Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Wyłączenie serwera 20-07

cytuję:

Dziś z ważnych powodów technicznych (miedzy innymi nastąpi aktualizacja bazy danych), nastąpi wyłączenie wszystkich serwerów gry, miedzy godzinami 14 a 15-sta. Przestój może trwać nawet 90 minut !!

Pozdrawiam, Jan

a informacja podana 20-07 o godzinie 13:55............ super, ręce same składają się do oklasków..... szkoda że informacja nie pojawiła się 21-07.... ręce opadają, obolałe od tych oklasków.

Pozdrawiam i oby tak dalej, może mapa będzie coraz bardziej pusta....

Komentarz

• Czy jak będzie ta konserwacja ( która teraz trwa ) to czy będzie mijał mi booster pkt. sezonowych ??

• dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 114
    Muszą dołożyć papu, aby wojo nie zwiało
    dymitr38 @ pl 1
  • JanMar (PL1)JanMar (PL1) PL1 Posty: 17
    Może szanowny pan JanM raczy zauważyć że podanie informacji 5 minut przed wyłączeniem to lekkie przegięcie

Zakładam że otrzymam zwrot promocji którą zdążyłem kupić i właśnie tracę jej czas.

Nie mam w zwyczaju sprawdzać forum przed każdym zakupem promocji.
  • Bim (PL1)Bim (PL1) PL1 Posty: 188
    Już jest coraz bardziej pusta. Coraz więcej jest na mapie postów żarciowych niczyich i to nie na obrzeżach mapy ale w centralnych rejonach.
    Tylko słabi gracze stosują dopalacze! :D
  • niccram (PL1)niccram (PL1) PL1 Posty: 61
    edytowano 20.07.2017
    JanMar (PL1) powiedział(a):
    Może szanowny pan JanM raczy zauważyć że podanie informacji 5 minut przed wyłączeniem to lekkie przegięcie

Zakładam że otrzymam zwrot promocji którą zdążyłem kupić i właśnie tracę jej czas.

Nie mam w zwyczaju sprawdzać forum przed każdym zakupem promocji.
    nie Ty jeden.... informacja od zawsze kulała.... jakby nie można było wysłać informacji masowej do graczy z odpowiednim wyprzedzem aby każdy miał czas się przygotować (odpalone święta, promocyjne boostery itp. itd...), ankiety, oferty specjalne a i owszem są rozsyłane a informacje ważne jak wyłączenia są anonsowane na 5 minut przed.... brawo brawo i jeszcze raz brawo

Już gra chodzi
    dymitr38 @ pl 1
  • JanMar (PL1)JanMar (PL1) PL1 Posty: 17
    Witam

Czy mógłbym prosić o wskazanie miejsca gdzie znajdę regulamin gry w polskiej wersji językowej.

A jeszcze dokładniej jego zapisy o zasadach konserwacji.

Pozdrawiam
  • niccram (PL1)niccram (PL1) PL1 Posty: 61
    dymitr38 (PL1) powiedział(a):
    Już gra chodzi

nie zmienia to faktu co do zasady informowania i co za ty idzie wzajemnego szacunku.....

Zgadzam się z Tobą takie informacje powinny być podawane dużo wcześniej, ja również nie śledzę forum na bieżącą. Wtedy człowiek by się przygotował, a tak psin co.
    dymitr38 @ pl 1
  • no i booster w takim razie poszedł w cho*ere 

• Vodka69 (PL1)Vodka69 (PL1) PL1 Posty: 34
    Niciak (PL1) powiedział(a):
    no i booster w takim razie poszedł w cho*ere 

no mój też właśnie, za godzinkę się kończy, uroczo
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 20.07.2017
    Witam krzykaczy :)

Jak śledzicie tak pilnie inne fora językowe, na pewno zauważyliście, ze wszyscy podaliśmy informacje równo :) Dlaczego teraz nie mia skowytu zachwytu, ze tam jest a u nas nie ma ? Z zasady zawsze mnie cieszą i motywują te Wasze uwagi personalne do mnie i na forum i na PW :) Tylko podziękować :)

Zamykam temat, Jan
    Post edited by Jan M on
Ta dyskusja została zamknięta.