Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Problem z logowaniem się

11823

Odpowiedzi

• ten hotfix nic nie dal
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    GreatDaniel5 (PL1) powiedział(a):
    Wyczyść ciasteczka i pamięć przeglądania albo zaktualizuj Flasha
    Ewentualnie zmień przeglądarkę 
    TO nic nie da.....
  • Witam... cholerny problem nadal istnieje !!!
    jest to bardzo irytujące... zastanawiam się nad znalezieniem sobie innej rozrywki...
  • StaszekDomek (PL1)StaszekDomek (PL1) Posty: 15
    edytowano 15.03.2017
    Czy w końcu któryś moderator udzieli nam jakiejkolwiek rzeczowej informacji ????
  • StaszekDomek (PL1) powiedział(a):
    Czy w końcu któryś moderator udzieli nam jakiejkolwiek rzeczowej informacji ????
    A moze wycinają tych co nie kupują rubli i innych promocji?
    "Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie." S.Lem
     I w pi..du, i wylądował...i cały misterny plan też w pi..du. S. "Siara" Siarzewski

• No to porozchodzi ludzkie pojęcie, zlali nas z góry na dół, nawet nie napiszą pocałujcie nas w odbyt
    Bełkot że, pracujemy nad problemem jest wkrwiajcy a miotanie się przy kompie w poszukiwaniu błędu nic nie daje,poza nerwami oczywiście. I wydaje mi się że po prostu nie jest to błąd techniczny tylko
    musiał ggs zadrzeć z Orange i wyjechali go z dostawy
    Ludzie jest nas tu trochę, popytajmy mamy znajomości to i wiedzę Można zrobić wątek i jak coś będziemy wiedzieć to to będzie można podjąć jakieś kroki
    Kilka lat grania kasa czas i co? ma się pójść ebać jak ebanoscy???
    pasior @ LT 1
  • ja zgłosiłem problem do  orange i bardzo sie zdziwiłem bo potraktowali mnie naprawde poważnie bynajmniej takie odniosłem wrażenie , wczoraj czyli po 5- ciu dniach od zgłoszenia dzwoniłem i pytałem jak moja sprawa i zostałem zapewniony że technicy cały czas pracuja nad rozwiązaniem problemu. Jestem tylko zdziwiony dlaczego zajmuje im to tyle czasu.Dzwońcie na *900 jest to dział wsparcia neta orange.
  • no to kolejny tydzień z tym samym problemem i brak jakiegokolwiek zainteresowania!!!!
    mrb555 @ pl 1
  • chciał bym tez wiedziec czy to jest zwiazane z nie kupowaniem rubli bo to co sie kupowało to poszlo tyle kasy  sie wkładało i teraz co poszło w nie pamieć
    GamerLukasz (PL1) powiedział(a):
    chciał bym tez wiedziec czy to jest zwiazane z nie kupowaniem rubli bo to co sie kupowało to poszlo tyle kasy  sie wkładało i teraz co poszło w nie pamieć
    Ehh no bez przesady to nic z kupowaniem rubli wspólnego nie ma....
  • majczydlo (PL1)majczydlo (PL1) PL1 Posty: 10

Pomału dojrzewam do tego aby olać tę gierką, szkoda czasu marnować. Takie lekceważeni ludzi to istna kpina.

majczydlo @ pl 1
  • Yacek_78 (PL1)Yacek_78 (PL1) Posty: 5
    edytowano 16.03.2017
    Po jakim czasie nie logowania, usuwane są konta i likwidowane zamki?
    Post edited by Yacek_78 (PL1) on
  • gdzie można napisać do nich o usunięcie zamku ? nie mam ochoty czekać na łaskawie pokazanie się okienka z logowaniem . podpowie ktoś? 
  • Dostałem odpowiedź z suportu i nie wiem czy wiecie ale za cały czas braku możliwości logowania dostaniemy tylko wojsko ktore padło na zamkach. Nie chce mi się już do nich pisać bo są niekompetentni. Ciekaw tylko jestem gdzie podatki nie zebrane za te wszystkie dni,gdzie premie za logowanie,gdzie dzienne 100 rubinów które codziennie zbierałem? Jak zrekompensują straty za strąconą chwale,punkty mocy,tytuły,nagrody które nie mogliśmy zdobyć? Brak możliwości rozwoju to rzecz której nie da się wycenić bo przez tydzień czasu zdobył bym ze 3-4 poziomy. Musze dokładnie przeczytać WASZ regulamin bo jeśli znajdę choć jeden punkt który złamaliście myślę że znajdę mnóstwo chętnych do wystąpienia przeciwko wam w formie prawnej. To co w tej chwili robicie nazywa się dyskryminacja. Zamknęliście nam dostęp do gry bo korzystamy z sieci Orange. Kto będzie następny przy kolejnej aktualizacji? Może Azjaci,Afrykanie,Muzułmanie czy może ktoś inny? Brak waszej informacji pokazuje ze klientów (bo nimi jesteśmy) macie gdzieś. Rozumiem awaria ale informacja o stanie postępów to Wasz zakichany obowiązek. Ciekaw jestem jak jest to opisane w kodeksie cywilnym? Jeśli stracicie dobre imię ( a to robicie już teraz to wcześniej czy później ta gra zamieni się w mapę pełną ruin a nie ludzi którzy codziennie logują się bo gra wciąga i fascynuje. Szkoda ze taka fajna gra jest zarzadzana przez tak niekompetenych ludzi. Pozdrawiam
    Yacek_78 (PL1) powiedział(a):
    Po jakim czasie nie logowania, usuwane są konta i likwidowane zamki?

zamienia się w ruinę po ok 30 dniach z tego co pamiętam kiedyś ktoś o tym na forum pisał i po tych 30 dniach trzeba się na nowo budować i lvl zdobywać od zera
    ale na 100% pewien nie jestem
  • Kolejny dzień i nic i NIC!!!!! Naprawdę trzeba to nagłośnić, może są koledzy z Gazety Wyborczej? Niech napiszą jaki bezład i bałagan tu się odbywa i jak ludzi ma się za nic jak za komuny!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bez  obaw , jutro już piątek ....... odpoczną od czytania forum i rozwiązywania tego problemu,  a to że  ludzie nie mogą się  zalogować na grę   to juz nie ich problem. 
  • jak wielu z nas mam ten sam problem z zalogowaniem i konczy sie na -ostrzenie mieczy! zaktualizowalem  flasha , wyczyscilem przegladarke-nic nie poszlo , zmienilem przegladarke i zaktualizowalem wszystkie sterowniki w laptopie i nic-kicha blada! na niemieckiej  platrormie wszystko smiga- tylko w polsce takie jajca moga wystepowac..  tak sie sklada ze do hamburga mam blisko i osobiscie sie chyba przejade do oficjalnej siedziby i zglosze jaki jest stosunek do klienta w polsce
    Michał87 (PL1) powiedział(a):
    jak wielu z nas mam ten sam problem z zalogowaniem i konczy sie na -ostrzenie mieczy! zaktualizowalem  flasha , wyczyscilem przegladarke-nic nie poszlo , zmienilem przegladarke i zaktualizowalem wszystkie sterowniki w laptopie i nic-kicha blada! na niemieckiej  platrormie wszystko smiga- tylko w polsce takie jajca moga wystepowac..  tak sie sklada ze do hamburga mam blisko i osobiscie sie chyba przejade do oficjalnej siedziby i zglosze jaki jest stosunek do klienta w polsce

tak jest nie tylko w Polsce

Ta dyskusja została zamknięta.