Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: krasnale, koniczynki i powrót Berimond - dyskusja

15

Komentarz

• marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 09.03.2017
    Feluś12 (PL1) powiedział(a):
    marello (PL1) powiedział(a):
    Pablo000 (PL1) powiedział(a):
    siwuch012 (PL1) powiedział(a):
    Pablo000 mam lepszy  http://scr.hu/21by/h3aue

:)))   ale nawet nie pisze bo szkoda mi czasu na pisanie do nich, zreszta i tak wiem jaka odpowiedz dostane wiec...,,,,,,,

Chodzilo mi bardziej o pokazanie ze nawet z niemiec nie można wejść na gre, nie mowiac już o innych państwach, a oni dalej uparcie ze problem dotyczy Polski ....

A co do ticketa, to wspomniałem o tym tylko dlatego, żeby żaden "madry" nie napisał mi zaraz - "to proszę napisac ticketa, link w mojej sygnaturze"

A co do aktualek to człowiek nie myśli co nowego dadzą, tylko co tym razem sknocą, żeby nie powiedzieć dosadniej ....

https://scr.hu/D56d8l
    https://scr.hu/kXgzp7

przy obecnym werbunku to się odrabia kilka dni
    Mam do ciebie pytanko, udało ci sie wbic na gre, jesli tak to jak?

tamto się udało znajomemu. ale jak przyszłem do domu to kolejny szok
    https://scr.hu/G92o5r
    https://scr.hu/0DewVD
    https://scr.hu/nL5MKz

więc łącznie ponad 26tys wojska i jeszcze grozi mi dezercja na 2 posterunkach, a nie mam najmniejszej ochoty wchodzić już dzisiaj na grę

W domu mam neta z radiówki, w pracy orange, która nie działa.
    dodam, że raporty z dezercji znikają, bo jak ktoś nastawił pełne sloty werbunku to co kilka minut pojawaiają się nowe.

marello @ pl 1
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    edytowano 09.03.2017
    Przy tym werbunku to  tydzien klepania... MASAKRA.

Support ****sie w te głowy i zastanówcie sie co robicie. ! 
    Post edited by Czubajka on
    oskarito5 @ pl 1
  • Gregor_XXX (PL1)Gregor_XXX (PL1) PL1 Posty: 49
    edytowano 09.03.2017
    Oj  Kochaniutki   Janie M   :)    to samo  chciałem   napisać  ale  Pablo000 mnie uprzedził  hihi   

za co mamy was chwalić  ?   za  bajzel za złe  aktualki  ?  tak szumnie zapowiadaliście Kruki ze będzie  coś innego  a tu  niespodzianka   kopia Obcego   :)   i z czego się cieszyć  ze skopiowaliście   Obcego hehe 

juz nie wspomnę ze są non stop takie same  arty do zdobycia   nic  nowego nie dajecie 

Każda wasza aktualka  sprowadza się  do  kolejnych błędów   i ciągle  udawadniacie ze  to nie wasza wina  ze winna jest  tylko nasza   czasem jak widzę odp z Tickietów  to masakra jakaś  ;/ 

Tak samo  jak  wystąpił teraz  błąd  z logowaniem  pisząc  w ten sposób

". Jeśli sieć Orange w Polsce ma kłopoty, to mam zrozumieć, że odpowiada za to GGS ? To dość urokliwy sposób postrzegania....

Jan "

To ja się zapytam  kto  zaproponował aktualkę taka nieudolną  ?    Orange  czy  ggs ? 

a moze Orange  jest  już właścicielem gry  ?   może czegoś nie wiemy  :)

dlatego   sie pytam kto jest  za to odpowiedzialny  za ten problem  ?   Może My   :)  ?  Orange :)  ?  czy  GGS  ?

Dlatego  jest taka  krytyka  jaka jest  a zdziwienie Twoje ze nam sie nie podobają  pewne rzeczy to po to  aby  w końcu  ktoś nas wysłuchał  i zaczął liczyć się z naszym zdaniem i nie  obwiniał nas jako graczy  jako zło koniecznie. bo można  razem współpracować  coś zmienić na lepsze  aby gra  nam  sprawiała przyjemność a nie ciągle  tylko nerw bo po każdej aktualce  zadawane jest pytanie  co  został spieprzone

Jakby  było coś  co można  było pochwalić  to na pewno  by  zostało to napisane :)  a jak nie jest  to oznacza tylko  jedno  ze nie jest dobrze

Gregor_XXX @ 5
    edytowano 09.03.2017

Ja mam pytanie. Jeśli sieć Orange w Polsce ma kłopoty, to mam zrozumieć, że odpowiada za to GGS ? To dość urokliwy sposób postrzegania.....

Jan

Po to był stworzony serwer testowy, żeby tam sprawdzać aktualizacje. GGS jak zwykle to zaniedbało. Wcisnęło nam kolejny bubel, a teraz zwala winę na orange. 

