzdychały to śmiało można nazwać go dziadkiem ;)

--------------hm,,,,,Ty zartobniš ,,,,,mone nie nastolatek no ale 20-to latek :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

------------zreszta co sie udzielasz jak stary weteran o lasce  ,, juz nie napitalasz na mapie ??:-D:-D:-D:-D

-------------a z tymi psami to sie zastanow. ,,,,,,,,,,jak to jest ,,,,,,,,,,,

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Forex8 (PL1)Forex8 (PL1) PL1 Posty: 12
    edytowano 10.03.2019
    Spinacie się o to niedozwolone modyfikacje, dla mnie jest to bzdura, nie każdy kto jest lepszy od Was ma boty, ale Wy jesteście niestety głupimi polaczkami z bólem ****, siedźcie dalej w tym kraju, i piszcie głupoty. 

Pozdrawiam,
    Forex.

Edycja wulgaryzmów. Również pozdrawiam, Ruda
    Post edited by Ruda on
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Co to niby miało wnieść dobrego dla nas wszystkich ???????????????
  • Forex8 (PL1) powiedział(a):
    Spinacie się o to niedozwolone modyfikacje, dla mnie jest to bzdura, nie każdy kto jest lepszy od Was ma boty, ale Wy jesteście niestety głupimi polaczkami z bólem ****, siedźcie dalej w tym kraju, i piszcie głupoty. 

Pozdrawiam,
    Forex.

Edycja wulgaryzmów. Również pozdrawiam, Ruda
    będziemy tu siedzieć, a was Jarek pogonił i nie raz pogoni jeszcze
  • Forex8 (PL1)Forex8 (PL1) PL1 Posty: 12

będziemy tu siedzieć, a was Jarek pogonił i nie raz pogoni jeszcze
    haha mnie Schetyna i Petru pogonili:D 
  • endi78 (PL1)endi78 (PL1) PL1 Posty: 13
    o kurde, rok 2019. A temat botów nadal poruszany? XD 
    Ja osobiście tego nie rozumiem. Wkońcu czasy roku 2016/17 minęły gdzie w tym przełomie skok nielegalnych zewnętrznych oprogramowań sięgł zenitu i 60% serwera wolała włączyć np. meliskę, niż kupić premke. 

• Ikkei (PL1)Ikkei (PL1) PL1 Posty: 318
    ja  pierdole ale wy macie wszyscy pproblemy xd wezcie go juz pozegnajcie i tyle ehh teaty jak za czasow wielkich kooalicji ktore upadly xd
    Ikkei @ WWW 1
  • -mroczny- (PL1)-mroczny- (PL1) PL1 Posty: 10
    Cześć, nie ma co się dziwić że skończyłeś z grą , ja mam takie myśli kilka razy dziennie ale stwierdzam że nie dam satysfakcji tym gamonią z przeciwnego obozu :)
Sign In to comment.