Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja: krasnale, koniczynki i powrót Berimond - dyskusja

146

Komentarz

• piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Jak ktos ma siec w orange mobilny to gra nie dziala 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Kuba199 (PL1)Kuba199 (PL1) PL1 Posty: 35
    jak sie chcą pozbyć graczy niech dalej robią takie aktualki bo już sie grać odechciewa
    janoq199 @ pl 1
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    co się znowu dzieje. Dzisiaj też nie mogę się zalogować do gry
    marello @ pl 1
  • pit5 (PL1)pit5 (PL1) PL1 Posty: 22
    Z pufina na tel działa a mam orange to chore sie robi.
  • Jakub_S (PL1)Jakub_S (PL1) Posty: 532
    edytowano 09.03.2017

marello (PL1) powiedział(a):
    co się znowu dzieje. Dzisiaj też nie mogę się zalogować do gry
    Witam

Wszelkie informacje dotyczące błędu logowania, będą zamieszczane TUTAJ, natomiast dyskusje proszę prowadzić TU.

Pozdrawiam
    Jakub

Post edited by Jakub_S (PL1) on
  • STIF (PL1)STIF (PL1) PL1 Posty: 6
    Mija 24 godziny walki z logowaniem- ciekawe co zostanie na zamkach
    edytowano 09.03.2017
    zawarta tam  https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/330324/problem-z-logowaniem-sie-do-gry#latest informacja nic mi nie mówi kiedy się skończą problemy :)))
    a w dodatku tam się nie da komentować, więc piszę sobie tutaj
    marello @ pl 1
  • u mnie to samo tez problem z logowaniem od wczoraj
  • Problem nie dotyczy tylko polaczen z Polski drodzy moderatorzy i "specjaliści".

Jestem obecnie poza granicami kraju i używam polaczenia vpn, poprzez serwer japoński polaczenie działa, poprzez serwer niemiecki - nie działa.

Wiec proszę nie wprowadzać ludzi w blad pisząc ze problem dotyczy tylko Polski.

Poczytajcie sobie fora w innych jezykach a zobaczycie ogrom waszej niekompetencji.

A oto straty: http://prnt.sc/ehtdbm

i co mi teraz dacie? 1000 demonow?

Już napisałem ticketa i czekam na konkretna odpowiedz

Jeszcze jeden taki numer i się pożegnamy partacze.

Pablo000 @ pl 1
  • Pablo000 mam lepszy  http://scr.hu/21by/h3aue

:)))   ale nawet nie pisze bo szkoda mi czasu na pisanie do nich, zreszta i tak wiem jaka odpowiedz dostane wiec...,,,,,,,

siwuch012 @ pl 1
  • siwuch012 (PL1) powiedział(a):
    Pablo000 mam lepszy  http://scr.hu/21by/h3aue

:)))   ale nawet nie pisze bo szkoda mi czasu na pisanie do nich, zreszta i tak wiem jaka odpowiedz dostane wiec...,,,,,,,

Chodzilo mi bardziej o pokazanie ze nawet z niemiec nie można wejść na gre, nie mowiac już o innych państwach, a oni dalej uparcie ze problem dotyczy Polski ....

A co do ticketa, to wspomniałem o tym tylko dlatego, żeby żaden "madry" nie napisał mi zaraz - "to proszę napisac ticketa, link w mojej sygnaturze"

A co do aktualek to człowiek nie myśli co nowego dadzą, tylko co tym razem sknocą, żeby nie powiedzieć dosadniej ....

Pablo000 @ pl 1
  • Panowie rozumiem że nasze dobra na zamkach są zabezpieczone bo jak inni mam ten komfort dostępu do różnych 3 dostawców internetu i to nic nie daje / żaden nie działa ... no chyba że Ora... ma już taki monopol ze cały Polski internet idzie przez nich ...
    edytowano 09.03.2017
    Pablo000 (PL1) powiedział(a):
    siwuch012 (PL1) powiedział(a):

Chodzilo mi bardziej o pokazanie ze nawet z niemiec nie można wejść na gre, nie mowiac już o innych państwach, a oni dalej uparcie ze problem dotyczy Polski ....