W dodatku to GGs powinien dołożyć starań, żeby ich produkt był kompatybilny ze wszystkimi operatorami, a nie na odwrót. Więc bądzmy szczerzy. to wina ggs

marello @ pl 1
  •   No nie to oczywiście nasza  wina  :)    przecież nie ggs-u   no jak to możliwe  byłoby   ze   to ich wina  hehe 

nie  chce  sie irytowac   ile woja  juz ucieklo  i ile czau  zajmie  odklepanie   wojska   ;/  

Gregor_XXX @ 5
  • STIF (PL1)STIF (PL1) PL1 Posty: 6

09-03-2017 godzina 16:43 Dzisiaj już nic nie będzie poprawiane  ,jutro wątpię i mamy sobotę i niedzielę więc tym bardziej nic się nie stanie i to już będzie 4-ty dzień bez możliwości logowania się do gry. Event nieukończony, straty w rubinach,tabliczkach,punktach Eryka ,strata woja a może też stracone wioski-już nie ma chęci ani motywacji do gry

• Gregor_XXX (PL1)Gregor_XXX (PL1) PL1 Posty: 49
    edytowano 09.03.2017
    Wioski  rzecz nabyta   jak nie byłeś poza sojem   to  na pewno nikt  Ci  ich ni buchnął   o to możesz byc  spokojny :)

co  do reszty   to Kochany nasz  Suporcik bedzie musił dac  mega  dobre odszkodowanie  za poniesione szkody   bo inaczej nie moze  byc  bo to   z  ich winy,  i ich programiści   zwalili  aktualkę  
    a rzucanie winy  na  nas  czy Orange  to  śmieszne   jest 

Post edited by Gregor_XXX (PL1) on
    Gregor_XXX @ 5
  • Znów testowy zamknięty??? Od 3 godzin na stronie logowania są jedynie Pl1, Int1 oraz Int2.
    Darek120-42 @ pl 1
  • wojti5 (PL1)wojti5 (PL1) PL1 Posty: 6
    Mogę potwierdzić, że na orange mi nie wchodziłą gierka a z komórki wziąłem z playa neta i tylko odświeżyłem stronę i mogłęm się zalogować.
    wojti5 @ pl 1
  • Przez chwile działał, ale dupa po 30minutach o samo ;-;
  • Bez zmian ...

Pablo000 @ pl 1
  • HeroKatia (PL1) powiedział(a):
    No to nie jest zabawne jak z Zamku znika ponad 20 k jedzenia na godzinę ... za moment nie będzie co robić ...

Nie trzymaj tyle woja albo użyj słupków jak to dużo osób robi... :)
    edytowano 10.03.2017
    Jakub_S (PL1) powiedział(a):

marello (PL1) powiedział(a):
    co się znowu dzieje. Dzisiaj też nie mogę się zalogować do gry
    Witam

Wszelkie informacje dotyczące błędu logowania, będą zamieszczane TUTAJ, natomiast dyskusje proszę prowadzić TU.

Pozdrawiam
    Jakub

tam gdzie miały być wszystkie informacje dotyczące błędu logowania nie pojawiają się żadne informacje.
    A nie da się cofnąć tej aktualki?
    marello @ pl 1
  • marello (PL1) powiedział(a):

tam gdzie miały być wszystkie informacje dotyczące błędu logowania nie pojawiają się żadne informacje.
    A nie da się cofnąć tej aktualki?
    Marello, zapewniam Ciebie jak i pozostałą cześć naszej Społeczności, że przekazujemy Wam wszelkie nowe informacje, kiedy tylko je uzyskujemy.

Póki co w oficjalnym ogłoszeniu Jan, przekazał Wam dzisiaj TUTAJ, tyle informacji ile otrzymaliśmy od Zespołu. 

Pozdrawiam
    Jakub
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    a kiedy te krasnale ?
    wiktorio123 @ pl 1
  • Krasnale będą  jak Niemcy  poprawia   aktualkę  :) hehehehe 

a kiedy to będzie  to nawet najstarsi  górale nie wiedza  :) 

Gregor_XXX @ 5
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    Gregor_XXX (PL1) powiedział(a):
    Krasnale będą  jak Niemcy  poprawia   aktualkę  :) hehehehe 

a kiedy to będzie  to nawet najstarsi  górale nie wiedza  :) 

a no tak haha 
    wiktorio123 @ pl 1
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    edytowano 11.03.2017
    mam neta w UPC, powiem szczerze, ze nie zauważyłem jakichkolwiek problemów z logowaniem, przez puffina w sieci plus również.
    Niestety nie mam możliwości sprawdzenia innych sieci.
    Popytam w sojuszu.
  • bład jest tylko z orange ;) ja mam w pracy i zoonk :) a w domu smiga :) bo net z innej sieci ;) wiec lipa ;) bo mam mozliwosc na nockach pograc a teraz juz masakra :) wiec bedzie trzeba pakowac manatki i pozegnac sie z GG :)
  • kubrak II (PL1)kubrak II (PL1) Posty: 6
    edytowano 11.03.2017
    kiedy to naprawią??? czy wgl to naprawią?
Sign In to comment.