Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Problem z logowaniem się

12123

Odpowiedzi

• dzwonili do mnie z orange i nie potrafia określić kiedy usuną problem :s  w ramach rekompensaty dostałem 30zł zniżki do bieżącego rachunku  :o
  • mrb555 (PL1) powiedział(a):
    GGS ma gdzieś problemy graczy!!!!
    GGS wprowadziło aktualke, która nie działa, a nie orange- przed 8 marca działało!!!
    GGS nie potrafi rozwiązać stworzonego problemu więc zrzuca winę na operatora!!!
    Nie zależnie od tego jak kłamliwie będziecie próbować odwrócić sprawę to faktem jest że po waszej aktualizacji powstał problem. Każdy kto ma trochę oleju w głowie doskonale wie kto jest winny - nie potraficie przyznać się do stworzonego błędu i co gorsze NIE POTRAFICIE naprawić tego co sknociliście!!!!
    dokladnie  tylko ze ggs chyba ten olej nie dopływa tam gdzie powinien
  • ale to GGS powinno interweniowac ostro zeby dbac o swoje jesli twierdza ze sa nie winni bo to My jestesmy waszymi KLIENTAMI a nie dzialacie nic bo tyle czasu to juz nie dziala to teraz wy mi przelejcie pieniadze za rubiny które kupiłem i teraz co ani kasy ani rubinów tyle wsadziłem w wasze kieszenie to teraz wy wsadzcie do mojej kieszeni typowe złodziejstwo i mam to gdzies w jakiej sieci jestem bo zawsze działało a teraz co jest z waszej aktualizacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ggs dało ciała, wszedłem na grę z kompa kolegi, wojo w piachu zamek kruki spaliły, zaraz pewnie z soja polecę....jestem skazany na nieustające pasmo sukcesów, dziękujemy Ci GGStudio
  • Sky21 (PL1) powiedział(a):
    pasik6 (PL1) powiedział(a):
    czyli zlewania ciąg dalszy,tak jak i bełkotu- pracujemy nad tym
    ciekawe jakby trafiło na przykład bank też taki luziki beztroska? a może my jesteśmy taki element pozasortowy?
    Miłego łykedu życzę.
    może  orange  mobilny   jest  dla  gorszej  rasy... to  chyba  rasizm :)

nie rasy , a sortu...
  • bankmen (PL1)bankmen (PL1) PL1 Posty: 114
    janej jak zwykle bajki opowiada skor na mobilnym z organge na komorce gram najlepeiej wine zrzucic na operatora przecierz to po waszej aktualizacji https to wszystko przestalo dizalac czyli wina jest ggs i twoja janek bo ludzim jakies glupoty i bzdury nabijasz do glowy jak zwykle
    bankmen
  • PlajerRomek1967 (PL1) powiedział(a):
    dzwonili do mnie z orange i nie potrafia określić kiedy usuną problem :s  w ramach rekompensaty dostałem 30zł zniżki do bieżącego rachunku  :o
    a gdzie zgłaszałeś?  dziwne to jest bo na tel też mam orange i mi gra działa 
  • GamerLukasz (PL1)GamerLukasz (PL1) Posty: 24
    edytowano 19.03.2017
    niby cos z tym robia ale i tak nie wierze im juz czubajka mnie ukarala za nawolywanie do strajku 
    Post edited by GamerLukasz (PL1) on
  • Jan M powiedział(a):
    Po konsultacjach z Działem Wsparcia jak i technikami , informuje, ze GGS na 100% nie odłączył możliwości grania osobom korzystającym z internetu mobilnego, wymienianego dość często operatora w Polsce w rożnych wpisach na forum. Dostawca internetu coś zmienił w ustawieniach, jeśli problem dotyczy tylko tej grupy Graczy. Świadczą o tym wpisy i złożone reklamacje u dostawcy internetu, który sam przyznaje, że ma problem. 
    GGS nie ma obowiązku znać ustawień wtyczek i przeglądarek dla każdego z krajów na świecie i różnych usługodawców internetowych.Natomiast każdy usługodawca powinien umożliwić informacje o tym, co zrobić, by gra działała jeśli problem nie występuje gdzie indziej, tylko u nich. Jeśli bowiem na każdym innym urządzeniu i u innego operatora połączyć z gra się jednak można, znakiem tego raz jeszcze, wina nie leży po stronie GGS.

