Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Dyskusja na temat - Aktualizacja: zbliża się lato i wojna!

«136

Komentarz

• kwasu (PL1)kwasu (PL1) PL1 Posty: 74
    Cześć.

Mam pytanie odnośnie punktu z klejnotami, mam rozumieć, że klejnoty 11 poziomu zostaną na kontach i ich % siła nie zostanie zmniejszona?
    kwasu @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    kwasu (PL1) powiedział(a):
    Cześć.

Mam pytanie odnośnie punktu z klejnotami, mam rozumieć, że klejnoty 11 poziomu zostaną na kontach i ich % siła nie zostanie zmniejszona?
    Nie, niektóre wręcz przeciwnie, siła będzie zwiększona, poprawki naniosę w ciągu dnia, bo ilość informacji jaką otrzymuje .... no muszę to pookładać na tyle by dawać Wam sensowne a przede wszystkim, sprawdzone odpowiedzi :)

Jan
  • kwasu (PL1)kwasu (PL1) PL1 Posty: 74
    Jan M powiedział(a):
    Cześć.

Nie, niektóre wręcz przeciwnie, siła będzie zwiększona, poprawki naniosę w ciągu dnia, bo ilość informacji jaką otrzymuje .... no muszę to pookładać na tyle by dawać Wam sensowne a przede wszystkim, sprawdzone odpowiedzi :)

Jan
    Przykładowo, posiadam klejnot 21% do dziedzińca patrząc na przedostatni punkt "Klejnotów" jest napisane o rekompensacie dla graczy, którzy je zakupili oraz, że te klejnoty zostaną na kontach, czyli ten klejnot stanie się "unikatem" (21% do dziedzińca) bo nie będzie możliwy już do zdobycia w żaden inny sposób w grze jak dotychczas? Bo mam rozumieć, że zostanie on zastąpiony innym odpowiednikiem o mniejszej sile?
    kwasu @ pl 1
  • a ja mam pytanie co do tej dekorki z bitwy narodów - 200pp? toć nawet ludzie nie bedą o to walczyc bo sa o wiele lepsze dekorki i łatwiejsze do zdobycia w samuraju i nomadzie :P przemyślałbym to
  • Nowy sposób zarządzania narzędziami:
    • Gdy wróg zabierze Ci posterunek, wioskę, monument bądź laboratorium narzędzia które były na danym obiekcie nie zostaną utracone. Wrócą do głównego zamku danego Królestwa w którym toczyła się bitwa.
    czyli co? nieprzesle juz zabawki? i nic nie kupi od innego gracza?
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    Witam,czy jest możliwe dodanie do inw samurai możliwości kupna końskich ogonów? 
    zizu3 @ pl 1
  • Janie, a jak mi spada 20% pkt rycerskości dziennie, to ile teraz będzie spadać?
  • kapitansparrow (PL1) powiedział(a):
    eglo (PL1) powiedział(a):
    Nowy sposób zarządzania narzędziami:
    • Gdy wróg zabierze Ci posterunek, wioskę, monument bądź laboratorium narzędzia które były na danym obiekcie nie zostaną utracone. Wrócą do głównego zamku danego Królestwa w którym toczyła się bitwa.

eglo jak nie prześlesz zabawki ? a skąd masz ją przesłać ? znaczy masz kilka kont ? to nielegalne przecież . nie kupisz zabawek od innych? z tego co mi wiadomo jakikolwiek odsprzedaż kont zabawek itd.,  jest niezgodne z regulaminem gry
    jakie kilka kont? oco ci chodzi?
    bo mi chodziło ze od kolegi z sojuszu co che np, pomoc w grze
  • Witam akurat z pkt rycerskosci jest fajnie wytlumaczone to teraz zrob tak samo tabelke z kamykami wszystkimi i wniej umiesc informacje ktore ktore kamyki straca i ile i ktore zyskaja i ile mocy.
  • meter18 (PL1)meter18 (PL1) PL1 Posty: 115
    Drogi Janie. Widać że aktualka będzie dość spora a co za tym idzie zapewne pojawia się problemy z logowaniem itp.  Czy jest możliwość abyście zabezpieczyli zamki graczy w żywność aby w ewentualnych komplikacje wojsko nie zdezertetowalo??   Co do samej aktualki wygląda ciekawie bo kończy się era niepotrzebnych słupów dla wielu graczy i jestem ciekaw efektu końcowego :)
  • No to jak Janie będzie?

