Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Dyskusja na temat - Aktualizacja: zbliża się lato i wojna!

146»

Komentarz

• Mam pytania. Czy zapowiadane zmiany w kamieniach zostały juz wprowadzone? Czy będą jeszcze jakieś zmiany w najbliższym czasie?
    yoobbb @ pl 1
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    czyli nas delikatnie mówiąc wyrombali w nagrodach w  PL .
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    piekło666 (PL1) powiedział(a):
    Wklejanie fragmentów wypowiedzi z innych for Empire, nie jest zgodne z zasadami forum. To najczystsza forma wprowadzania graczy w błąd. Dziesiątki razy pisałem, ze to co najczęściej dotyczy naszej społeczności, nie zawsze dotyczy innych serwerów. Nagrody które otrzymał nasz serwer, są tożsame z innymi i były według mojej wiedzy, co było opisane na innych forach również, podarowane graczom błędnie, a raczej lepiej by powiedzieć ... podmienione z innej puli nagród, które miały być przyznane później.
    Tym samym, osoby które będą wklejać niesprawdzone informacje jak i korespondencje z Działem Wsparcia, PW z inna osoba, muszą się liczyć z trwałą blokadą.

Jan
  • Jan M powiedział(a):
    piekło666 (PL1) powiedział(a):
    Wklejanie fragmentów wypowiedzi z innych for Empire, nie jest zgodne z zasadami forum. To najczystsza forma wprowadzania graczy w błąd. Dziesiątki razy pisałem, ze to co najczęściej dotyczy naszej społeczności, nie zawsze dotyczy innych serwerów. Nagrody które otrzymał nasz serwer, są tożsame z innymi i były według mojej wiedzy, co było opisane na innych forach również, podarowane graczom błędnie, a raczej lepiej by powiedzieć ... podmienione z innej puli nagród, które miały być przyznane później.
    Tym samym, osoby które będą wklejać niesprawdzone informacje jak i korespondencje z Działem Wsparcia, PW z inna osoba, muszą się liczyć z trwałą blokadą.

Jan
    "co było opisane na innych forach również"
     Zdanie te wskazuje, że na innych forach, tak samo jak na naszym takowa informacja była, co wg mojej obserwacji nie jest prawdą, gdyż nikt z nieistniejącej na tym forum funkcji CM, ani też BM o takowym błędnym przyznaniu nie poinformował. Jeśli tak było poproszę o odpowiedni link.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    gdyż nikt z nieistniejącej na tym forum funkcji CM, ani też BM o takowym
    .... reszty mało zrozumiałego tekstu nie cytuje, ale skoro nie ma tu BM, nie ma odpowiedzi dla Ciebie,

Jan
  • Jan M powiedział(a):
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    gdyż nikt z nieistniejącej na tym forum funkcji CM, ani też BM o takowym
    .... reszty mało zrozumiałego tekstu nie cytuje, ale skoro nie ma tu BM, nie ma odpowiedzi dla Ciebie,

Jan
    Mało zrozumiały, albo nieumiejętnie czytany.

A tu jest napisane, że nikt z BM nie poinformował o błędnej nagrodzie, a nie, że BM nie istnieje, więc następnym razem radziłbym przeczytać dwa razy, niż pisać bez zastanowienia.
  • a ja mam inne pytanie, bo nie wiem czy ta sprawa była już gdzieś omawiana czy nie, pytanie dotyczy dekoracji za nagrodę za top 250. dlaczego ma tylko 400pkt mocy? z wiosennego czy zimowego było po 500:(
    grafi @ pl 1
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    bo to jest Polska  jak ze skrzynkami srebrna nagroda u Niemca maja 10  razy tyle niz u nas  polski server pewnie gorszy sort
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Mógłby ktoś pokazać na forum (najlepiej screena) Co można kupić za żetony uczniowskie?

• jan moderator, a moze tylko modek, miałes zaczać ewent stolice, juz kiedy pisałem, o tym, a tu dalej nic, stary jak nie mozesz, to napisz ze nie mozesz, a nie sciemniaj, uruchom to w koncu, bo ci e spale, pozdro barbarossa

• ALANEQQ (PL1)ALANEQQ (PL1) PL1 Posty: 39
    BARBAROSSA72 (PL1) powiedział(a):
    jan moderator, a moze tylko modek, miałes zaczać ewent stolice, juz kiedy pisałem, o tym, a tu dalej nic, stary jak nie mozesz, to napisz ze nie mozesz, a nie sciemniaj, uruchom to w koncu, bo ci e spale, pozdro barbarossa

a wezcie wy sie odwalcie od tych naszych Moderatorów..... wszystko planuje deweloper, nie support, support jak nazwa mowi jest tylko od pomagania....
    .
Sign In to comment.