A co do ticketa, to wspomniałem o tym tylko dlatego, żeby żaden "madry" nie napisał mi zaraz - "to proszę napisac ticketa, link w mojej sygnaturze"

A co do aktualek to człowiek nie myśli co nowego dadzą, tylko co tym razem sknocą, żeby nie powiedzieć dosadniej ....

https://scr.hu/YLYBwq
    https://scr.hu/P10dkV

przy obecnym werbunku to się odrabia kilka dni
    marello @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620

Hmmm.... a czy ja napisałem, że problem dotyczy tylko Polski ? Czy napisałem , że dotyczy jednego operatora na świecie ? Ja wiem, że pisanie i czytanie to nie zawsze ta sama łatwość, zwłaszcza w zrozumieniu, ale te przytyki personalne nie robią na mnie większego wrażenia.
    Zespół pracuje nad rozwiązaniem problemu. Oczywiście, w każdym z krajów, gdzie jest nasza gra, znalazł sie taki operator z którego korzystanie powoduje brak dostępu do naszej gry.
    To dość skomplikowana kwestia techniczna dla mnie, gdzie wiele tematów związanych z łącznością skupiło sie w jednym miejscu, gdzie zespół naszych techników sprawdza od wczoraj każdy element gry. Testują nie tylko łącza za pomocą których "wchodzimy" na grę ale szukają też na wszelki wypadek innych problemów, tak byśmy mogli dać komunikat, o wyeliminowaniu problemu.
    Domyślam sie, że moje kolejne tłumaczenie bedzie dla Ciebie kolejnym pretekstem do kolejnych uwag o naszym partactwie czy braku zaangażowania. Przykro mi. Nie zauważyłem nigdy Twojego wpisu ze słowem dziękuje jeśli Cie czymś miłym w grze zaskoczyli, wiec i regularna krytyka mnie nie dziwi.
    Trochę więcej zrozumienia dla sytuacji ale bez tej nagonki, łatwiej nam przyjdzie rozwiązanie omawianego od wczoraj problemu. Pomimo tego i na szczęście że, problem dotyczy wąskiej grupy naszych graczy to Zespół stara sie, by zgłoszone błędy zostały poprawione, więc proszę raz jeszcze o cierpliwość.

Jan
  • zamiast cos zrobic to oni zawsze cos spie*****

• marello (PL1) powiedział(a):
    siwuch012 (PL1) powiedział(a):

https://scr.hu/D56d8l
    https://scr.hu/kXgzp7

przy obecnym werbunku to się odrabia kilka dni
    Mam do ciebie pytanko, udało ci sie wbic na gre, jesli tak to jak?

• Jan M powiedział(a):

Hmmm.... a czy ja napisałem, że problem dotyczy tylko Polski ? Czy napisałem , że dotyczy jednego operatora na świecie ? Ja wiem, że pisanie i czytanie to nie zawsze ta sama łatwość, zwłaszcza w zrozumieniu, ale te przytyki personalne nie robią na mnie większego wrażenia.
    Zespół pracuje nad rozwiązaniem problemu. Oczywiście, w każdym z krajów, gdzie jest nasza gra, znalazł sie taki operator z którego korzystanie powoduje brak dostępu do naszej gry.
    To dość skomplikowana kwestia techniczna dla mnie, gdzie wiele tematów związanych z łącznością skupiło sie w jednym miejscu, gdzie zespół naszych techników sprawdza od wczoraj każdy element gry. Testują nie tylko łącza za pomocą których "wchodzimy" na grę ale szukają też na wszelki wypadek innych problemów, tak byśmy mogli dać komunikat, o wyeliminowaniu problemu.
    Domyślam sie, że moje kolejne tłumaczenie bedzie dla Ciebie kolejnym pretekstem do kolejnych uwag o naszym partactwie czy braku zaangażowania. Przykro mi. Nie zauważyłem nigdy Twojego wpisu ze słowem dziękuje jeśli Cie czymś miłym w grze zaskoczyli, wiec i regularna krytyka mnie nie dziwi.
    Trochę więcej zrozumienia dla sytuacji ale bez tej nagonki, łatwiej nam przyjdzie rozwiązanie omawianego od wczoraj problemu. Pomimo tego i na szczęście że, problem dotyczy wąskiej grupy naszych graczy to Zespół stara sie, by zgłoszone błędy zostały poprawione, więc proszę raz jeszcze o cierpliwość.