A te zwiększenie statystyk obronnych w obcych też wystąpi?
  • "Każdy gracz będzie mógł usunąć za darmo klejnot przez pewien czas," Czy to oznacza że będę mógł wyciągnąć każdy klejnot z ubranek który jest już włożony od jakiegoś czasu, całkowicie za darmo? czy może tkwi w tym jakiś haczyk, prosił bym o sprecyzowanie tego zagadnienia. Pozdrawiam :)
    "Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa." 
                                                                                                                 Jiddu Krishnamurti
  • kwasu (PL1) powiedział(a):
    Jan M powiedział(a):
    Cześć.

Jan
    Przykładowo, posiadam klejnot 21% do dziedzińca patrząc na przedostatni punkt "Klejnotów" jest napisane o rekompensacie dla graczy, którzy je zakupili oraz, że te klejnoty zostaną na kontach, czyli ten klejnot stanie się "unikatem" (21% do dziedzińca) bo nie będzie możliwy już do zdobycia w żaden inny sposób w grze jak dotychczas? Bo mam rozumieć, że zostanie on zastąpiony innym odpowiednikiem o mniejszej sile?
    Pytanie co to jest "unikalny" klejnot, bo rekompensaty tylko takich zapewne dotyczą. Wydaje mi się, że klejnot o którym piszesz nie jest unikalny tylko "zwykły". Siła klejnotów nie powinna się zmniejszyć, nie było nigdy o tym mowy ale bonusy z klejnotów będą liczyć się łącznie z "ubrankami" więc nie zrobisz już np. powyżej 90% siły bojowej wręcz/dystans. 

Klejnoty będzie się zdobywać tak jak dotychczas, z tym, że będzie można nabyć wyższe poziomy klejnotów w sklepie (obecnie chyba max to 6 lvl) po aktualce będzie można nabyć 11 lvl.

Po aktualce wzrosną bonusy niektórych kamieni.
    edytowano 28.05.2017
    meter18 (PL1) powiedział(a):
    Drogi Janie. Widać że aktualka będzie dość spora a co za tym idzie zapewne pojawia się problemy z logowaniem itp.  Czy jest możliwość abyście zabezpieczyli zamki graczy w żywność aby w ewentualnych komplikacje wojsko nie zdezertetowalo??   Co do samej aktualki wygląda ciekawie bo kończy się era niepotrzebnych słupów dla wielu graczy i jestem ciekaw efektu końcowego :)
    Jeśli aktualizacja będzie się przedłużać, jak zawsze w przeszłości to bywało, zostanie dodane do zamków jedzenie lub wojsko, często takie globalne rekompensaty miały miejsce. Ale nie jet to powód bym się modlił o takie wydarzenia :) Błędy się zdarzają i mam nadzieje, ze tych będzie mało tym razem ...

Piotrek935 (PL1) powiedział(a):
    Janie, a jak mi spada 20% pkt rycerskości dziennie, to ile teraz będzie spadać?

Obawiam się, ze masz błąd na koncie, wiec proszę to zgłosić do Supportu.

zizu3 (PL1) powiedział(a):
    Witam,czy jest możliwe dodanie do inw samurai możliwości kupna końskich ogonów? 

Nie ma takich planów na ten moment. Acz propozycje już przekazałem, tak samo jak swego czasu propozycje z możliwością kupowania za złoto czerwonych flag na chwale.

eglo (PL1) powiedział(a):
    Nowy sposób zarządzania narzędziami:

Nie rozumiem zwrotu - i nic nie kupi od innego gracza ... Handel poza GGS na grze zgodnie z regulaminem nie jest dozwolony, często są sprawdzane każde sygnały o takich procederach, wiele banów na grze się posypało za takie historie ale też każde kolejne zgłoszenie, będzie wnikliwie sprawdzone.

player227095239 (PL1) powiedział(a):
    "Każdy gracz będzie mógł usunąć za darmo klejnot przez pewien czas," Czy to oznacza że będę mógł wyciągnąć każdy klejnot z ubranek który jest już włożony od jakiegoś czasu, całkowicie za darmo? czy może tkwi w tym jakiś haczyk, prosił bym o sprecyzowanie tego zagadnienia. Pozdrawiam :)

Nie ma "haczyka". Tak będzie można za free usunąć kamień źle przypisany do dowódcy czy generała. Zle
    , oznacza kamień nie z tego setu do którego był przeznaczony.

