Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Puchar narodów - nagrody za top 400

2

Komentarz

• aelian (PL1)aelian (PL1) Posty: 73
    edytowano 21.08.2017
     "dodatkowy klejnot w dowódcy przez 90 dni".
    tak, tyle mi to daje - ani mniej, ani wiecej.
    edit;[wyjaśnione]

A co do klejnotów 9poz., ano być miały, a ich nie ma, no i co poradzić - mało rzeczy mnie tu już dziwi, "bardzo nam przykro, dołożymy wszelkich starań" (gadka-szmatka, i moderatorzy oczami świecą za czyjeś niedoróbstwa).
  • Korzyści są takie że nie licząc zmiany wyglądu wojsk można włożyć do niego też klejnot 
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    rozumiem juz 

ale chodzi o to ze pisali ze za top 400 beda klejnoty na 9 lvl 
    wiktorio123 @ pl 1
  • Witam niedawno Jan_m napisał jednemu z graczy 
    Jeśli interesują Cie nagrody z przytaczanych serwerów, zacznij tam grę i żywo dziel się na wspomnianych przez Ciebie forach swoimi spostrzeżeniami jak i tu to robisz.
    Niestety mnie nagrody z tamtych serwerów nie interesują tylko te co miał być na naszym serwerze dlatego proszę o wymianę nagrody wygład dowódcy na zapowiadania nagrody tj , odpowiednie kamyki.

zgadam sie w 100% z przedmowca niech nam dadza te klejnoty ktore mowili 
    wiktorio123 @ pl 1
  • Asgard57 (PL1)Asgard57 (PL1) Posty: 23
    edytowano 21.08.2017
    To jest informacyjna porazka z tymi klejnotami ale juz chyba nie pierwszy raz tu na forum tak sie stalo, i jak Janie nie patrzec na obcojezyczne fora skoro tam widac lepiej informują niz u Nas. Teraz jak skończylem event kruków to latalem po nich zeby sie w tym top400 utrzymac zeby ten klejnot dostac 10 na dziedziniec ale jak jednak mam dostac wygląd do kasztelana to chyba sobie odpuszcze bo niespecjalnie mi on potrzebny teraz. Szkoda ze tak sie stało licze jednak ze te klejnoty sie znajdą w końcu.
    Asgard57 @ pl 1
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Drodzy gracze,

Z informacji jakie uzyskałam od Jana, w dniu dzisiejszym została przyznana  nagroda  dla top 400 w  postaci artefaktu  Klepsydra końca czasów  dla dowódcy ,zmieniająca wygląd maszerującej armii na okres 90 dni.

W dniu jutrzejszym wyjaśniać będziemy co dalej, jaka nagroda kolejna. Wszystkie bowiem zapowiadane nagrody zmieniły się za co mogę jedynie przeprosić. Ustalamy, co zostanie Wam dopisane jutro. Proszę o cierpliwość, bo technicznie to dość skomplikowana operacja a nie chcemy już kolejnych błędów w tej edycji.

Pozdrawiam
    Czubajka
  • no to prędko piszecie, ze nagrody sie zmienily :smiley:
    mi to lata ale jak ktos walczy o top to faktycznie ciezko :disappointed:
    ...
  • ja też nie dostałam klejnotu ani wyglądu ...
    szefowa1946 (PL1) powiedział(a):
    ja też nie dostałam klejnotu ani wyglądu ...

Przykro mi , ale nie zakwalifikowałaś się do top 400 w tej rozgrywce.
    Może uda się następnym razem

Pozdrawiam
    Czubajka
  • Czubajka powiedział(a):
    szefowa1946 (PL1) powiedział(a):
    ja też nie dostałam klejnotu ani wyglądu ...

