Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

BRAK MOZLIWOŚCI WEJŚCIA NA GRĘ I ZNIKAJĄCE WĄTKI NA FORUM

12123»

Komentarz

• DZIEKI ZA PREZENTY:) i za zabezpieczenie jadła:)
    mrb555 @ pl 1
  • irob1 (PL1)irob1 (PL1) Posty: 124
    żarcie dali ale o obiektach specjalnych zapomnieli jak ktoś ma metropolie czy stolicę  to tam też wojo jest a tam jadła nie dali ech

zwiało 6,5k ale 6 oddali
    niby ok 
    no ale ...
    teraz małe słupeczki zaś wojo dostały to zaczną latać po monumenty hahaha
    irob1 @ pl 1
  • Jak ktoś słusznie zauważył oczywiście równanie w dół jak zwykle - mniej aktywni wojsko za darmo bez klikania, a co aktywniejsi kilka(-naście) tysięcy wojska do piachu, z czego może połowa przy dobrych wiatrach ze śmiesznego prezentu do odzyskania. Chyba większość by wolała z powrotem swoje wojsko, które im pouciekało, a nie jakieś tam o żarłoki, które niespecjalnie pasują do stosowanych szablonów. Niemniej też pisać do supportu mija sie z celem i czekać na odpowiedź i zwrot za 2 miesiące w najmniej odpowiednim momencie. Brawo ggs, brawo, za pół roku też świeży zestaw z obcych i kruków rozdawać będziecie za darmo?  Tfuu... przepraszam za ciężko wypracowane 663k tysi chwały, co sobie można wylatać teraz śląc 1/4 - 1/3 ataków co rok-półtorej temu, i to nie zużywając na to marnej choragiewki, marnego ogona, ogólnie leżąc na brzuchu. Dalej równajcie poprzeczke w dół, na pewno wszyscy będą zadowoleni, w szczególności kniazie, diuki, baronety z 1 legendarnym, co gre utrzymują. Więc po co się pocić jak za leżenie i pachnienie będzie :)
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) PL1 Posty: 104
    Rozumiem, że 6k demonów dostali wszyscy na poziomie legendarnym, czy mieli jakieś straty, czy też nie. Także Ci którzy i tak logują się tylko wieczorami, więc nawet nie zauważyli, ze były problemy z grą. Normalnie manna z nieba. Więc teraz trzeba się ubiegać o zwrot straconego wojska indywidualnie?
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • Szmatek (PL1)Szmatek (PL1) PL1 Posty: 3
    wywala mnie z gry was też?
    czy to tylko mnie wywala xd?
    serwery padły czy co
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    I tu to samo, co napisałem wcześniej, przyklejam:

Po pierwsze, zasada numer jeden na forum od zawsze, nie tworzymy nowego wątku o tej samej tematyce. Rozumiem, albo raczej nie rozumiem,  że każdy chce mieć swój ale nie jest to zgodne z zasadami jakie tu mamy. Więc wątki nie znikają a są łączone w jeden. Kolejne. Będziemy jako załoga je zamykali, wysyłali ostrzeżenia do każdego gracza, który uzna, ze zasady forum nie są dla niego, regulamin forum jasno to określa. Kolejne. Support nie jest odpowiedzialny za błędy w grze a jest od pomocy (Od ang. słowa support – "wspomagać"), a załoga forum o przesyłaniu informacji za pośrednictwem forum wszystkim graczom serwera PL1. I ostatnie. Złość za błędy w grze jest dla mnie zrozumiała, okraszana wulgaryzmami, nie będzie już punktowana a konta dopuszczające się do nagminnego łamania regulaminu forum, będą blokowane. Można wyrazić każdy rodzaj sprzeciwu, niekoniecznie  pisząc stekiem wulgaryzmów.

Pozdrawiam, Jan
Ta dyskusja została zamknięta.