Pożegnanie ze społecznością :(

Cześć!
Z tej strony Tieru, chciałbym każdemu kto mnie zna osobiście czy z YouTube podziękować za pamiętne chwile i się pożegnać.
Niestety spotkała mnie przykra sytuacja, dostałem pernamentnego bana i już do gry jak widać nie wrócę, przykre jest to, że ban mnie spotkał grając "czysto" od długiego czasu, ale ponownie w momencie takim, gdy chciałem robić Kruka TOP1, czyli tak jak poprzednio. Już nie tak szkoda pieniędzy, czasu i przyjemności, ale szkoda, że nie będę mógł dalej transmitować dla Was tej gry, bo 110 osób na grze strategicznej (podczas transmisji na żywo) to chyba nikt nie miał. :blush:

Pozdro dla Was wszystkich, dla ekipy/sojuszu z Sons of Anarchy, którzy pamiętam rozbawili mnie z "świeczkami". 
Dużo w tej grze się przeżyło, trudne i bardzo przyjemne początki, przesiadywanie na TSie z ludźmi, moderator forum, mnóstwo filmów (100+), mnóstwo live (~50), wspieranie mnie przez graczy (setki tysięcy prezentów).

Prosiłbym o grzeczną dyskusję, by ten temat nie musiał stąd znikać.

Czy kiedyś jeszcze wrócę do Empire?
*Nie, nie ma to już sensu bo kończyłoby się to kolejnymi banami.
Czy powalczę jeszcze z supportem o konto?
*No pewnie, posty jeszcze niech stoją na koncie, na wszelaki sposób będę próbował podjąć kontakt.
Co jeśli to nic nie wskóra?
*Nagram film na YouTube, który oczywiście dotrze do wszystkich.
Czy kontynuuję przygodę na YouTube?
*No pewnie! Inne gry będą się pojawiać!
Co myślę o obecnym banowaniu?
*Porażka, wszyscy gracze, którzy rządzą na mapie spotykają się z permami.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko, wszystkim, którzy jeszcze grają życzę przyjemności z gry i by ich to nie spotkało! 
Pozdrowienia!
Dawid "Tieru" Saworski

5500564b47f9fpng
SUPPORT
Wideo Poradniki dot. gry GG Empire
Zlecenia na sygnatury/avatara
Zanim zapytasz... UŻYJ Wyszukiwarki! Znajdziesz w niej wszystko!

«1

Komentarz

• Każdy za coś dostaje ban , latanie po słupach?  -tak    dawanie pasów? -tak 
    Wchodzenie  na konta widzów?  - tak 
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) Posty: 108PL1
    edytowano 26.08.2017
    Tieru (PL1) powiedział(a):

Nie zgadzam się. Ja rządzę tą mapą już dość długo i jeszcze nie dostałem bana... :)

a tak na serio no to ten powód że banują za to że ktoś inny wbijał na konto czy coś takiego to mi się wydaje głupia wymówka na to że ten system jest nie dokładny.

• PiteR EndurO (PL1)PiteR EndurO (PL1) Posty: 104PL1
    edytowano 28.08.2017
    3maj się Tieru live z GGE byly ********* :)

EDIT:// Edycja wulgaryzmów / Jakub
    Post edited by Jakub_S (PL1) on
    Grzelas (PL1) powiedział(a):

Do wszystkich? Serio? Nic skromności?

Jeśli uważasz, że banowanie ludzi, którzy używają automatów i łamią regulamin w inne sposoby to likwidacja "rządzących mapą", to przyznam Ci rację.

Dostałeś bana za automat....
    Nie używałeś? Serio? Ilość wojska jakie live posyłałeś do piachu -  moim zdaniem nie naklepałbyś sposobem jaki umożliwia gra.
    Co więcej na Twoich filmach wielokrotnie widać było, lub słychać było, że używasz wspomagaczy i posiadasz multikonta - trzeba było zwracać uwagę na to co publikujesz...

Wciąż podtrzymuję zdanie, że uczyłeś dziadostwa, bo gracz z Ciebie jako taki... Tłumaczenia, że tak uczyli Cię lepsi niczego nie wnosi bo nauka poszła w las.

Dzięki filmom i live dostałeś mega bonusy od innych nieświadomych graczy, dzięki którym boostowałeś konto.

Szacun, że chciałeś zrobić coś dla społeczności Empire, ale wybacz oceniam to jedynie miernie, zyskałeś więcej niż wniosłeś pożytku dla tych, co szukali wiedzy na temat gry.

Życzę udanej kariery Youtubera...

Żmiju (PL1) powiedział(a):

a tak na serio no to ten powód że banują za to że ktoś inny wbijał na konto czy coś takiego to mi się wydaje głupia wymówka na to że ten system jest nie dokładny.

