Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Puchar narodów - nagrody za top 400

Napisane jest:

400 najlepszych graczy na serwerze otrzyma

Runda

Nagroda

Efekt

Faza grupowa 

Klejnot skrzydła burzy 8

Podnosi limit na skrzydłach o 20%

Klejnot okrzyku bojowego 8

Zwiększa siłę bojową atakujących dziedziniec o 15%

1/8 Finału

Klejnot skrzydła burzy 9

Podnosi limit na skrzydłach o 22% 

Klejnot okrzyku bojowego 9

Zwiększa siłę bojową atakujących dziedziniec o 17% 

A pytanie brzmi, w jaki sposób i kiedy będą dodawane te nagrody - mam bowiem wrażenie, że druga runda się skończyła, a za pierwszą jeszcze tych kamieni nie dostaliśmy - proszę o wyjaśnienie - może ja czegoś nie zrozumiałem, nie doczytałem, nie zauważyłem?

«13

Komentarz

• CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Witaj,

W Ogłoszeniu była informacja odnośnie przyznawania nagród :

"Top 400 Nagrody:

Nagroda za ten etap została wysłana do każdego gracza, który brał w niej udział. Pamiętajcie proszę, że nie ma powiadomienia ani potwierdzenia otrzymania tych nagród.

Pozdrawiam, Jan"

Proszę dokładnie sprawdzić stan swojego magazynu :)

Pozdrawiam
    Czubajka

• edytowano 18.08.2017
    To jeszcze nic, my mamy śmieszne gemy a na UK i DE mają tak napisane: 

Top 400 players of the winning server

Rounds

Rewards

Effect

Group Stage

Gem of the stormed flank level 8

20% unit limit on the flanks

Gem of the battle cry level 8

15% combat strength when attacking enemy courtyards

1/8 Final

Sand of the End of Time

Look item for commander (for 90 days)

1/4 Final

Demon Scepter

Look item for castellan (for 90 days)

1/2 Final

Gem of the battle cry level 11

21% combat strength when attacking enemy courtyards

Final

Decoration: Goddess of Nature

290 PO

znowu nas ****** jak zwykle

EDIT:// Edycja wulgaryzmów które od dawna, uprzedzałem, kończą się banem, Jan
    Post edited by Jan M on
  • Witam, byłem w top 400 i nie dostałem ani tych kamieni i dokladnie obejrzałem magazyn kamienii ani wyglądu do dowódcy  o których mowa na serwerach angielskim i niemieckim
    ChampionWaldema @ pl 1
  • MALACHIT (PL1)MALACHIT (PL1) PL1 Posty: 198
    edytowano 18.08.2017
    Czubajka powiedział(a):
    Witaj,

W Ogłoszeniu była informacja odnośnie przyznawania nagród :

"Top 400 Nagrody:

Nagroda za ten etap została wysłana do każdego gracza, który brał w niej udział. Pamiętajcie proszę, że nie ma powiadomienia ani potwierdzenia otrzymania tych nagród.

Pozdrawiam, Jan"

Proszę dokładnie sprawdzić stan swojego magazynu :)

Pozdrawiam
    Czubajka

sprawdzony magazyn dokladnie i nie ma. W sojuszu 21 osob bylo w 400-setce i nikt nie dostał, wiec prosze o wyjasnienie tego tematu.

1/8 Final

Sand of the End of Time

Look item for commander (for 90 days)"

czyli nasz serwer "dostał" ( bo nic nie dostał) inne nagrody niż UK i DE, bo tam na 90 dni wygląd do dowódcy dostali ( i to jeszcze pomyłkowo, bo mial byc wygląd do kasztelana) a u nas mialy byc jakies klejnoty 9. No cóż ubogi krewny to jest walony w rogi.
    Takie traktowanie serwera PL1 zakrawa na kpinę
     A poza tym myślicie, że jak gracze mają sporo klejnotow to nie zauważą braku jakiś jezeli by byly przyznane?
    W sumie to ta gra jest grą w chowanego. GG chowa a my mamy szukac:)
    Teraz poproszę o komentarz Pani Czubajko

Żadna armia nie przekroczy granic
    które bronione są polską ręką
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Witam,

Przed chwilą rozmawiałem z developerem i zadanie na dziś było dodać nagrody do kont TOP400 graczy na każdym serwerze  więc i na naszym. Jeśli się tak nie stało, mogę przeprosić i obiecać, że w poniedziałek dopilnuje by te osoby co tu zgłaszają brak nagród, je otrzymały. To raz ... a dwa ...

ChampionWaldema (PL1) powiedział(a):
    Witam, byłem w top 400 i nie dostałem ani tych kamieni i dokladnie obejrzałem magazyn kamienii ani wyglądu do dowódcy  o których mowa na serwerach angielskim i niemieckim

Jeśli insertują Cie nagrody z przytaczanych serwerów, zacznij tam grę i żywo dziel się na wspomnianych przez Ciebie forach swoimi spostrzeżeniami jak i tu to robisz.
    Adriano_w1987KC (PL1) powiedział(a):

czyli nasz serwer "dostał" ( bo nic nie dostał) inne nagrody niż UK i DE, bo tam na 90 dni wygląd do dowódcy dostali ( i to jeszcze pomyłkowo
    Teraz poproszę o komentarz Pani Czubajko

Tu to samo. Komentarza nie będzie, jedynie może być z Twojej strony na tych forach które cytujesz i sobie czytasz i tylko czytasz. Błędy na innych serwerach i problemy na innych forach, mnie na pewno a nas w ogóle jako PL1 nie interesują. Mnie interesuje tylko nasza społeczność, nasze problemy i je zgłaszam i walczę o poprawę błędów i dotrzymanie nagród które wymieniałem w Oficjalnych Ogłoszeniach które umieszczam, słowem dbam o nasz serwer i naszą społeczność.