Adameko (PL1) powiedział(a):
    Pytanie co to jest "unikalny" klejnot, bo rekompensaty tylko takich zapewne dotyczą. Wydaje mi się, że klejnot o którym piszesz nie jest unikalny tylko "zwykły". Siła klejnotów nie powinna się zmniejszyć, nie było nigdy o tym mowy ale bonusy z klejnotów będą liczyć się łącznie z "ubrankami" więc nie zrobisz już np. powyżej 90% siły bojowej wręcz/dystans. 

Klejnoty będzie się zdobywać tak jak dotychczas, z tym, że będzie można nabyć wyższe poziomy klejnotów w sklepie (obecnie chyba max to 6 lvl) po aktualce będzie można nabyć 11 lvl.

Po aktualce wzrosną bonusy niektórych kamieni.
    Dokładnie tak. O max bonusach pisałem już na forum nie raz. Gdzie są górne wartości na dziś i zostały zdefiniowane na przyszłość. Dlatego ta aktualizacja kończy dość długie i ciągłe spekulacje, nad możliwością "rasowania" generała lub kasztelana. Jeśli mamy set złożony z 9 elementów, to one są tylko i wyłącznie dobrze spasowane w tym a nie innym składzie. Nie dotyczy to setów złożonych z legendarnych "ubranek" do zdobycia na obiektach typu NPC. I owszem, niektóre kamienie zwiększą swą "moc" o dwa punkty procentowe. Nie ma więc mowy o obniżeniu ich wartości względem dotychczasowych wartości.

Jan
  • Jan M powiedział(a):
    Obawiam się, że błąd ten zgłosiłem kilka miesięcy temu, ale support nie odpowiada na prośby o naprawienie.
    Jan M powiedział(a):
    Obawiam się, że błąd ten zgłosiłem kilka miesięcy temu, ale support nie odpowiada na prośby o naprawienie.
    Prześlij proszę mi ticket nr na PW, sprawdzę te kilka miesięcy milczenia ....

Jan
  • Jan M powiedział(a):
    Jan M powiedział(a):
    Prześlij proszę mi ticket nr na PW, sprawdzę te kilka miesięcy milczenia ....

Jan
    I tak zaraz mi napiszesz, że to nie ten serwer i to, że błąd występuje to nie wina gry i support główny go nie naprawi.
  • Dragonitas (PL1)Dragonitas (PL1) Posty: 24
    edytowano 28.05.2017
    Jan M - "Nie ma "haczyka". Tak będzie można za free usunąć kamień źle przypisany do dowódcy czy generała. Zle
    , oznacza kamień nie z tego setu do którego był przeznaczony."

To znaczy że będzie można wyciągnąć tylko te klejnoty należące do setu dowódcy lub kasztelana, tak? A reszta zwykłych klejnotów nienależących do setów bez zmian, tak? Bo te setowe to akurat mnie tyle obchodzą co zeszłoroczny śnieg, chodzi mi o zwykłe klejnoty i chcę jasną i wyczerpującą odpowiedź, będzie można je wyciągnąć z ubranek za darmo?
    "Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa." 
                                                                                                                 Jiddu Krishnamurti
  • player227095239 (PL1) powiedział(a):
    Jan M - "Nie ma "haczyka". Tak będzie można za free usunąć kamień źle przypisany do dowódcy czy generała. Zle
    , oznacza kamień nie z tego setu do którego był przeznaczony."

To znaczy że będzie można wyciągnąć tylko te klejnoty należące do setu dowódcy lub kasztelana, tak? A reszta zwykłych klejnotów nienależących do setów bez zmian, tak? Bo te setowe to akurat mnie tyle obchodzą co zeszłoroczny śnieg, chodzi mi o zwykłe klejnoty i chcę jasną i wyczerpującą odpowiedź, będzie można je wyciągnąć z ubranek za darmo?
    Klejnoty, bez względu na to czy są setowe czy nie można za darmo wyciągnąć. Tak jest na testowym.
Sign In to comment.