W czym system jest niedokładny, w banowaniu? Przez przypadek Tieru zbanowany nie został...

tak w banowaniu
    nie mam namyśli teraz tego przypadku ale jeśli grasz to wiesz co ludzie o tym wszystkim myślą/piszą

nwm co tam Tieru robił na live 
    nie będę teraz się zastanawiał czy słusznie dostał bana czy nie

nawet jeśli system jest dokładny to dlaczego nie wszyscy dostają bany za to że inni wbijają na ich konto, nie dostają banów za to że podają pasy do kont innym?
    przecież Jasiu pisał ze bany są też z tych powodów
    wniosek: system nie dokładny 

jeśli jest inaczej proszę wyjaśnij mi to
  • Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 27.08.2017

Nie znam niuansów systemu banowania, to pytanie do zespołu gry...
    Nie znam klucza i mało mnie to interesuje, ale mniej jest osób które dostały bana przez pomyłkę (o ile rzeczywiście wśród zbanowanych tacy są) niż tych co zasłużyli.

Wiadomo jak każdy będzie się tłumaczył, większość uważa, że łamanie regulaminu jest zasadne, bo tak lepiej im się gra... Inni lubią być w topce, ale to nie moja rola udowadniać kto lata po wieżach automatem i potrafi zrobić kilkanaście milionów łupów w chwilę po restarcie rankingu...

Co więcej niektórzy otwarcie przyznają się do używania automatów z tekstem: jak mnie zbanują to skończę grę...

W niejednym sojuszu jest obowiązek przekazywania haseł, co więcej wpisywania na tablicach sojuszowych albo arkuszach google chociażby numerów telefonów i nicków graczy, którzy mają dostęp do poszczególnych kont...
    Wciąż uważasz, że to niewinna zabawa, wszyscy są uczciwi i nieskalani, a bany są przez przypadek?

Gdyby zbanowano każdego, który ma coś na sumieniu oraz wszelkie multikonta pozostałoby na mapie 10-20% aktualnych graczy, może mniej?

Nie każdy potrafi uderzyć się w pierś... niestety...

Takie jest moje zdanie, ale oczywiście każdy ma prawo do własnego...

Nie znam klucza i mało mnie to interesuje, ale mniej jest osób które dostały bana przez pomyłkę (o ile rzeczywiście wśród zbanowanych tacy są) niż tych co zasłużyli.

czyli przyznajesz mi rację:)

Wiadomo jak każdy będzie się tłumaczył, większość uważa, że łamanie regulaminu jest zasadne, bo tak lepiej im się gra... Inni lubią być w topce, ale to nie moja rola udowadniać kto lata po wieżach automatem i potrafi zrobić kilkanaście milionów łupów w chwilę po restarcie rankingu...

używanie robo czy melisy do rekrutowania w starym systemie moim zdaniem było nieuczciwe ale potrzebne by osiągać dobre wyniki (nie mówię że nie było takich co i bez tego robili dobre wyniki)

W niejednym sojuszu jest obowiązek przekazywania haseł, co więcej wpisywania na tablicach sojuszowych albo arkuszach google chociażby numerów telefonów... Wciąż uważasz, że to niewinna zabawa?

co do haseł to nie spotkałem się nigdzie z takim obowiązkiem ale może wiesz lepiej
    co do numerów to fakt ale nikt nie musi ich podawać 
    bo dlaczego? jeśli zmuszają do tego to nie trzeba być w takim sojuszu

Gdyby zbanowano każdego, który ma coś na sumieniu oraz wszelkie multikonta pozostałoby na mapie 10-20% aktualnych graczy, może mniej?

fajnie by było co? :) ...chyba że tez bym dostał bana :((

ci którzy używają botów nawet teraz i atakują na nich, robią wojo itd. moim zdaniem nie robią mądrze (delikatnie mówiąc) bo na co to teraz? jeszcze wiedzą że ryzykują utratę tego co zrobili, tego za co zapłacili często sporą kase i na co to? głupota

• To czy ktoś kogoś do czegoś zmusza czy nie, to nie moja sprawa.
    Fakt faktem, że takie praktyki funkcjonują, chociażby ludzie wzajemnie logują się na swoje konta (np. w celu ustawienia obrony) - oczywiście w ramach sojuszowej pomocy, ale czy zgodnie z regulaminem gry?

Co więcej, Ty nie używasz automatu, a osoba, która była na Twoim koncie używa, jeśli system banowania w jakiś sposób to ze sobą wiąże, to masz odpowiedź na jedno z nurtujących Cię pytań...

Nie roztrząsam zasadności takich, czy innych praktyk, przedstawiam jedynie przykłady tego co się w grze dzieje, a co wg regulaminu dozwolone nie jest.

Dyskusja na temat była prowadzona wielokrotnie, uważam, że niewinny człowiek z bana się wybroni...
    Ile osób tyle będzie tutaj stanowisk w tej sprawie...

