Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Dyskusja na temat - Aktualizacja: zbliża się lato i wojna!

146

Komentarz

• spokooko (PL1) powiedział(a):
    Pytanie do twórców gry-aktualek-licze że moderatorzy sie spiszą.
    Dlaczego za żetony uczniowskie u ucznia kowalskiego nie można kupić kompletu skarby sawanny?
    Czyżby to przejaw rasizmu-i czarnoskóra łowczyni z sawanny jest "be" ?
    A może zgodnie GGS też nie wpuszcza uchodźców ? cóż za zgodność z Polskim rządem?
    Polski serwer to macie co chcecie, czy tak?
    A może to zwyczajna złośliwość , że nie ma tam najbardziej przydatnego dowódcy z wszystkich tych festiwalowych śmieci ?
    U kowalskiego mozna kupic tylko wyposazenie z miesiecznych eventow jak widac. 
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) PL1 Posty: 103
    Żeby zdobyć komplet Kali, trzeba było latać przez ładnych kilka dni a niektórzy miesiąc i trzeba się było wykazać w różnych wydarzeniach, więc chyba sprawiedliwym jest, ze nie można sobie tego całego kompletu kupić po jednej edycji samurajów. No i kowalski służy uzupełnieniu braków. Chcesz kupić wszystko? no to bujaj się przez dwa miesiące.
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • lolo657 (PL1) powiedział(a):
    Żeby zdobyć komplet Kali, trzeba było latać przez ładnych kilka dni a niektórzy miesiąc i trzeba się było wykazać w różnych wydarzeniach, więc chyba sprawiedliwym jest, ze nie można sobie tego całego kompletu kupić po jednej edycji samurajów. No i kowalski służy uzupełnieniu braków. Chcesz kupić wszystko? no to bujaj się przez dwa miesiące.
    świeta racja
    wogóle ta sprzedaż to kpina z graczy którzy poświęcili wiele czasu na zdobycie tych ubranek i kamyczkow.
    Teraz jest promka dla leniuszków - w ramach wyrównywania szans-
     >:)
    :p
    ,,l,
  • Jan M powiedział(a):
    player227095239 (PL1) powiedział(a):
     Bo te setowe to akurat mnie tyle obchodzą co zeszłoroczny śnieg, chodzi mi o zwykłe klejnoty i chcę jasną i wyczerpującą odpowiedź, będzie można je wyciągnąć z ubranek za darmo?
    ...skoro obchodzi Cie moja praca tyle co zeszłoroczny śnieg, będziesz musiał poczekać do aktualizacji, na wyczerpującą odpowiedź ...
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):

Klejnoty, bez względu na to czy są setowe czy nie można za darmo wyciągnąć. Tak jest na testowym.
    A Ciebie proszę byś nie siał dezinformacji bo zablokuje Twój profil. Ten dział w ogłoszeniu jest bardzo jasny i zrozumiały.

Jan
    Po pierwsze nie sieję dezinformacji, tylko informuję o tym, jak wygląda to na serwerze testowym.

Po drugie, po przeprowadzonej aktualizacji mogę stwierdzić, że miałem rację, gdyż klejnoty, tak setowe jak i zwykłe można wyjąć za darmo z elementu.

• Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    Jan M powiedział(a):
    player227095239 (PL1) powiedział(a):
     Bo te setowe to akurat mnie tyle obchodzą co zeszłoroczny śnieg, chodzi mi o zwykłe klejnoty i chcę jasną i wyczerpującą odpowiedź, będzie można je wyciągnąć z ubranek za darmo?
    ...skoro obchodzi Cie moja praca tyle co zeszłoroczny śnieg, będziesz musiał poczekać do aktualizacji, na wyczerpującą odpowiedź ...
    Piotrek935 (PL1) powiedział(a):

Klejnoty, bez względu na to czy są setowe czy nie można za darmo wyciągnąć. Tak jest na testowym.
    A Ciebie proszę byś nie siał dezinformacji bo zablokuje Twój profil. Ten dział w ogłoszeniu jest bardzo jasny i zrozumiały.

Jan
    Po pierwsze nie sieję dezinformacji, tylko informuję o tym, jak wygląda to na serwerze testowym.