Przykro mi , ale nie zakwalifikowałaś się do top 400 w tej rozgrywce.
    Może uda się następnym razem

Pozdrawiam
    Czubajka
    teraz się pogubiłam :) to za indywidualny wynik czy całego sojuszu ?
  • szefowa1946 (PL1) powiedział(a):
    teraz się pogubiłam :) to za indywidualny wynik czy całego sojuszu ?
    za 400 indywidualnie :smile:
    ...
  • PlayerAga17 (PL1)PlayerAga17 (PL1) PL1 Posty: 105
    A ja w dalszym ciagu nie mam  ;) a bylam w 400

https://scr.hu/9rWXYg

• sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
     Żeby była jasna sytuacja, i żeby nikt nie miał do mnie żadnego "ale".
    1. Temat puchar narodów przed zadaniem tutaj pytania studiowałem li tylko i wyłącznie na polskim forum.
    2. Mimo znajomości języków obcych w tym angielskiego nie jest mi angielska wersja do niczego potrzebna przy założeniu, że jestem na polskim forum informowany o wszystkim co dotyczy gry w sposób prawidłowy.
    3. Tak, wiem, błędów nie popełnia ten który nie pracuje - jest to dla mnie jasne - sam nie jestem nieomylny.
    4. Czy nagroda jest taka, czy siaka to co zdobywam przy okazji jest tylko bonusem.
    5. Jeśli nagroda jest dobra, a za taką uważam kamienie, które opisaliście Państwo w ogłoszeniach - i nie dostaję ich pomimo spełnienia warunków to pytam co jest na rzeczy.
    6. Nawet jeśli jestem zdegustowany brakiem nagrody o którą mi chodziło- to taka, którą otrzymaliśmy (wygląd na dowódcę) również zostanie przeze mnie rozsądnie zagospodarowana.

Tyle tytułem wstępu.
    Niemniej jednak skoro już od jakiegoś czasu podają Państwo, że nagrody wymienione w ogłoszeniu się zmieniły to wydaje się, że również w tym ogłoszeniu winna być pogrubiona nota, coś w stylu - Z dniem takim to a takim informujemy, że omyłkowo podaliśmy rodzaje nagród za top 400. Nagrody te to będzie:.... 
    I tu DOPIERO pozwoliłem sobie zerknąć na inne forum i z całym szacunkiem dla Waszej pracy... Niedawno ja i inni gracze zostaliśmy tutaj oględnie mówiąc wyszydzeni, że korzystamy z forum obcojęzycznych - naprawdę chciałbym tego uniknąć - jeszcze raz powtarzam nie jest mi to potrzebne -ale mamy prawie koniec 3 tury pucharu a o rzetelną informację na naszym forum jest nadal trudno dlatego grzecznie pytam.
    Czy bylibyście Państwo tak uprzejmi i potwierdzili, lub też zaprzeczyli, azaliż prawdą jest, że za obecną turę za top 400 nagrodą będzie wygląd na kasztelana na 90 dni? Jak wiecie to wspaniała nagroda dla walczących z chanem stąd łaknę tej wiedzy.
    Z podziękowaniami za wasz trud.
    SAM

Witam,

Dziś otrzymałam informację od Jana M, że  Klejnot skrzydła burzy 9 będzie  dopisany jutro do kont graczy , którzy zakwalifikowali się do top 400.
    Dzięki Waszym zgłoszeniom można było zareagować możliwie szybko na brak zapowiedzianych nagród.
    Dziękuję wszystkim za wpisy i przepraszam za  zwłokę.
    Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.

Pozdrawiam
    Czubajka
    pani czunajko ale bylo chyba pisane ze otrzymamy 2 klejnoty ? 
    wiktorio123 @ pl 1
    edytowano 22.08.2017
    wiktorio123 (PL1) powiedział(a):
    pani czunajko ale bylo chyba pisane ze otrzymamy 2 klejnoty ? 

W dniu wczorajszym został  dopisany artefakt na wygląd.
    Jutro zostanie  dopisana  druga tura nagród .

Czubajka
    Post edited by Czubajka on
    To czekamy do jutra  :)
    wiktorio123 @ pl 1
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    a ja się cieszę z wyglądu  dowódcy a jak ktoś nie wie   co z tym można zrobić i jak to wykorzystać to już jego problem  :blush:
    [SIGPIC][/SIGPIC]
Sign In to comment.