Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Plan działań na II i III kwartał 2017 roku - dyskusja

124

Komentarz

• ta gra zmusi kazdego gracza do myslenia wtedy kiedy nie bedzie z gory wiadomo co ustawic do obrony lub ataku drogi fantastyczny Janie jezeli wszystko wyrownacie to automatat user ustawi i idzie spac rozumiesz!!!
    stary graczu????
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • taki tok myslenie jaki ma Jan moderator prowadzi do prostej gry w sposob taki ze ktos kto grac nie potrafgi ustawi sobie atak lub obrobe z automatu i hulaj dusza.
    ehe julanka i jan sie nie popisaliscie.

• takiej inwigilacji gry jak na polskim serwrze nie ma nigdzie wszedzie jest jakis sprzedawczyk co tylko placze co by zmienic bo rady sobie biedaczek nie moze dac najgorsze jest to ze to ci nowi gracze placza bo chcieliby miec to samo co user 800\550.i dlatego dazycie do jakiegos wyrownywania szans.
    gdybyscie chcieli wyrownac szanse to kazdy dowodca i kasztelan dostepny bylby w ewentach do zdobycia przez kazdgo gracza a ggs chce zaplate w czerwonych ktore trzeba kupic za zl a tu juz nie kazdgo stac
    i tego nie chcecie wyrownac zeby kazdy gracz mogl miec takiego samego kasztelana i dowodce jak ten problem rozwiazecie???? 
    czekam na odp starego gracza Jana moderatora albo julenke

• Chciałbym zapytać dlaczego zniknął event dzisiaj o 12,00
  • mam pytanie kiedy wladca zywiolow bedzie dostepny w ewencie??? a nie za kase tak zeby kazdy mogl go zdobyc wyrownujac szanse.
    prosze o odp jan ?? czekam
    lomot

• nie stac mnie na kupno wladcy zywiolow za gotowke a sa gracze ktorzy maja tego dowodce wiec wyrownajcie moje szanse albo wszystkich szanse i udostepnijcie go w ewencie i przestancie zdzierac z graczy tak ogromne pieniadze .

• po co kupowac  unikalnego dowodce skoro za chwile straci on swoje unikalne mozliwosci??albo mam takie wrazenie ze gracze dokonali takich modyfikacji ze nie potrzeba kupowac nic od ggs zeby sobie super grac.i ggs przestal zarabiac bo moze np.nie ma chetnych na kupno tych super dowodcoe i kasztelanow bo mozna lepsze zlozyc z ewentow ?? i to boli ggs. dlatego trzeba wszystko wyrownac zeby   wreszcie stwozyc dowodce\kasztelana ktorego userzy zaczna kupowac .bo w chwili obecnej zimowy kombinowany jest lepszy niz ten za kilka milionow czerwonych.??albo dowodca z obcego dobrze pokombinowany jest tak silny ze po co kupowac wladce zywiolow skoro obcy jest lepszy???
    czekam co na to powie julenka stary gracz albo moderator jak kto woli

• widzisz janie m ja juz nie udzielam sie na forum bo to nie jest nic innego tylko inwigilacja czym mniej wiecie tym lepiej dla userow.

• ja nie mam parcia na nic co oferujecie w swoich ofertach bo w ewentach zdobywam lepsze ubranka i już zdobyłem niż wy oferujecie w swoich ofertach Jan M.Dodajcie każdego dowodce i kasztelana tak ażeby każdy mogl sobie wygrac a nie kupic,zeby można było zdobywac aktywnoscia w grze a nie jak do tej pory zasobnoscia portfela i wtedy pogadamy o wyrównywaniu sil Julenka.

