Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: Mechanika nowych wydarzeń, zasoby Królestwa i wiele więcej ... 05.07.2017 - DYSKUSJA

11416»

Komentarz

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    eglo (PL1) powiedział(a):
    ci starzy gracze co skorzystali z wszystkiego i sie juz rozbudowali do max to sie śmieją z wszystkiego a najgorzej to są poszkodowani nowi gracze i ci w średnim stadium rozbudowy
    TA GRA NIE JEST DARMOWA
    Chyba  to nie tak jest jak przedstawiasz ,,, :):)

Od samego poczatku budynk lub dodatki  kupowane do zamku za  rubiny  nigdy nie byly tanie i  kilkalat temu wydawaly sie moze nawet bardziej kosztowne i nie wszyscy je posiadali .

Obecnie standrdem sa  na zamkach np ;)
    piekarnia
    stajnia
    wieza bserwacyjna
    iinne na max poziomach

,,jedyne co sie zmienilo chyba to np --
     wieza obserwacyjna w obecnej postaci skladala  sie z 2 czesci  a  nie  10-ciu  i jak pamietam

to czesc 2 ga co aje max   to bylk koszt chyba ok 12,500  rubinow  a teraz m 10 czesci i kazda ma swoja cene

ale wydaj mi sie ze po rozobnieniu takich budynkow ich cena wzrosla ale dostepnosc jest wieksza .....

Takze ci starsi gracze nic za darmo nie mieli tez musieli placi aby miec podstawoew bydynki na zamkach :)

A gra  dawno darmowa nie jest za darmo  mozna zamek sobie powoli budowac i patrze jak z widowni  jak inni graja :))
    Kazda gra  przegladarkowa nie  jest darmowa , aby istniala sa niezbedne  fundusze potrzebne aby oplacic serwer , prcownikow  co calsc trzymaja i rozwijaja  aby gracz ie nie nudzil i nie bylo awarii:))

no ale to wiadome sprawy ,

jedyne co to zamiast promocji p zabawek  o 30% , 50% , 70%  to jesli by ceny spadly do 70%  to z ego co zam graczy  wiekszosc by zamiast klepac drewniane zabaki kupowala zbroja tylko wieksze ilosci

nikomu by sie nie chialo klepac drewnianych a na ilosc  GGS by wiecej zarobil nie bylo by jakis dziwnych

czasem kombinacji ,  a zabawki 1 ewent i niema , np 50k tarcz drewnianych na jakims ewencie idzie szybko 

te same zbroja  w takiej samej ilosci  tez by zeszly sybko  no moze by cos zostalo na poczatek innego eventu  :)

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • esos (PL1)esos (PL1) PL1 Posty: 39
    Kasiek0402 (PL1) powiedział(a):
    hej, pytanie mam odnosnie zadania nr 9 o grabienie lupów ...
    mi dodaje wszystko poza monetami, natomiast u innych graczy kasa jest również doliczana do łupów
    wiec co tak naprawde powinno sie wliczac ?

hej Katarina u mnie tez nie doliczalo monet i wydaje mi sie ze chyba raczej nikomu nie powinno doliczac,  moze ktos sprawdzal na rankingach tygodniowych bo tam monety dodaje a do zadania dla Krolowej Kosci Sloniowej moim zdaniem dodaje wszystko poza monetami - takie przynajmniej jest moje zdanie ;p
  • Trans3 (PL1)Trans3 (PL1) PL1 Posty: 135
    edytowano 23.09.2017
    :P 
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    wie ktoś czy to 10 zadań z obcych to trzeba zrobić w tym ewencie?
    marello @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    marello (PL1) powiedział(a):
    wie ktoś czy to 10 zadań z obcych to trzeba zrobić w tym ewencie?
    Nie , nie trzeba, można sobie to rozłożyć na kilka edycji.

Jan
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 26.09.2017
    eglo (PL1) powiedział(a):
    ci starzy gracze co skorzystali z wszystkiego i sie juz rozbudowali do max to sie śmieją z wszystkiego a najgorzej to są poszkodowani nowi gracze i ci w średnim stadium rozbudowy
    TA GRA NIE JEST DARMOWA
    ta gra nigdy nie była darmowa. 
    Każdy kiedyś był nowym graczem i każdy musiał sam dochodzić do wszystkiego. Gram przeszło 6lat i dalej nie mam wielu przydatnych rubinowych budynków. Dla tego nie rozumiem dlaczego, ktoś kto zaczyna grę chciał by od razu mieć wszystko. 
    Faktycznie większość budynków podrożało odkąd zacząłem grę. Ale są też rzeczy, które potaniały. Dzisiaj pola werbunku dostaje się za poziom Vip. Kiedyś trzeba było je wykupować co tydzień. Podobnie z polami budowy, które dzisiaj odblokowuje żuraw. Większość rubinowego sprzętu do ataku dostaje się w ewentach, kiedyś takiej możliwości nie było. 
    Mało tego w czasach, gdy empire było jeszcze grą wojenną to wojny absorbowały olbrzymie ilości rubinów. Dzisiaj ak ma opis sojusz ewentowy, sojusz nie walczący lub inny eden i nie walczy. Kiedyś takiej ak nikt by nie przyjął. 

Post edited by marello (PL1) on
    marello @ pl 1
  • Temat: 10min - 5min = 4min, czyli geniusze liczenia ( z życia wzięte ) :P

Pisaliście że po skonsultowaniu się ze społeczeństwem (czyli sobą) zmniejszyliście darmowy czas podczas budowy z 10 minut o 5 minut mniej, 10-5=4 (chyba - Vat p), cofnijcie się do podstawówki dobrze wam radzę (Nauczycie się liczyć a przy okazji rodzice będą z was dumni jeśli się czegoś nauczycie D).
    Pozdrawiam całą społeczność Empire (Mowa o społeczności a nie administracji co niby są społecznością).B) BBB
    A tak po za tym nie wystarczyłby sam dział Krytyka a nie Sugestie, pochwały (w waszym przypadku na pewno odpada)& krytyka jeśli to wy czyli admini jesteście społecznością goodempire :P
  • Adaam (PL1)Adaam (PL1) PL1 Posty: 40
    a gdzie obóz Chana ????
    ziutek1234 @ pl 1
  • Adaam (PL1)Adaam (PL1) PL1 Posty: 40
    sorki, znalazłem ....
    ziutek1234 @ pl 1
  • ziutek1234 (PL1) powiedział(a):
    a gdzie obóz Chana ????
    Witam

Jeśli sprawia Ci przyjemność tworzenia postów tej samej treści w różnych wątkach, uznaję to za spam, jednocześnie przydzielając Tobie punkty karne.

Pozdrawiam
    Jakub
  • witam.
    moja propozycja na temat jednej moze i waznej zmiany ,chodzi o atakowanie graczy z wysokimi level przez konta slupy z levlami nie lagendarnymi.Konta slupy levl nie legendarny zabieraja honor itp.Propozycja jest taka a zeby niski levl ponosil takie same straty jak legendarny czyli mozna go ostro spalic,zniszczyc budynki .A najlepiej niski level dostaje 0 honoru i mozna go zniszczyc i spalic tak samo jak 800 legendarny.I to zakonczy odbieranie honoru ze slupow.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
Sign In to comment.