Po drugie, po przeprowadzonej aktualizacji mogę stwierdzić, że miałem rację, gdyż klejnoty, tak setowe jak i zwykłe można wyjąć za darmo z elementu.

a ja tu nie rozumiem co jest nie tak po to jest testowy by sprawdzać na nim aktualki skoro zwykłe można wyciągac za free to setowe tak samo czy odwrotnie skoro tak jest na testowym to bez jakiejkolwiek informacji jest to możliwe bo bylo przedtem testowane
  • grzesss (PL1)grzesss (PL1) PL1 Posty: 26
    Mam jedno pytanie. Cytuję "W przyszłości będzie wprowadzona możliwość promowania przez graczy na wyższych poziomach, graczy z niższymi poziomami". O co chodzi?
    grzesss @ pl 1
  • tak jak na youtube hehe , może chodzi o ... nawet nic mi na mysl nie przychodzi gdzie to znalazłeś
  • musze przyznac chociaz ostatnio tylko ktytykowalem ze widze pozytywne zmiany nowej aktualizacji jestem pod wrazeniem .Brawo Ja, brawo GGS.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    bardzo dawno temu pisałem o jakiejś formie igrzysk w których można byłoby w jakiś sposób uzyskać brakujące do starszych kompletów części zbroi - uczniem kowalskim mnie zatem uszczęśliwiliście - ponieważ skompletowałem sobie dziedzictwo kultu kozy (mee). Co do Kali mam mieszane uczucia - zdobyłem tylko 2 kompletne - ale rzeczywiście musiałem sporo naginać. No ale niech tam. Natomiast! 
    Uważam, że skompletowanie na beri setów poprzez umieszczenie Bohatera dla tylko top1 daje możliwość zdobycia kompletu może dla 30 może dla 50 graczy na serwerze. Mnie brakuje już do obu setów tylko bohaterów i myślę, że takich jak ja jest tu pewnie z 200-300 graczy. Miło byłoby zatem gdyby  - jeśli nie chcecie dać za top1 na beri jakiejś wyrąbanej w kosmos dekoracji a bohatera dać za top 100 - miło byłoby gdyby u ucznia kowalskiego się ci dwaj bohaterowie - zresztą podobnie jak sterling pojawili. PRZECIEŻ TE SETY NIE SĄ NIE WIADOMO JAKIE MOCE - a komplet lepiej wygląda jak nie komplet:)
    Jeśli chodzi o łowczynię z sawanny - byłbym na nie - skompletowanie 5 takich zajęło w pip czasu i wymagało full woja i zabawek - tu byłoby za łatwo.
    No ale to tylko moje zdanie.
    Czerwone flagi za kasę u zbrojmistrza nie byłyby przecież niczym innym jak tamże tarany czy osłony za kasę - jestem jak najbardziej za.

• lowczynie z sawanny bracie tez mam 5 sztuk bardzo dobry dowodca.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    w sumie dosyć udana aktualizacja. Znacząco wpłynie na poprawę jakości gry. Chociaż można by zwiększyć ilość artefaktów w ofercie ucznia kowalskiego. Fajnie by było, gdyby znalazły się tam artefakty, jak do tej pory, dostępne tylko za rubiny. Niech będą strasznie drogie, ale dostępne bez rubinów. A i magazyn wyposażenia pasowało by powiększyć.
    Cieszy również fakt, że ostatnia aktualizacja odbyła się bez bugów i trwała naprawdę krótko. Mam nadzieję, że będzie to standardem. 
    ps. od pewnego czasu podczas uruchamiania się promocji gra mocno spowalnia. Czy dało by się coś z tym zrobić?
    marello @ pl 1
  • Do

spokooko

Pomogłem śląc tony narzędzi i surki ale nie w tym rzecz.

Nie wiem na jakiej zasadzie wysnuwasz wnioski. Teraz łatwo ustawić  produkcje narzędzi raz dziennie na konto wystarczy wejść i doklikać.
    Jestem teraz przeciwny wysyłaniu narzędzi wewnątrz soja bo to znowu zrodzi patologię jak pisałem - wstawi się słupa do soja, ogołoci z narzędzi i da spowrotem do słupowni- to przejaw kolejnego nadużycia więc czytaj dokładnie i ze zrozumieniem wysnuwając właściwe wnioski.

Sławek88 @ pl 1
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    Witam

Kolejne zmiany przynoszą nam nowe wyzwania i sporo wątpliwości.

Już teraz sporo graczy zastanawia się nad sensem dalszego kupowania premii dla eventu samuraje i nomadzi. Dlaczego? 
    Odpowiedź jest prosta - ceny zabawek drewnianych jakie można kupić u Zbrojmistrza są zbyt wysokie. 
    Przy zużyciu ok 100 szt osłon na atak na same osłony wydam 81 tys złota, a gdzie koszt pozostałych zabawek, werbunku/ leczenia wojska i koszt wysłania ataku.. 
    Część zabawek można naklepać, ale jeśli kupuje premię, to nie w celu wysłania kilku ataków, tylko wydania pełnego magazynu minutek. 