• Proszę, żeby wyrównać szanse wszystkich biednych na kupno jaguara (zabrać kasę bogatym).  A i na zakup luksusowych willi, itp., itd, zabrać tym co mają, tylko jak? Zrównać umysły, wzrost i wagę, szansę na wyjazdy za granicę, dobre zarobki bez nauki. 
    O tym wyrównaniu szans - to na poważnie tu piszą. A miałam wrażenie, że to kawał. No cóż, niektórych nie sieją...
    Ja na razie nie mam szansy wejścia na grę z wielu stron, zostało mi to ograniczone, a dziś wręcz zawieszone przez moderatorów? techników? siłę wyższą? Może i dobrze, bo porobię coś pożytecznego, co mnie wkurzać nie będzie:)
    Oby przerwa techniczna trwała , jak najdłużej. Pozdrawiam Inst.
    Instincts @ pl 1
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 30.03.2017
    ograniczenie siły ataku na dziedzińcu mija się z celem. To nie kamienie zachwiały równowagą pomiędzy atakiem i obroną lecz sala legend. Większość graczy ma ustawioną max do ataku, co jest zrozumiałe. teraz też atakowanie gracza z ustawioną salą do defa jest nieopłacalne i lepiej atakować tych co mają do ofa. Gdyby maksymalny poziom sali systematycznie zwiększać to oczywiste, że część punktów było by używane do obrony.
    A co do równania szans to kiedyś miałem 3 kasztelanów 90/90+fosa powyżej 70, 3 90/90 + brama około 100, 90/90 + mur około 100. Podobną dbałością otaczałem dowódców. Ale wyrównano szanse wprowadzając ewentowych kasztelanów i dowódców, których każdy aktywny gracz ma praktycznie każdy takich samych. W rezultacie tych, którymi można było wybronić praktycznie każdy atak musiałem sprzedać i zaczynać wszystko od nowa. Nie wiem jak bardziej można równać szanse. Chyba tylko zabierać aktywnym graczom, a nie aktywnym dawać coś co im się nie należy. 
    Z resztą uważam, że ci niedzielni gracze i tak tego nie docenią, lub nie będą umieli wykorzystać.
    Przykładem może być gracz, który wypowiadał się w którymś z wątków na forum, że jesli wojsko może uciec podczas kilkunastogodzinnej przerwie w grze to świadczy o złym gospodarowaniu. Takiego gracza chcecie równać z graczami, którzy mają po kilkanaście tysięcy jedzenia minus na każdym zamku i posterunku, i którzy o ile nie zajdzie jakaś nie przewidziana przerwa w grze potrafią to spokojnie utrzymać. 
    marello @ pl 1
  • czerwona.malwa (PL1)czerwona.malwa (PL1) PL1 Posty: 171
    edytowano 30.03.2017
    marello (PL1) powiedział(a):

A co do równania szans to kiedyś miałem 3 kasztelanów 90/90+fosa powyżej 70, 3 90/90 + brama około 100, 90/90 + mur około 100. Podobną dbałością otaczałem dowódców. Ale wyrównano szanse wprowadzając ewentowych kasztelanów i dowódców, których każdy aktywny gracz ma praktycznie każdy takich samych. W rezultacie tych, którymi można było wybronić praktycznie każdy atak musiałem sprzedać i zaczynać wszystko od nowa. Nie wiem jak bardziej można równać szanse. . 

No ewentowe figury to raczej niejest przykład na równanie szans tylko przykład na ....Jak najbogatszych wydoić z kasy...najlepszym przykładem równania szans w firmie GGS jest bohater na nomadah praktycznie niośągalny dla niedzielnego gracza bo zablokowany przez graczy zbierających końskie ogony niema bohatera niema gienka  ogulnie zabawa jest nastawiona na wyćągnięcie kasy z tej najbogatszej grupy graczy reszta ma tylko stanowić tło .

Wiem jestem złośliwy

czerwona.malwa @ pl 1
  • łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    po co kupowac  unikalnego dowodce skoro za chwile straci on swoje unikalne mozliwosci??albo mam takie wrazenie ze gracze dokonali takich modyfikacji ze nie potrzeba kupowac nic od ggs zeby sobie super grac.i ggs przestal zarabiac bo moze np.nie ma chetnych na kupno tych super dowodcoe i kasztelanow bo mozna lepsze zlozyc z ewentow ?? i to boli ggs. dlatego trzeba wszystko wyrownac zeby   wreszcie stwozyc dowodce\kasztelana ktorego userzy zaczna kupowac .bo w chwili obecnej zimowy kombinowany jest lepszy niz ten za kilka milionow czerwonych.??albo dowodca z obcego dobrze pokombinowany jest tak silny ze po co kupowac wladce zywiolow skoro obcy jest lepszy???
    czekam co na to powie julenka stary gracz albo moderator jak kto woli

Kupne figury to problem utrzymania 14 dni kosztuje kilkaset tysi rubla kogo stać ?

koło fortuny i ewenty w kontekście dostępnych figur to problem wywalenia masy kasy i czasu na wykonanie ewentu zresztą koło ktoś tam coś wygrał?