Tym samym, jeśli otrzymam informacje zwrotną o nagrodach dla osób które tej nagrody nie otrzymały, dam w tym temacie odpowiedź.

Jan
  • MALACHIT (PL1)MALACHIT (PL1) PL1 Posty: 198
    "dzieki" za uszczypliwą i lekceważącą odpowiedz Panie Janie M
    Już nie chce tych nagród, może Tobie się bardziej przydadzą,
    Temat kończę i forum będę omijać wielkim lukiem.
    Żegnam 
    A.
    Żadna armia nie przekroczy granic
    które bronione są polską ręką
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    tez nie ma zadnych klejnotow za top 400 w nomadzie .... 
    wiktorio123 @ pl 1
  • esos (PL1)esos (PL1) PL1 Posty: 39
    Witam 
    skoro Pan Panie Janie M napisal ze dopilnuje tego zeby ci ktorzy sie tu wpisywali dostali do poniedzialku klejnoty to ja sie w takim razie postanowilem wpisac bo klejnotow 9-poziomu za topke na nomadach tez nie dostalem zreszta u nas kilka osob tez nie dostalo ;p
    pozdrawiam i licze ze dotrzyma Pan slowa 
  • oczywiście jak duża część grających tak samo klejnotów nie dostałam a w 400 byłam
    madziorek4 @ pl 1
  • Też nie dostałem kamyczków, także z prośbą Jana dopisuje się do tematu
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Ja też nie mam  nagród
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • meter18 (PL1)meter18 (PL1) PL1 Posty: 115
    jak również wszyscy gracze z mojego sojuszu będący w top400 nie dostali nagrody
  • Jakub_S (PL1)Jakub_S (PL1) Posty: 532
    edytowano 21.08.2017
    Kochani,
    Niestety, tak jak zostało to przez Was zauważone, trzy serwery nie otrzymały nagród za TOP 400 z Pucharu Narodów, za co oczywiście w imieniu całego Zespołu, chcielibyśmy Was przeprosić.

Według informacji, jakie otrzymaliśmy NAGRODY te powinny zostać dopisane dziś lub najpóźniej jutro.

Przepraszamy również za zwłokę z informacją zwrotną, która wynika z faktu, iż mamy małą reorganizację w Zespole, w którym Jan od zeszłego tygodnia przejął dodatkowe obowiązki, związane ze sprawami Empire.

Z pozdrowieniami
    Wasz Forumowy Empire Team :)

tak ale dostalismy nadal tylko wyglad do dowodcy a z tego co pisalo powinny byc klejnoty jeszcze...
    wiktorio123 @ pl 1
  • Mario 1972 (PL1)Mario 1972 (PL1) PL1 Posty: 134
    Też nic nie dostałem :(
    marskrzy @ pl 1
    czyli klejnotow nie dostaniemy ?
    wiktorio123 @ pl 1
  • Szymon200112 (PL1)Szymon200112 (PL1) PL1 Posty: 1,439
    edytowano 21.08.2017
    No i jednak dostaliśmy wygląd na 90 dni a nie klejnoty:

to błąd czy tak miało być? Same się napisały klejnoty 9 lvl na dziedziniec i skrzydła akurat na naszym forum?
    Ich nie mam w magazynie nadal. Proponuję zamiast pisać co będzie w nagrodę napisać "nagroda niespodzianka" , bo przynajmniej nie będziemy walczyć o konkretną nagrodę a potem dostawać coś innego. Nie mówię, że klepsydra jest gorsza od tych klejnotów, ale to nie jest w porządku takie zamienianie w trakcie, ba nawet już po wydarzeniu. Teraz za top 400 w obcych zamiast klejnotu 10 lvl na dziedziniec dostaniemy berło dla kasztelana tak? Naprawdę w porę ta informacja...

Może ktoś powiedzieć czy dalsze nagrody będą według tego co pisało na polskim, czy zagranicznych forach?
    No niestety...
    To po co walczymy z nadzieja ze dostaniemy klejnoty ?
    Jak w zamian dostajemy w sumie nic bo ten wyglad jest warty 15 tys zlota i nic wiecej...
    wiktorio123 @ pl 1
  • wiktorio123 (PL1) powiedział(a):
    To po co walczymy z nadzieja ze dostaniemy klejnoty ?
    Jak w zamian dostajemy w sumie nic bo ten wyglad jest warty 15 tys zlota i nic wiecej...
    Jak wart dla Ciebie 15k złota, to możesz wyrzucić/sprzedać. Dla innych może być wart "miejsca na klejnot" na 90 dni :)
    powiedz mi jedno co to daje i jakie sa tego korzysci ? co ze wojsko ladniej wyglada ... zadnego bonusu w tym nie ma 

a z tego co bylo pisane klejnoty mialy byc 
    wiktorio123 @ pl 1
Sign In to comment.