Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Plan działań na II i III kwartał 2017 roku - dyskusja

1235»

Komentarz

• Balans gry jest tak ustalony że bardziej się opłaca iść do dodatkowej roboty i kupawać wszystko za zarobioną kase a nie zdobywać grą :P

żartowałem tu się nawet kupowć nieopłaca :P ale i tak wielu by znacznie lepiej wyszło jak by czas przeznaczony na gre  wykorzystali na prace zarobkową a tu tylko tę kase wydawali

czerwona.malwa @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    kiedyś będzie ale kiedy to nie wiadomo, może w maju będzie tak coś jan pisał w jakimś poście
  • No wlasnie Lepi dobrze pisze dajcie skonczyc Bohatera Ludziom z sojuszowego :-)

Pozdrawiam
  • zadnych ankiet nie wypelniam.mam takie wrazenie ze nastapil brak pomyslu na dalszy rozwuj gry.uwazam tak dlatego ze dla graczy poczatkujacych jest duzo nowosci ,chociazby zrobic lvl 70 i sale legend 550.Ale puzniej  zaczynaja sie schody.Niema nic nowego,user ciagle klepie to samo,takie same nagrody i ewenty,stagnacja.
    Jak tu zmusic do rozwoju gry??
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    zadnych ankiet nie wypelniam.mam takie wrazenie ze nastapil brak pomyslu na dalszy rozwuj gry.uwazam tak dlatego ze dla graczy poczatkujacych jest duzo nowosci ,chociazby zrobic lvl 70 i sale legend 550.Ale puzniej  zaczynaja sie schody.Niema nic nowego,user ciagle klepie to samo,takie same nagrody i ewenty,stagnacja.
    Jak tu zmusic do rozwoju gry??
    nie da sie gra sie będzie ciągle pogrążać aż padnie i stworzą nową o innej tematyce a cała kasa stacona na gre pójdzie do niemiec :)
  • wwitam.
    dodam cos jeszcze,od pewnego czasu pojawil sie kasztelan za 4 ooo ooo ml czerwnych ,albo moze jeszcze drozej.Mysle ze trzeba zaplacic ze 2000tys zl,oczywiscie nikt nie kaze odrazu kupowac.Ale zalozmy ze jest sojusz w ktorym graja bardzo bogaci gracze i moga kupic owe kasztelany.To jak zwykly biedny pospolity kazio
    moze zdobyc te drogie kasztelany skoro go nie stac.To skladam formalne zapytanie do GGS jak wyrownacie szanse na zdobycie ksztelana nie inwestujac zadnej kwoty pienieznej????
    Bo gra jest darmowa.

• darmowo to jeszcze mozna tylko oddychac :P
    maq72 @ pl 1
  • łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    wwitam.
    dodam cos jeszcze,od pewnego czasu pojawil sie kasztelan za 4 ooo ooo ml czerwnych ,albo moze jeszcze drozej.Mysle ze trzeba zaplacic ze 2000tys zl,oczywiscie nikt nie kaze odrazu kupowac.Ale zalozmy ze jest sojusz w ktorym graja bardzo bogaci gracze i moga kupic owe kasztelany.To jak zwykly biedny pospolity kazio
    moze zdobyc te drogie kasztelany skoro go nie stac.To skladam formalne zapytanie do GGS jak wyrownacie szanse na zdobycie ksztelana nie inwestujac zadnej kwoty pienieznej????
    Bo gra jest darmowa.

A co to za kasztan ? jakaś nowość dla najbogatrzych  pytam bo niiespotkałem
    czerwona.malwa @ pl 1
  • dostaje kasztana w promocji i postaram sie doslac scrren jak wyglad.wlasnie dostaje sie promocje na kupno kiedy kupi sie czerwone za kase.i kto tu mowi o wyrownywaniu szans??

• wlasnie mysle ze GGS ewidetnie lamie prawa konsumenta w tym przypadku userow gry empire for kingdoms.
    Wniosek taki dlatego ze niby gra jest supportu GGS a jezeli ja wykupuje dowodce do grania w ta gre tylko i wylacznie.To w momencie kiedy dostaje ban to rowniez ograniczone jest moje prawo dostepu do prodoktu za ktory wczesniej zaplacilem np.1800zl podana kwota jest przykladowa poniewaz nie pamietam juz ile dokladnie zaplacilem za dowodce, gracze nazywaja go Rodobrody.

• pomysl,ze byles  na karaibach miesiac))
    sarrah @ pl 1
  • krotki mi zginal,....
    czasami mi sie nie chce szukac poszukiwanych...

wiec zycze milego weekendu...
    sarrah @ pl 1
  • sarrah (PL1) powiedział(a):
    krotki mi zginal,....
    czasami mi sie nie chce szukac poszukiwanych...

wiec zycze milego weekendu...
    Sarrah, proszę abyś nie tworzyła wpisów na forum jeden pod drugim, gdyż uznam to za spamowanie.
    Jeśli pragniesz coś dodać, proszę o edycję poprzedniego posta.

Z góry dziękuję
    Jakub
Sign In to comment.