Co więcej, Ty nie używasz automatu, a osoba, która była na Twoim koncie używa, jeśli system banowania w jakiś sposób to ze sobą wiąże, to masz odpowiedź na jedno z nurtujących Cię pytań...

o i to jest ciekawe 
    właśnie się nad tym zastanawiam

może ktoś z moderacji forum się orientuję?
    nawet jeśli to zapewne nie będzie odpowiedzi.. 
    zwykły gracz może tylko mieć nadzieje że nie dostanie bana...   

• Tieru (PL1) powiedział(a):

110 osób na grze strategicznej (podczas transmisji na żywo) to chyba nikt nie miał. 

No mieli po kilka tysięcy  

jestem blisko swiatla co woli niech ma mnie za glupca
    historia o naiwnosic ktora przechytrzyla kupca
    ze skretem w lewo drzewo prawo wybrales prawo
    zla ciekawosc 1 stopiem a rzadza pieniadz nagosc
    skutki kompromisow nie zawsze sa bez kwitu
    jak bez kwitow zawsze ziomus beda zgrzyty jak to w zyciu

nie zapomna cie choc umre bede gnil w wielkim pudle
    i choc zycie jest cudne to na co dzien uludne
    ty poczuj w nim wiatrz zawczasu
  • melisandra pracowała i wypracowała pbana grati :)
  • Gdybyś grał po Bożemu, bana byś nie dostał.
  • Jednego co botów używał mniej :D
    M to mądrość która wynosisz z walki
    M to miazga i monstrualne karki
    A to atak, ty mu musisz stawić czoła
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) Posty: 747PL1
    edytowano 26.09.2017

Co więcej niektórzy otwarcie przyznają się do używania automatów z tekstem: jak mnie zbanują to skończę grę...

W niejednym sojuszu jest obowiązek przekazywania haseł, co więcej wpisywania na tablicach sojuszowych albo arkuszach google chociażby numerów telefonów i nicków graczy, którzy mają dostęp do poszczególnych kont...
    Wciąż uważasz, że to niewinna zabawa, wszyscy są uczciwi i nieskalani, a bany są przez przypadek?

Takie jest moje zdanie, ale oczywiście każdy ma prawo do własnego...

hahahaha  to dobre  :)B)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)

nie wiem ile jest multikow na mapie ale sporo ,,,i chyba faktycznie jak by to  zaczac banowac za  jakies farmy kogos to  mapa by opustoszala na maxa \

------------zreszta po wakacyjnych aktualkach  najlepiej zerknac na szczyty i piaski ile jest ruin ,, w zasadzie  aktualki po powrotach graczy sporo zalatwily hahahh

ale  trzeba dac grac tym co rubiow nie kupia  bo  i takjest to  mala liczba graczy a mapa jest pelniejsza i im wiecej graczy na mapie tym lepsza gra

a ci co kupia  ruble to i tak zawsze beda ich potrzebowac bo  jak sie kupilo raz to juz beznich  niema gry ,, a sporo mozna  za nie dodac sobie dynamiki gry itp itd :)

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
    edytowano 27.09.2017
    Magnut (INT1) powiedział(a):
    Gdybyś grał po Bożemu, bana byś nie dostał.
    zeeee. jakkkk????

hm,,,,,,  k???AHAHAHA  pierwszy raz taki tekst ogarniam  na forum ,,,,,  i ja  ????????  jak mozna tradycje religijne  mieszac z pixelowym wirtualem  ????????????

ale wiem ze jest taka pozycja ktora sie tak nazywa  ,,,,,,,,,,,,,,, 

odpalsie  koles do gory jak chmury i pamietaj ze to tylko gra co usmiech zawsze da  nic pozatym :))

o:)o:)o:)o:)>:)>:)>:)

Post edited by amino15000 (PL1) on
    B )  Pozdrawiam
    edytowano 27.09.2017
    NewGargamelXD (PL1) powiedział(a):
    Jednego co botów używał mniej :D

GARGAMEL  NIE  BADZ TAKI CWANY  BO I TAK CIE SMERFY W ????HA  ZROBIA

B )  Pozdrawiam
    edytowano 27.09.2017
    NOSTRA (PL1) powiedział(a):
    melisandra pracowała i wypracowała pbana grati :)

pewnajestes ????? ze ?????? jestes przekonana o tym .................

boty smigaja tylko sa udoskonalane bardziej i krok przed

poprostu zasada ponoc taka co czlowiek zrobil to inny potrafi zawsze jeszcze lepiej ,