W pewnym senśie GGS wyrównał szanse wszystkich graczy oprucz tych co się nieliczą z kasą to wszyscy mamy mizerne szanse ośągnąć coś fajnego w tej zabawie

czerwona.malwa @ pl 1
  • nastepna sprawa obcy po ataku mieli sie szybciej odkrywać a mi wojo wraca na zamek i czekam 10 minut aż sie odkryje a strasznie mieliście to  ulepszyć takie puste gadanie a to fakt moderatorów mamy tylko do tego jak ktoś ostro nawrzuca wtedy wyskakują nagle z tymi swoimi bzurnymi gadkami a tak to żeby sie coś dowiedzieć to zapomnijcie ale jaki suport tacy moderatorzy
  • Dużo mówiono o poprawie gry i równania szans graczy w empire. Mam nieodparte wrażenie, że są to tylko puste słowa, rzucane na wiatr i robienie czegoś na pokaz. Pomimo licznych ankiet, za pomocą których support miał zbierać informacje od graczy dotyczące wskazówek poprawy gry nic z tym w dalszym ciągu nie zrobiono, bo jak osoba która jest w miarę aktywna gra codziennie ok 3h ma walczyć o chociażby top 5 bez wydawania kasy na rubiny, a co za tym idzie boostery?
    2 sprawa, miasta.. temat jakby ucichł a support wciąż milczy na ten temat. Jeżeli coś dajecie, to dajcie wszystkim graczom zdobyć te nagrody (jeżeli mówimy o wyrównaniu szans) wiadomo w różnym tempie się do tego dojdzie, ale jest to możliwe.
    Support chyba zapomniał po co tę grę stworzył (oprócz oczywistego - zarabiania). Każda gra powinna przynosić przyjemność z gry, tymczasem w przypadku tej, coraz więcej osób kończy przygodę z empire, jak myślicie dlaczego?
  • ja boje sie dodac komentarz

• łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    ja boje sie dodac komentarz

Pisz niemartw się co nam innego pozostało

Jak sobie ostatnio policzyłem ile i czego potrzebuje aby zebrać gienka z kruków to taki poziom osiągne za kilka lat i to na rublach

swoją drogą to ciekawe podejście do biznesu lepiej niesprzedać a niespusćić z ceny

stawiam ostanie konstrukcje potem brak żelaza postawi mi w miejscu całe budownictwo przynajmniej jeden kłopot z głowy

20 tysi za ulepszenie  ktoś kto to wprowadził wie jaka jest produkcją? 

czerwona.malwa @ pl 1
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Dajcie chociaż gienka na miasteczkach skończyć niektórzy juz duzo czasu rubli i zaangażowania mu poświęcili a są to ubrana z cyklu albo wszystkie albo nic tak jak sterling z koła 

Wiem ze obecnie jak ćwierć mapy gra na Melisandrze to miasteczka są jaby to powiedzieć idealne pod boty ale czy to jest powód aby likwidować event , to zlikwidujcie jeszcze samurajów , nomadów i atakowanie wież ,

zostaną obcy i inwazja beri ;D 

albo robicie coś z tym realnie albo milcząco dajecie na to zgodę. Najgorsze ze ci co uczciwie grają zawsze w dupe dostaną bo nie zdążą się nachapać 
    Lepi @ pl 1
  • Ja gram uczciwie ,nie uzywam zadnych botow co widac po rankingu tygodniowym heheh .
    Jaka Melisandra??pierwsze slysze.No i jestem znudzony bo nie ma nic nowego .Mam sporo czasu, ale nie chce mi sie byc tak aktywnym, na ciagle tych samych ewentach.

• marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 06.04.2017
    obiekty NPC stały się zbyt łatwe do atakowania

z obiektów npc są monety, surowce, artefakty i rubiny. Zdobywa się na nich doświadczenie. Zróżnicowanie poziomów graczy jest spowodowane również tym, że jedni je atakują, a inni nie.
    Zwiększenie trudności spowoduje spadek ilości ataków na nie. Obecnie najwyższy poziom wież baronowych na zieleni i tak jest nie opłacalny. koszt ataku moim najlepszym dowódcą przy zakupie sprzętu u zbrojmistrza to 5 drabinek - 1100monet, 12 taranów - 5160 monet, 71 osłon 57510 monet, 32 wojaków 6144monet. dochód nie całe 32tys monet, czyli nawet w połowie nie pokrywa kosztów. Nie wspomnę już, że praktycznie nie sposób nadążyć z produkcją wojska. 
    Podobnie jest z innymi celami npc. Opłaci się je atakować w takiej ilości żeby nadążyć z produkcją sprzętu. 

Przy dało by się też zredukować różnorodność wojska i sprzętu. na co komu tyle maszynek i jednostek o identycznych parametrach. Manekiny, tarcze saniowe, tarcze z kory dają w ataku to samo, tak jest też z innym sprzętem i wojskiem. Zwiększają obciążenie serwera i wkurzają podczas ustawiania ataku. 

a i jeszcze jedno dział wsparcia proponuje szukać informacji na forum anglojęzycznym. Jestem Polakiem, jest polskie forum dotyczące gry i pytanie, czemu na polskim forum nie ma aktualnych informacji?
    Post edited by marello (PL1) on
    marello @ pl 1
Sign In to comment.