Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Portret Króla i Królowej Wiosny -Dyskusja nad aktualizacją

Witam serdecznie,

W tym wątku zapraszam do dyskusji na temat TEGO ogłoszenia.

Pozdrawiam, Jan
«13

Komentarz

• A ja nadal mam ostrzenie mieczy dziękuje :)
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    kubrak II (PL1) powiedział(a):
    A ja nadal mam ostrzenie mieczy dziękuje :)
    A ja prosiłem o indywidualny kontakt z Działem Wsparcia w takich indywidualnych wypadkach. Z grą można połączyć się bez problemu.

Jan
  • IkaDo (PL1)IkaDo (PL1) Posty: 137
    skoro dekorka mam mieć 205PP, to dlaczego ma ich 160? I dlaczego można ją umieścić tylko na zamku?
    "Mówią, że kto patrzy, a nie widzi, to z takiego szydzi świat"...  ;) 
  • I po co komu jeszcze dekorka 205PP?
  • Jan M powiedział(a):
    A ja prosiłem o indywidualny kontakt z Działem Wsparcia w takich indywidualnych wypadkach. Z grą można połączyć się bez problemu.

Jan
    odinstalowałem przeglądarki i je zainstalowałem od nowa i nadal mam ostrzenie mieczy...
  • kubrak II (PL1) powiedział(a):
    Jan M powiedział(a):

Jan
    odinstalowałem przeglądarki i je zainstalowałem od nowa i nadal mam ostrzenie mieczy...
    A próbowałeś tutaj?
    http://scr.hu/0e0ku/dgqeo

Ja :D
  • HaKeR UsEr IV (PL1) powiedział(a):
    Jan M powiedział(a):

Jan
    A próbowałeś tutaj?
    http://scr.hu/0e0ku/dgqeo

też ostrzenie mieczy.
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 333
    śmiech na sali z tym obiektem dekoracyjnym. co innego piszecie a co innego się okazuje po zdobyciu nagrody. nie można wybrać zamku na który chcemy dać obiekt tylko idzie od razu na główny, obiektu też nie można sprzedać.
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) PL1 Posty: 101
    dekorek ładny ale za mało pkt :( więcej mam z dekorka od japońców a mniej zachodu:)
    ale dobrze że się staracie robić coś nowego:)

• Jedyny plus to ta dekoracja - powiem że jak dla mnie taka 9/10 bo ma mało PP

• zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    edytowano 22.03.2017
    Panowie wysilcie się po co mi dekoracja i nie tylko mi,ale każdemu powyżej 60 lewela co ma 160 pkt porządku? Przecież to jest do wywalenia od razu,podobnie jak nagrody u Eryka w postaci klejnotów poziom czwarty i piąty. Prosimy o poważne traktowanie.Tak się zastanawiam po co nas pytacie o zdanie skoro zmian nie ma?
    zizu3 @ pl 1
  • Tylko mam nadzieję że wędrowni zostaną 
  • Słaba dekoracja (ma 160 pp a nie 205 jak było w ogłoszeniu) i do tego od razu wpada na zamek główny, sprzedać nie można więc generalnie żadnej korzyści z niej nie ma bo będzie zalegać w magazynie.
    Element zbroi zmieniający wygląd zamku to fajna sprawa ale szkoda, ze tylko na 2 tygodnie, a czas leci od razu po zdobyciu a nie po wykorzystaniu, więc nie można sobie nazbierać na później.
  • Dajcie już jakies wojo a nie jakąs lipną dekorke co ma 160 PP taki badziew każdy wywala a wojo chociaż sie jakos wykorzysta tym bardziej że są teraz obce..
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) PL1 Posty: 101
    faktycznie element zbroi powinien czas zaczynać ubywać po założeniu do kasztelana i wtedy nie można go już zatrzymać fajnie by było:) warto o tym pomyśleć 

• Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    No chyba coś nie pykło 160 pkt nawet z magazynu tego nie wyciągam i bedzie tak leżało bo sprzedać nie idzie
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 23.03.2017
    Witam,

Tak zauważono błąd z dekoracją i już to poprawiamy. Bardzo przepraszam za ten kłopot. Dekoracja ma mieć 205PP.

Pozdrawiam, Jan

• A co z ludźmi którzy olali latanie po dekoracje bo po co im na zamku cienizna za 160pkt której nie można ani sprzedać ani wstawić gdzie indziej. Teraz się ocknęli że błąd w dekoracji jest. Dziadostwo
    inwencja2009 @ pl 1
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    Jan M powiedział(a):
    Witam,

Tak zauważono błąd z dekoracją i już to poprawiamy. Bardzo przepraszam za ten kłopot. Dekoracja ma mieć 205PP.

Pozdrawiam, Jan

A czy zauważono np klejnoty jako nagroda wydarzeniu u Eryka o poziomie 4 i 5? to też lekka skucha 
    zizu3 @ pl 1
  • a  ile  będą trwać  te prace
Sign In to comment.