To wszystkie informacje jakie udało mi się pozyskać i obawiam się, ze innych już nie będzie.

Bardzo proszę, by dyskusja którą prowadzicie, nie przeradzała się w stek wulgaryzmów. Będziemy wpisy edytować, będziemy w ostateczności blokowali graczy i przekazywali te uwagi do Działu Wsparcia.

Pozdrawiam, Jan

Większej bzdury dawno nie słyszałem. Od kiedy dostawca internetu ma dostosowywać się do twórców stron czy gier? Gdyby strona nie wyświetlała się w ogóle to ok, wina po stronie dostawcy. W naszym przypadku strona się wyświetla więc dostawca zapewnił nam łącze. To co się dzieje ze stroną "w środku", na jakim etapie ona się "zawiesza" nie powinno i nie może obchodzić dostawcy internetu. Jestem informatykiem i akurat znam trochę branże IT. Takie banialuki możecie wciskać dzieciom w przedszkolu. Problem jest w kodzie źródłowym strony.

Gdzieś w necie wczoraj czytałem o prawdziwej przyczynie awarii. Zaznaczam, że nie wiem na ile te informację są prawdziwe. Otóż GGE zakończyło współpracę z jednym z programistów. Ten niepogodzony z decyzją byłego pracodawcy postanowił w ostatnich godzinach swojej pracy namieszać w kodzie źródłowym. W chwili obecnej trwa batalia prawnicza z tym byłym pracownikiem, bo prośby i groźby nie pomogły. Należy pogodzić się z faktem, że gra nie ruszy szybko. GGE pogodziło się z faktem, że gra może nie ruszyć już wcale, a przynajmniej nie ruszy do zakończenia potyczek sądowych.
    Przykre jest to, że moderatorzy zamiast przyznać się na początku w czym problem to zastosowali technikę olewania nas. No cóż....
  • 12 dzień...
  • edytowano 20.03.2017
    Większej bzdury nie czytałem Panie Janie Wielki Moderatorze, problem jest u WAS, to WY robiliście aktualizację i to  po WASZEJ aktualizacji gra przestała działać w Orange, więc co to za *****, że wina jest dostawcy internetu????????!!!!!!!! Takie tłumaczenia to są na poziomie ******, oni też ludziom kit wciskają....

Edit\\  edycja wulgaryzmów , Czubajka
    Post edited by Czubajka on
  • taju (PL1)taju (PL1) PL1 Posty: 19
    to sie robi juz załosne czekam na naprawienie gry 12dni i co nie raczą tego nawet naprawić........
    dobrze ze jest taka przeglądarka jak puffin bo inaczej juz dawno bym skończył z tą grą

GGS ogarnijcie się i zróbcie to co zepsuliście bo połowa mapy nie może nawet sie zalogować!!!
  • Witam

Pracownicy firmy orange jednoznacznie stwierdzili , że po ich stronie nie zaszły żadne zmiany ,
    nie czynili ,żadnych zmian  które mogły by  utrudnić logowanie na grę.

Pozwolę sobie przytoczyć ich  pełna odpowiedź:

“Problem jest skomplikowany , ponieważ nie znamy zasad komunikacji danych w grze Empire.
    Problem powstał po zmianie oprogramowania gry.
    My nie wprowadzaliśmy w tym czasie żadnych zmian w naszej sieci.
    Zasady komunikacji danych w grze  prawdopodobnie sa w konflikcie z regułami ruchu w naszej sieci.
    Próbujemy rozwiązać problem mimo , że przyczyną problemu są zmiany oprogramowaniu gry.
    Pozdrawiam Orange “””

Z streści pisma jednoznacznie wynika  , że problem z logowanie do gry powstał na wskutek
    działań ze strony  Empire.
    Proszę o udzielenie odpowiedzi  co w tej sprawie zamierza  dalej   Empire.