Jan
    A czy będzie jakaś rekompensata za wojo ktore padlo, bo nie mozna wejsc i jedzenia zdobyc?

• Drogi Janie M / właśnie wbiłem na girkę z problemami ale jednak /// jakież moje zaskoczenie ... nie źle  /// nie udało się Wam mnie i pewnie innych zaskoczyć ... wojsko poszło w piasek ... już piszę reklamację i oczekuję rekompensaty .... Rozumiem że idzie trudno ale nie problem zblokować pewne wartości ... tak aby nasz czas też był szanowany ... 

• HeroKatia (PL1) powiedział(a):
    Drogi Janie M / właśnie wbiłem na girkę z problemami ale jednak /// jakież moje zaskoczenie ... nie źle  /// nie udało się Wam mnie i pewnie innych zaskoczyć ... wojsko poszło w piasek ... już piszę reklamację i oczekuję rekompensaty .... Rozumiem że idzie trudno ale nie problem zblokować pewne wartości ... tak aby nasz czas też był szanowany ... 
    To nic nie da ze napiszesz, ile razy ja pisałem i sie zawiodłem, im chyba zeleży aby coraz mniej ludzi grało w te gre...
  • Pablo000 (PL1)Pablo000 (PL1) Posty: 64
    edytowano 09.03.2017
    Jan M powiedział(a):

Jan

Panie Janie M kochany,

Gram już w ta gre ponad 4 lata, i jakos nie przypominam sobie bezproblemowej aktualizacji.

Bardzo chciałbym pochwalić, lecz jakos nie mogę się doszukać za co.

Te kosmetyczne zmiany, które wprowadzacie: obozy beri jak nomadzi i samuraje, kruki jak obcy, werbunek defa gwardii bez stolicy, eventy - zimowe, wiosenne, letnie, turniej krola - toz to wszystko to samo, nawet nagrody sie nie zmieniają - ciagle te same kasztany - a miejsca w magazynie nie zwiększycie, zmiany wyglądu zameczków na zielone - Patrykowe itp., itd

Może jestem slepy, no ale nie wiem za co pochwalić, naprawdę.

Dajcie cos na korzyść graczy a na pewno pochwale.

I jeszcze jedno Panie Janie kochany, to chyba sa Panskie wpisy na forum:

=========================================================

Witam,

Nie zauważono systemowego problemu z grą. Był kłopot w Polsce z niektórymi operatorami, dostawcami netu, tyle na tę chwile mi wiadomo. Z posiadanych informacji natomiast wiem, że wszystko jest dobrze. Gdyby jednak sytuacja sie ponawiała, zgłoszę to ponownie do QA.

Pozdrawiam Jan

Jeszcze raz, gracze posiadający siec internetową dostarczaną przez Orange, nie mogą wejść na grę, takie mamy sygnały. Stale jestem w kontakcie z Działem QA i stale monitorują problem. I ponownie, z obserwacji wynika, ze gracze pracujący na sieci Orange zwłaszcza wersji mobilnej mają kłopoty z połączeniem sie z grą. Jeśli zauważyliście inne problemy proszę o informacje do przekazania dalej. Mam nadzieje, ze szybko uda się rozwiązać ten problem.

Dziękuje, Jan

Ja mam pytanie. Jeśli sieć Orange w Polsce ma kłopoty, to mam zrozumieć, że odpowiada za to GGS ? To dość urokliwy sposób postrzegania.....

Jan

Będę jutro rozmawiał z Zespołem, czy można coś zrobić i dać rekompensatę za stratę w problemach sieci internetowcy Polskich operatorów... Ale ta odpowiedź padnie nie dziś, a jutro.

Jan

==================================================

Czy to nie Pan pisal ze siec Orange w Polsce ma kłopoty ???

Z Pana wypowiedzi nie wynikało ze Orange globalnie ma kłopoty - tylko w Polsce, wiec stad mój post o kłopotach również z niemiec.

Post edited by Pablo000 (PL1) on
    Pablo000 @ pl 1
Sign In to comment.