Wiadomo mam alternatywę lać npc na rubinowych zabawkach, ale ilu z nas to robi? 

Najbardziej prostym i efektywnym rozwiązaniem jest zmian cen u zbrojmistrza. 

Proszę mi tylko nie odpisywać o niesprawiedliwości.. w wypadku jeśli ktoś ma mało złota. Czy ja komuś bronie lać barony? 

grik1 @ pl 1
  • Bim (PL1)Bim (PL1) PL1 Posty: 188
    (...)Czekają nas nowe narzędzia, liczenie punktów(...)
    Mnie interesuje to nowe liczenie punktów. Jakich punktów? Tych w długim evencie? No i na czym ma polegać ta zmiana?
    Tylko słabi gracze stosują dopalacze! :D
  • grik1 (PL1) powiedział(a):
    Witam

Kolejne zmiany przynoszą nam nowe wyzwania i sporo wątpliwości.

Już teraz sporo graczy zastanawia się nad sensem dalszego kupowania premii dla eventu samuraje i nomadzi. Dlaczego? 
    Odpowiedź jest prosta - ceny zabawek drewnianych jakie można kupić u Zbrojmistrza są zbyt wysokie. 
    Przy zużyciu ok 100 szt osłon na atak na same osłony wydam 81 tys złota, a gdzie koszt pozostałych zabawek, werbunku/ leczenia wojska i koszt wysłania ataku.. 
    Część zabawek można naklepać, ale jeśli kupuje premię, to nie w celu wysłania kilku ataków, tylko wydania pełnego magazynu minutek. 

Wiadomo mam alternatywę lać npc na rubinowych zabawkach, ale ilu z nas to robi? 

Najbardziej prostym i efektywnym rozwiązaniem jest zmian cen u zbrojmistrza. 

Proszę mi tylko nie odpisywać o niesprawiedliwości.. w wypadku jeśli ktoś ma mało złota. Czy ja komuś bronie lać barony? 

Bez przesady, teraz o narzędzia można wyprodukować, sam mam jakieś 60k zapasu osłon, choć te 15k minimum zawsze robię.
  • Co do tego liczenia pkt od nowa - pewnie boostery dadza i nagrody za inna ich ilośc . Ale to juz jutro sie przekonamy.

Sławek88 @ pl 1
  • Bim (PL1)Bim (PL1) PL1 Posty: 188
    Mi się wydaje ze to bedzie polegalo na tym ze przykladowo w evencie nomadow dotychczas bylo 2 punkty za zdobycie 75 tabliczek w ataku, moga to zmienic np na 2 pkt za 80 tabliczek.Ale to tylko moje przemyslenia.
    Przekonamy sie jutro ale tylko o zmianach zwiazanych z obcymi i krukami

Tylko słabi gracze stosują dopalacze! :D
  • sarrah (PL1)sarrah (PL1) Posty: 225
    edytowano 31.05.2017
    spokooko (PL1) powiedział(a):
    kapitansparrow (PL1) powiedział(a):
    eglo (PL1) powiedział(a):
    Nowy sposób zarządzania narzędziami:
    • Gdy wróg zabierze Ci posterunek, wioskę, monument bądź laboratorium narzędzia które były na danym obiekcie nie zostaną utracone. Wrócą do głównego zamku danego Królestwa w którym toczyła się bitwa.
    czyli co? nieprzesle juz zabawki? i nic nie kupi od innego gracza?

eglo jak nie prześlesz zabawki ? a skąd masz ją przesłać ? znaczy masz kilka kont ? to nielegalne przecież . nie kupisz zabawek od innych? z tego co mi wiadomo jakikolwiek odsprzedaż kont zabawek itd.,  jest niezgodne z regulaminem gry
    Podobno to gra strategiczna i została zubożona pod względem strategicznym , społecznościowym w imie ratowania narzedzi nieudzaczników, którzy pozostawiali narzedzia na monumentach z jednym ofowym wojakiem.
    zlikwidujmy wózki z surką i chlebem krążące miedzy graczami - bo pewnikiem mutiki tez je wysyłają , zlikwidujmy tez wysyłania wsparcia podczas ataku - skończy sie wkładanie słupówz defem do sojuszy podczas wojny- a ze przy okazji rozwalimy te gre do reszty - no to co- PO NAS CHOĆBY POTOP.