Pozdrawiam Bogdan. 
    Bogdan1957 @ pl 1
  • taju (PL1)taju (PL1) PL1 Posty: 19
    GGS ma nas gdzieś jeśli nie odpowiada na pytania wiec mozna sie domyslic ze nie zrobią tego

robią juz ten problem 12dni, mamy takich modernatorów ze rzadnej odpowiedzi nie dostaniemy od nich
  • Gadałem z Orange problem powinien być usunięty w tym tygodniu.
  • Jan M powiedział(a):
    Po konsultacjach z Działem Wsparcia jak i technikami , informuje, ze GGS na 100% nie odłączył możliwości grania osobom korzystającym z internetu mobilnego, wymienianego dość często operatora w Polsce w rożnych wpisach na forum. Dostawca internetu coś zmienił w ustawieniach, jeśli problem dotyczy tylko tej grupy Graczy. Świadczą o tym wpisy i złożone reklamacje u dostawcy internetu, który sam przyznaje, że ma problem. 
    GGS nie ma obowiązku znać ustawień wtyczek i przeglądarek dla każdego z krajów na świecie i różnych usługodawców internetowych.Natomiast każdy usługodawca powinien umożliwić informacje o tym, co zrobić, by gra działała jeśli problem nie występuje gdzie indziej, tylko u nich. Jeśli bowiem na każdym innym urządzeniu i u innego operatora połączyć z gra się jednak można, znakiem tego raz jeszcze, wina nie leży po stronie GGS.

To wszystkie informacje jakie udało mi się pozyskać i obawiam się, ze innych już nie będzie.

Bardzo proszę, by dyskusja którą prowadzicie, nie przeradzała się w stek wulgaryzmów. Będziemy wpisy edytować, będziemy w ostateczności blokowali graczy i przekazywali te uwagi do Działu Wsparcia.

Pozdrawiam, Jan

Witam
    Drogi moderatorze Janie zwany złotoustnym M.  co za  głupoty piszesz czy wklejasz tu na forum od kiedy to Orenge ma sie  do was dopasować ?  Firma GGs wytwarza produkt to musi ona tak zrobić żeby nie było zakłóceń. Przed aktualką  wszystko działa a po niej już nie   czyli spieprzyli  sprawę tz  wasi informatycy w kodzie źródłowym i nie wiedzą jak naprawić błąd i zwalacie teraz na operatora ?  śmieszne wasze tłumaczenia ze po waszej stronie jest  wszystko  ok  a to ze nie możemy  się  połączyć  to wina nasza ? ( operatora )    Przypomnę ze " Problem powstał po zmianie oprogramowania gry i Orange nie  wprowadził  w tym czasie żadnych zmian !!! "
    Dowiedz się, poczytaj  złotoustny M  jak na   forum Niemieckim  twoi koledzy piszą po fachu ze problem istnieje!!!  i ze nie wiedzą jak i kiedy będzie poprawa. Tam tez występuje problem i duża cześć graczy  nie może się zalogować.Wiec napisz w końcu prawdę nie głupotę !!! 

Gregor_XXX @ 5
  • ani Orange ani GGs nie jest tu winne.... za wszystkim na mur stoi Donald T.
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    Prędzej Jarek i Antoni stwierdzili że za mało osób do kościoła chodzi  no i na miesięcznice więc po blokowali co się dało, a wiadomo że Jarek nie przepada za Angelą czyli Niemcami a GGE jest niemieckie więc blokują i sprawdzają teraz co my biedne Polaczki poczniemy.
  • Legionista10 (PL1) powiedział(a):
    Większej bzdury nie czytałem Panie Janie Wielki Moderatorze, problem jest u WAS, to WY robiliście aktualizację i to  po WASZEJ aktualizacji gra przestała działać w Orange, więc co to za *****, że wina jest dostawcy internetu????????!!!!!!!! Takie tłumaczenia to są na poziomie ******, oni też ludziom kit wciskają....

Edit\\  edycja wulgaryzmów , Czubajka
    ja tu zadnych wulgaryzmów nie widze bo jedyne co morzecie to blokowanie za nic zróbcie cos z tym bo was zjedza ludzie u mnie tez nie jeden moderator chodzi i puszki zbiera  obyscie tez tak nie skonczyli

• gram juz ze 6lat i co teraz mam zrezygnowac bo nikt niechce naprawic tego błendu?
    jacek1987 @ pl 1
Ta dyskusja została zamknięta.