, wiec zawsze na  grach przegladarkowych  beda boty tylko  ich tworcy beda uczyli sie na bledach

i ulepszali  o kilka krokow do przodu aby  bylo je trudniej wykryc

przeciez  z tylu  graczy jest sporo  wyksztalconych i doskonale zna sie na informatyce

a tym samym na wchodzenie tam gdzie przecietny  uzytkownik kompa nie wie bo nie umie

wystarczy 1 zdolny haker i  kazda gre moze przegladarkowa unieruchomic

jesli potrafia sie wlamywac  do panstwowych  urzedow  ,  bankow  i nawet  do obiektow wojskowych ,,,

,,,,,  dla mnie to sciema  z lapaniem  botow ,,owszem napewno  zwyklych uzytkownikow  latwo zlapac

ale nie tych co je zrobili i systematycznie poprawili i nadal to napewno robia ,,,,,,,,,,,,,
    ale  juz  jesli to maja to osoby co je robia i ich zaufane osoby ,,,,,,,,,

no ale  i tak wymiotlo  ogromna cesc mapy i gra stala sie platna a nie darmowa bo darmowa to sciema hah:)

jak  zawsze pol zartem pol serio..............

B )  Pozdrawiam
    edytowano 27.09.2017
    Cześć!
    Z tej strony Tieru, chciałbym każdemu kto mnie zna osobiście czy z YouTube podziękować za pamiętne chwile i się pożegnać.
    Niestety spotkała mnie przykra sytuacja, dostałem pernamentnego bana i już do gry jak widać nie wrócę, przykre jest to, że ban mnie spotkał grając "czysto" od długiego czasu, ale ponownie w momencie takim, gdy chciałem robić Kruka TOP1, czyli tak jak poprzednio. Już nie tak szkoda pieniędzy, czasu i przyjemności, ale szkoda, że nie będę mógł dalej transmitować dla Was tej gry, bo 110 osób na grze strategicznej (podczas transmisji na żywo) to chyba nikt nie miał. :blush:

Pozdro dla Was wszystkich, dla ekipy/sojuszu z Sons of Anarchy, którzy pamiętam rozbawili mnie z "świeczkami". 
    Dużo w tej grze się przeżyło, trudne i bardzo przyjemne początki, przesiadywanie na TSie z ludźmi, moderator forum, mnóstwo filmów (100+), mnóstwo live (~50), wspieranie mnie przez graczy (setki tysięcy prezentów).

Prosiłbym o grzeczną dyskusję, by ten temat nie musiał stąd znikać.

Czy kiedyś jeszcze wrócę do Empire?
    *Nie, nie ma to już sensu bo kończyłoby się to kolejnymi banami.
    Czy powalczę jeszcze z supportem o konto?
    *No pewnie, posty jeszcze niech stoją na koncie, na wszelaki sposób będę próbował podjąć kontakt.
    Czy kontynuuję przygodę na YouTube?
    *No pewnie! Inne gry będą się pojawiać!

Jeszcze raz dziękuję za wszystko, wszystkim, którzy jeszcze grają życzę przyjemności z gry i by ich to nie spotkało! 
    Pozdrowienia!
    Dawid "Tieru" Saworski

a ty  wiesz  co napisalem  w kilku miejscach  roznych wiec  wiesz  dalej ,,,,,,,,,:) .............itp,,,itd

B )  Pozdrawiam
  • amino15000 (PL1) powiedział(a):
    NOSTRA (PL1) powiedział(a):
    melisandra pracowała i wypracowała pbana grati :)

pewnajestes ????? ze ?????? jestes przekonana o tym .................

boty smigaja tylko sa udoskonalane bardziej i krok przed

poprostu zasada ponoc taka co czlowiek zrobil to inny potrafi zawsze jeszcze lepiej ,

, wiec zawsze na  grach przegladarkowych  beda boty tylko  ich tworcy beda uczyli sie na bledach

i ulepszali  o kilka krokow do przodu aby  bylo je trudniej wykryc

przeciez  z tylu  graczy jest sporo  wyksztalconych i doskonale zna sie na informatyce

a tym samym na wchodzenie tam gdzie przecietny  uzytkownik kompa nie wie bo nie umie

wystarczy 1 zdolny haker i  kazda gre moze przegladarkowa unieruchomic

jesli potrafia sie wlamywac  do panstwowych  urzedow  ,  bankow  i nawet  do obiektow wojskowych ,,,

,,,,,  dla mnie to sciema  z lapaniem  botow ,,owszem napewno  zwyklych uzytkownikow  latwo zlapac

ale nie tych co je zrobili i systematycznie poprawili i nadal to napewno robia ,,,,,,,,,,,,,
    ale  juz  jesli to maja to osoby co je robia i ich zaufane osoby ,,,,,,,,,

no ale  i tak wymiotlo  ogromna cesc mapy i gra stala sie platna a nie darmowa bo darmowa to sciema hah:)

jak  zawsze pol zartem pol serio..............
    Amino to jest chłopak nie dziewczyna............
Sign In to comment.