Jak to skąd masz przesłać narzędzia- gramy w sojuszach - to juz teraz gacz - graczowi nic nie bedzie mógł w tym temacie pomóc - na nic zgranie w sojuszu - same ZOSIE - samosie teraz będą. Ja tobie flagi - bo chcesz wygrac obcych a ty mi kuferki bo ja chce wygrac nomadów - czy to jest złe ?- nielegalne?
    Ta aktualizacja ogranicza w pewnym stopniu wspólne działania sojuszu.
    Dam przykład z życia - z walki o top 1 -sojuszowe TOP1 w krukach lub obcych
    W kazdym dobrym soju większość graczy jest dobrze zaopatrzona w narzedzia, ale w tych eventach szczególna role mają flagi .
    i zdarzało sie tak ze ten co miał flagi nie miał szcześcia do tzw. "grubasów" inny gracz potrafił mieć wyjątkowe szczescie do obcych z duża ilością woja - do tego stopnia że juz brakowało mu lepszych flag - np końskich ogonów. Aby to szczęście do grubasków sie nie marnowało dobrze zorganizowane sojusze tworzyły na labo czy monumencie magazyn - zaps takich dobrych flag i taki gracz który pod koniec eventu trafił na mocnego obcego a nie miał flag mógł sie zasilić flagami z tego sojuszowego magazynu i zdobyc gubą sumke chwały, co przy walce o TOP1  nie było bez znaczenia zwłaszcza przy zaciętej walce w końcowych godzinach eventu.
    TERAZ - juz po ptokach -
    Nie uważam , że to dobry pomysł-
    A narzedzi na wioskach, monumentach labolatoriach, postach trzeba pilnować - obstawiać defem.

Następną aktualke prosze zrobić ratującą wojsko atakujące - bo szkoda tego bezbronnego woja wyrzniętego w nocy po zdradzieckim ataku - poprostu kpina a nie aktualka-
    ratujmy za graczy narzędzia
    ratujmy za graczy wojsko ofensywne
    - co jeszcze chcielibyście uratować?
    Szkoda tylko, że o ratowaniu tej gry nikt nie myśli , a każda nowa aktualka to poprostu kolejna bzdura dokładająca kolejne błędy i zacinająca tę gre coraz bardziej.
    alez ratuja wedlug mnie...do tego czasu gracze mieli wszelkie priorytety.... 

gracze mogli miec kilkadziesiat multikow z ktorych zbierali zabawki i sprzedawali potem,przesylali je labami,monu czy tez wioskami az po posterunki
    teraz kazdy co sobie zrobi i kupi bedzie miał
    i to jak dla mnie jest uczciwe:)
    w koncu znikna z allegro wioski,konta,narzedzia;)

przeciez to gra wojenna nie dochodowa)

sarrah @ pl 1
  • Marian.andryszc (PL1) powiedział(a):
    Rzeczywiście temat przesyłania narzędzi (myślę o flagach) w obrębie sojuszu jest bardzo istotny...
    przecież to jest gra zespołowa... gra się dla podnoszenia poziomu soja, nie tylko samego gracza
    myślę, że pomysł okienka na narzędzia w przesyłanym wózku to wcale nie jest głupi pomysł
    i powinien być wzięty pod rozwagę w grze...

ponadto chyba w związku z brakiem możliwości atakowania smoków czy wież barbarzyńskich na piaskach
    należy się domyślać, że jest to celowa zagrywka ze strony gge dla zmniejszenia możliwości zdobywania rubinów... czy myślicie, że w ten sposób zmusicie graczy do ich kupowania w sklepie...?
    powinniście już zauważyć, że od dawna coraz więcej na mapie jest wolnych miejsc po zamkach, które zakończyły już grę, a jeśli tak nadal będziecie ograniczać te i inne możliwości  graczy, to tych wolnych miejsc będzie przybywać i nie będzie chętnych do ich zajmowania...

z całym szacunkiem pozdrawiam podcinających gałąź, na której sami siedzicie i czerpiecie z niej korzyści

są tzw podarunki,ktorymi gracze moga podarowac innemu graczowi a te wszystkie ,,narzedzia w obrebie sojuszu,,to raczej chyba nielegalne byly)
    sarrah @ pl 1
  • spokooko (PL1) powiedział(a):
    lolo657 (PL1) powiedział(a):
    świeta racja
    wogóle ta sprzedaż to kpina z graczy którzy poświęcili wiele czasu na zdobycie tych ubranek i kamyczkow.
    Teraz jest promka dla leniuszków - w ramach wyrównywania szans-
     >:)
    :p
    ,,l,
    oczko,nie grasz w te gre miesiac...wiec o co chodzi?)
    ja nie gram bo nie chce mi sie woja klikac paluchem a Ty?
    sarrah @ pl 1
Sign In to comment.